Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


720. K.csillag (válaszként erre: 718. - Ides)
2009. szept. 9. 16:51

Ides!

Kitartás!Menni fog!

719. 064abada22 (válaszként erre: 711. - Dmimi)
2009. szept. 9. 16:35
köszi! bár a munka, gyerek, suli, háztartás mellett nem egyszerű feltöltődni, mellé még az inszem /BMC-be járkálás/is. már kérdezték nem vállaltam -e túl magam:-)
718. Ides
2009. szept. 9. 16:34
most kezdünk neki, első, jövő hónapban a 4.napon kell mennem a mensinek,csak nem tom mikor jön meg,mert nincs ciklusom,de majd csak lesz valami:D
717. K.csillag (válaszként erre: 715. - Dmimi)
2009. szept. 9. 16:22

dmimi!

Én szerintem biztos sikerülni fog:)

Ides!

Te hol tartasz a baba projekttel?

716. Ides
2009. szept. 9. 16:11
én is PCO-s vagyok,sajnos ,olvastam én is hogy vetélés a terhességek bizonyos %-a így,de nem emlékszem miért:D
715. dmimi (válaszként erre: 714. - K.csillag)
2009. szept. 9. 15:57

Nem vagy indiszkrét. Ezen a fórumon asszem nincs helye az ilyen típusú szégyenlősségnek. :)

Nálunk a katonák vannak nagyon kevesen, épphogy a minimum határ felett. És ennek is csak kis %-a mozog.

2009. szept. 9. 15:41

dmimi!

Köszönöm, hogy ilyen rendes vagy!

Ha nem vagyok indiszkrét, nektek mért van szükségetek lombikra?Remélem sikerül itt mindenkinek:)

Van itt a fórumon valaki, aki pcos-es? Több helyen olvastam, hogy spontán vetéléssel végződtek terhességek sajnos. Adtak-e erre valakinek konkrét magyarázatot, vagy csak azt amit nekünk, hogy a "természet szelektál"? Magyarul nem tudják.

713. Ides
2009. szept. 9. 15:09
nah jól van én is izgatott vagyok,csak fosok hogy mikor jön meg legközelebb,mert ugyebár ciklusom nincsen és így elég nehéz lesz mondanom a főnöknek hogy mikor is kérjem a szabdságot,kértem az itteni dokim hogy konzultáljon vele,hogy írhat-e fel gyogyit hogy megjöjjön vagy hagyjuk a természetre... még nem telefonált vissza hogy sikerült-e vele beszélni,remélem nem rág be emiatt a Szűcs:D,mert hát persze hogy most "jött" meg a bajom,amikor volt a vizsgálat,17 mondom 17. napra jött meg... készen vagyok már anniyra össze vissza van mindenem és a rohadt met-et se írtak fel..amiért dühös vagyok
712. dmimi
2009. szept. 9. 14:57

Ides!

Ami engem illet, és is már most fel vagyok pörögve a lombik miatt. "Kezdjük már" "Most mi lesz?" meg ilyenek... :D

Nagyon örülök neki, hogy sikerült az anyagiakat rendeznünk, én is úgy váááárommmm már hogy kezdhessünk!!!! :D

711. dmimi
2009. szept. 9. 14:54

Miri!

Örülök, hogy így állsz hozzá!! :D

Töltődj csak fel testileg, lelkileg. És csak pozitívan!! :D Előre is drukk-drukk!

710. Ides
2009. szept. 9. 14:51
jajja :D teljesen igazad van:D én már úúgy várom hogy elkezdjük:Dvégre valami,novemberben lesz 1 éve hogy vizsgálgatnak,ide-oda küldözgetnek és vééégre valahára el is kezdődik:D
709. 064abada22 (válaszként erre: 708. - Ides)
2009. szept. 9. 14:42
semmi baj, nézem a jó oldalát, kicsit pihen a szervezetem következő inszem előtt:-)
708. Ides
2009. szept. 9. 14:37
ó te szegény,drukk:D
707. 064abada22 (válaszként erre: 694. - Ides)
2009. szept. 9. 14:31
Ides nekem nem teljesen szívodott fel a tüszőmaradványom, most 3 hét fogamzásgátló, aztán ha segít akkor jön a 2. inszem.
706. dmimi (válaszként erre: 703. - K.csillag)
2009. szept. 9. 11:30

K.csillag!

Jaj, te szegény, te is már túl vagy sok mindenen. Sajnálom :(

Sajnos én sem a pco-ról, sem az inszemről nem tudok nyilatkozni, mi kapásból lombikolni fogunk.


