Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2012-ben szülni szeretnének:) fórum

Akik 2012-ben szülni szeretnének:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
8877. manócskaah (válaszként erre: 8876. - Vernike24)
2011. nov. 26. 19:15

Remélem odáig már nem jutok el hogy akkor keljen figyelgetni magam habár igy sem teszem már,mivel túl vagyok a pé-n és csak azt figyelgettem,de karácsonyra remélem már 3an leszünk mi is :)

És nyugi tuti nem csapnak be a tesztek:)

8876. vernike24 (válaszként erre: 8874. - Nyüzsike)
2011. nov. 26. 18:44

Köszi.Ma nem jött meg,és tényleg remélem,hogy nem is fog.3,egyre erősödő 10-es erősségű poz.tesztem van,csak nem csapnak be:(((

Kisfiam éjjel bemászott közénk és reggel közöltem apával,hogy 4-en vagyunk az ágyba.Ő meg csak nézett rám először aztán vigyorgott.És kaptam sok-sok puszit:)))

Szívemből kívánom,hogy a karácsonyfa alatt mindenkinek ott legyen a poz.teszt,akinek egészsége engedi.Figyeljétek meg egyébként,hogy itt a nagy karis készülődésbe majd nem lesz annyi időtök agyalni a dolgon,és hamar elrepül az a 2 hét majd.Megy a +++++++++++++++ mindenkinek!!

8875. manócskaah (válaszként erre: 8874. - Nyüzsike)
2011. nov. 26. 18:32

köszi drága:)én 9.ére nem várom és szerintem nekem már legalább 2napja volt ovum tehát én is túlvagyok rajta:) nekem a melleim még nem érzékenyek,csak a mellbimbóm de az is épphogy dehát ami késik nem múlik,nem uszom meg ugysem :S:D

Remélem hogy elcsíptük és találkozott a petesejtem a párom kis katonáival:D

És ugyanezt kívánom neked is és mindenkinek drukkolok:)+++

8874. nyüzsike
2011. nov. 26. 18:24

Vernike nagyon szorítok, h ne jöjjön meg. ( De annyira mondjuk nem is kell szorítani, hisz terhes vagy:) Inkább azért szorítok h minden rendben legyen. Persze minden kismamának szorítok h rendben menjen minden a terhesség alatt! :)

Én dec.10. re nem várom, és nagyon remélem nem is jön meg a 10. naptól 2-3 naponta együtt vagyunk apával. Tegnap reggel óta érzékenyek a melleim és szúr bal oldalon a hasam. Szóval szerintem tegnap vlt pém és szerencsére együtt is voltunk. Úgy h remélem már nem sok és meg lesz a pozi tesztem és betehetem a fa alá!!!!

Manócska aggódnod nem kell az tuti, hisz mindennap együtt voltatok nem hagytatok ki semmit sem.

Remélem mindenki betudja tenni a fa alá majd a pozi teszteeet. Mindenkinek megy a DRUKKKKKK!!!!! :))

8873. vernike24 (válaszként erre: 8872. - Kozmami)
2011. nov. 26. 18:17
Hát pedig egy kicsit irigyeltelek már:)))))(hogy neked visszafele mennek az évek:)
8872. kozmami (válaszként erre: 8862. - Kozmami)
2011. nov. 26. 17:57

természetesen nem 25 leszek, hanem 35!

Jó is lenne....:))

8871. manócskaah (válaszként erre: 8870. - Vernike24)
2011. nov. 26. 13:39
köszönöm,remélem:) és én is drukkolok mindenkinek:)
8870. vernike24
2011. nov. 26. 12:52

Jaj de vagány a kisfiad kozmami,szerencséd van,hogy ilyen nyugis fiú.Az enyém is ilyen volt,de januárba mikor 1,5 éves volt én visszamentem dolgozni-határozatlan idejű szerződést kaptam,nem hagyhattam ki-és azóta sajnos az éjszakáinknak is vége,meg elég dacos is lett.Vannak hetek,hogy egy angyal,de vannak olyanok amikor már az én birkatürelmem is elfogy.Ez is hiszti,de azt is tudom,hogy amint felveszem elhallgat,mert csak "értem" hisztizik.De sajnos mellette is sok mindent meg kell még csinálnom.Remélem ezt a pár hónapot kihúzzuk valahogy aztán itthon maradok vele.

Felvenni nekem is már csak akkor kell ha biciklibe teszem vagy enni vagy pelushoz....Remélem nem lesz gond belőle,szerencsére ha apa itthon van ezt mind elvállalja:))

Manócskahh nekd és itt minden babavárónak lesz nagyon-nagyon hamar babája:)))én ezt kívántam Nektek!!!(na meg egyenlőre még magamnak is..)

Ugye mára,holnapra nem várom,hála menzi tünetem sincs.

most megyek alszok egyet míg a főnök is alszik:)))

8869. kozmami
2011. nov. 26. 12:00

Köszi Manó!

Biztos meglesz a gyümölcse a nagy munkátoknak! :))


Vernike, tényleg cuki a fiad, az a két kannát hurcolós kép meg szenzációs! Kis vasgyúró! :D


Én ugyanúgy emelgetem, meg dobálom őt, egyenlőre nem érzem, hogy nem kéne. De nem egy ölben levős, nem kell állandóan felvenni, csak ha pelenkázás, fürdetés van, vagy asztalhoz ültetés, ilyenek. Szerintem ez nem megerőltető. Nem is tudom, hogyan oldanám meg, ha az lenne.

2011. nov. 26. 11:50
anyira gyönyörű a kisfiatok mindkettőtöknek:) Gratulálok hozzájuk nagyon szép gyerekek:)
8867. kozmami (válaszként erre: 8864. - Vernike24)
2011. nov. 26. 11:47

15 hónapos, és amúgy egy angyal, de esküszöm nektek, hogy a 4d óta vágja, hogy nem lesz egyedül. Azóta kicsit hisztisebb, ugyanakkor simizi és puszilja a pocakomat, ami azért is különleges, mert eddig a puszi nála harapás volt, de a pocimhoz gyengéd.

Most letettem aludni. Ez is amúgy olyan, hogy leteszem és alszik egyből, de a 4d óta meg műsort rendez, de kijövök és egy perc alatt rájön, hgy hiába strapálja magát. :)) Most húzza a lóbőrt szerencsére. :)

Ez nem sírni hagyás, annak nem vagyok híve egyáltalán, hanem hiszti és abba is hagyja hamar.

8866. manócskaah (válaszként erre: 8864. - Vernike24)
2011. nov. 26. 11:45

:)Ű köszi,remélem:)

és kitartás és sok türelem,ez a nyitja a dolognak,reméljük a fiad megnyugodott mára:Ö

8865. vernike24
2011. nov. 26. 11:44
Kozmami még elfelejtettem,hogy te,hogyan oldottad meg,hogy ne emelgesd a kisfiadat?
8864. vernike24 (válaszként erre: 8862. - Kozmami)
2011. nov. 26. 11:43

Tényleg igazad van!!!!Vigyáz nagyon magatokra!!!

Manócskaah biztos elcsíptétek a babát,most már csak nyugi,ne stresszelj rá,sok pihi,kikapcsolódás.

Kisfiammal nem tudom mi lesz még ma....de már legalább befejezte ezt a kört:)

Kozmami,mennyi idős a kisfiad?

8863. manócskaah (válaszként erre: 8862. - Kozmami)
2011. nov. 26. 11:16

elhiszem:) hatalmas élmény lehetett:) olyan jo neked:)

nekem most van vége a peteérésemnek mindennap együtt voltuk már egy hete majdnemszóval remélem siekrlt elcsípni:) most várok és reménykedem hogy karácsonyra betehetem a pozi tesztet a fa alá és hogy dec 9.én már nem jön meg a mensim:)

8862. kozmami
2011. nov. 26. 11:13

Na, menjünk sorba! :))


Doris, nagyon drukkolok a poziteszthez! Hát mit mondjak, én is magamon kívül lettem, mikor megláttam anno a 2 csíkot Leventénél. Akkor 33 éves voltam, most majdnem 25 leszek, mikor szülök, szóval a kor miatt igazán ne izgulj. ;)Sőt, egy koleganőmnél úgy alakult, hogy 40 évesen tudta megszülni az első babáját. Persze az ember előbb szeretné, de a Sors néha közbedumál sajnos.


Vernike, ma az én fiam is hisztiske, igaz betegeskedik már 3 hete. Takony és köhögés, plusz őrlőfogak jönnek, kicsit a tököm is tele van már.:P


Manó, köszi jól vagyok, a naplóba írtam a csütörtököt, akkor voltunk 4D-s uh-on. Annyira jó volt. Remélem hamarosan mindannyian ilyen élményekkel jöttök! ;)


Ja, és a tucat név engem nem érdekel, az a lényeg nekem tessen, a többit letojom! Levente is tucat név, a Réka meg a Dorka is, de nekem ez tetszett és kész. Nem is becézzük a fiút se, mert így szép. Főleg a Levikétől tudok kiakadni, bár már mindenki felfogta, hogy nem szeretjük. :)

2011. nov. 26. 10:54
reedstar?merre vagy, minden ok?
2011. nov. 26. 10:54

sziasztok:) ránézne valaki a görbémre? szerintetek is megvolt már a pé? és ha igen mikor lehetett ovum?


Vernike,pihengess ha tudsz,az fontos:) Kozmami miújság régen beszéltünk:( :)

8859. vernike24 (válaszként erre: 8857. - Kozmami)
2011. nov. 26. 10:45

köszönöm a segítséget,hétfőn megpróbálom beszerezni mindenképpen.Most fáj a hasam egy kicsit,kisfiam beverte a hisztit a mamánál úgy kellett hazahúznom szinte.Nem lesz vele könnyű a terhesség az biztos.most is kint üvölt még az előszobába:(((((

A Dorka nálunk is az első kettőbe van:))A másik a Hanna,nekünk nagyon menne a vezetéknévhez,csak már tucatnév lesz az is.Dorkát még a Zéténynél választottuk:))

szép napot mindenkinek!

8858. cf522aef3d (válaszként erre: 8857. - Kozmami)
2011. nov. 26. 10:29

Gratulálok:-)


Nálunk az akció megvolt olvastam vernikét a 3-om nappal előtte is megvolt,hétfőn is voltunk együtt és szerdán is majd csütörtök kimaradt,Párom fáradt volt és még beteg is.Én tótágast álltam,de attól függően ki is jött utánna ami kijött.:-)

Úgyhogy én majd most december 10-ig reménykedhetek.

Nagyon örülök azoknak akiknek pozitív. Én még sosem teszteltem pozitívat,remélem jövő hónapba sikerül,ha nem akkor majd jövőre.

Feladni sose adom fel,34 éves koromig még van időm:-)

8857. kozmami (válaszként erre: 8856. - Vernike24)
2011. nov. 26. 09:11

Bemész a patikába és kérsz folsavat, mert terhes vagy, aztán ott majd ajánlanak. Recept nem kell.Én is így tettem! Viszont azt mondták napi 3x kell szedni, de elég egy is, mivel szeded a terhes vitamint