Amúgy ha van kérdésed, vagy csak úgy kiöntenéd a lelkedet, nyugodtan írjál, mindenki megpróbál segíteni a másiknak (ha tud). És én imádom a hosszú leveleket. :) :D

705. dmimi
2009. szept. 9. 11:25

Ides!

Nem is tudom. Amikor én próbáltam érdeklődni (és pont a HSG-re kértem időpontot), akkor csak annyit mondtak, hogy nincs semmi kóros, jók az eredmények, de semmi konkrétat nem mondtak. (tehát nem vagyunk Aids-esek, nincs semmi fertőző vérbajunk).

De próba cseresznye. Ha esetleg mégsem mondanának a recepciósok semmit, akkor kérheted, hogy kapcsolják a dokidat. Ezt általában 11-től érdemes (addigra lemennek a HSG-k, meg ilyesmik).

704. Ides (válaszként erre: 701. - Dmimi)
2009. szept. 9. 10:08

Jah az jó lesz mert azt mondták hogy telefonon érdeklődjünk hogy jók lettek -e az eredmények,és akkor lesz jövő hónaptól a stimu,most akkor csak azért menjek fel,hogy megtudjam el tudjuk -e kezdeni a stimut?Basszus..

Vagy? kérdezzek rá a dokimnál hogy hívja a dokimat?

703. K.csillag (válaszként erre: 702. - Dmimi)
2009. szept. 9. 09:48

Szia dmimi!

Először is köszönöm a válaszod és a biztatást!Tényleg nagyon elkeseredtem, sajnos már sok a tapasztalat bébi ügyben.

Jelenleg Menopuor-t kapok és Merkformint szedek, pcos-es vagyok. Inszemináció lesz, de eddig nem igazán reagálok a kezelésre.

Röviden: 2005 óta próbálkozunk, Kaáli, magándoki Bp, BMC.Magándoki 3 vetélés.

Anno Fostimonnal stimuláltak, amire reagáltam is.

Sajnos a tapasztalatok után félek a sikertelenségtől, mert nálunk a pozitív teszt sem biztató.

Bocs, hosszúra sikerült, csak jó volt leírni.

702. dmimi (válaszként erre: 700. - K.csillag)
2009. szept. 9. 08:21

K.csillag!

Üdv nálunk! :)

Milyen injekciókat kapsz? Milyen kezelés lesz?

Nekünk is dr. Skriba az orvosunk. Hatalmas nagy szakember és mint ember is "jó" (ez az én privát véleményem)

Sajnos "érzelemmentesek" az orvosok. Ne feledd, hogy "támogatott" intézmény és sokkal-sokkal több embert látnak el néhány óra alatt, mint egy "maszekban". Ezért nincs idejük érzelmeskedni. És csak akkor válaszolnak, ha van kérdésed. De ez az összes orvosra igaz. Meg azt hiszik, hogy ha valaki meddőségibe megy, akkor már mindenről tud mindent. :( Pedig mi is olyan tudatlanok vagyunk...

Lányok, írjátok meg, ha úgy látjátok, hogy nincs igazam!!!! :)


Ezt már megtapasztaltuk mi is. Úgy volt, hogy már múlt hónapban kezdjük a lombikot, csak az árakról nem tudtunk semmit. Tehát halasztunk 1 hónapot, egy papírra felírjuk az összes kérdést, és a köv. konzin megtudakoljuk a válaszokat. Szerintem ti is írjátok össze, hogy miről mit szeretnétek megtudni, és ha kell, akkor a papírral a kezedben olvasd fel a kérdéseket. Sajnos nagyon rámenősnek kell lenni.


De lényeg, ami lényeg: fel a fejjel és csak pozitívan!! :) :D

701. dmimi (válaszként erre: 696. - Ides)
2009. szept. 9. 08:10

Ides!

Nekem soha semmi infót nem adtak, ami a vér- vagy spermaeredményt illeti. Ezekről tényleg csak orvos adhat infot. Szerintem a 4. napnál is igaz ez a +-a nap, de nemtom. Esetleg ki lehet kérni az eredményekből 1-1 másolatot és ha van eüs ismerősöd, vagy akár a házidokid is lehet hogy le tudja fordítani magyarra az eredményeket. :)

2009. szept. 8. 21:51

Sziasztok!

Elnézést, hogy csak így betörök a fórumra, de segítséget szeretnék kérni.

Nemrég kerültünk a BMC-be, Skriba doktornőhöz. Mi már 4 éve járunk kezelésekre.

A dnőnél már injekciókat kapok, de a kezelés menete és a stílus engem nagyon megrémített. Szeretném tudni,mindig ilyen empátia és érzelem mentes e a dokinő, vagy csak velünk? Valamint mit kell ahhoz tenni, hogy öt percnél több ideig foglalkozzon velünk? Volt e valaki akinek nem látta, hogy igen van petefészke!?Remélem elég magyarosan fogalmaztam, légyszi írjatok!

699. nicho (válaszként erre: 696. - Ides)
2009. szept. 8. 20:52

Szia!


Én is telefonon akartam érdeklődni az első vérvételem meg a párom ondóvizsgálati eredménye után, de azt mondták hogy ők nem mondhatják meg az eredményeket, csak a doki.

698. Bobett (válaszként erre: 697. - Krisz5)
2009. szept. 8. 20:50
Szia! Ez szerintem egyén függő! Mellékhatások nem vészesek, ha egyáltalán vannak! De ilyenkor szerintem nem ezzel kell foglalkozni! Az a lényeg, hogy tudják kezelni a problémátokat és sikerrel járjatok! A terhesség alatt is hízik az ember, s hidd el, hogy le fognak menni az esetlegesen felkúszó kilók! Amúgy én négy lombikon vagyok túl, hízásra elég hajlamos vagyok, de én nem vettem észre magamon, hogy húúú de meghíztam volna!Most hogy kiürültek a hormonok, a kilók is eltűntek, bár én ezt sem veszem észre, csak mások mondták! Szóval ezen ne aggódj! Ha babát szeretnétek, akkor ezen át kell esni, s kívánom, hogy a kilók legyenek a legnagyobb problémáid! Sok sikert!
697. krisz5
2009. szept. 8. 19:10

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni valakitől.

Aki lombik programon esik túl az nagyon

meghízik az injekcióktól és a gyógyszerektől?

Ill van mellékhatás?Fontos lenne tudnom.

Köszönöm

696. Ides
2009. szept. 8. 18:50

jah én is mondtam az uramnak,akkor semmi nem juott eszembe..jah azt mondta hogy a 4. napon menjek,akkor itt is igaz ha szombat akkot inkább péntek legyen ,ha vasárnap akkor meg hétfő?

jah a párom leletei péntekre lesznek meg:D

ilyenkor csak hívom őket és érdeklődök a leletek után és mondom ki vagyok? vagy hogy megy? jah és a véreredmények után is lehet érdeklődni?

695. dmimi (válaszként erre: 693. - Ides)
2009. szept. 8. 18:39

Örülök, hogy bejelentkeztél!! :)

Rámenősség: nekünk is akkor jutott fejünkbe mindenféle kérdés, amikor már itthon voltunk. A köv konzira visszük a papírt, amire a kérdéseket irogatjuk. :) :D

694. Ides
2009. szept. 8. 18:35
miri veled mi újs?
693. Ides
2009. szept. 8. 18:35

nah gyerekek megjöttem,kezdődött megint Márti nénivel,aki közölte hogy nem jó a beutaló,hozzak újat,mondom most jött meg a bajom,erre hogy akkor nem tud váladékot nézni a dr úr akkor nem tudja megcsinálni..(2 perc mulva ad a másik nő egy beutalót nőgyógyász vizsgálatra is)no comment,levették a vért megnéztek persze amit tudok PCO...deeeee jövő hónapban mehetek a 4 napomon és kezdődik a stimu:D:D

jah de nincs ciklusom,így jó nehéz lesz majd szabit belőni..jah és a metet továbbra sem írták fel...illetve semmilyen gyógyszert

jah és erről ennyit a rámenősségről,mert nem tudtam kérdezni,nem tudtam mit csak amikor már eljöttem:D:D no ez van:Dmost már tudom miről bezséltek:D:Dmajd kialakul:D:D

692. Molyka (válaszként erre: 673. - Dmimi)
2009. szept. 7. 21:06
Nekünk Koncz tanár úr... Megbízom benne maximálisan
691. Ides
2009. szept. 7. 20:37

jah ott leszek,remélem mi is odaérünk arra hajnal 3 kor kelünk:D

ez van lassan megyek is

jah tényleg,most hogy mondod hogy akkor is vizsgálnak:D:D csak mert fostam hogy azt mondja a doki hogy szevasz,majd gyere ha nincs meg:D

és pont a 3. napomon leszek:D:D:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook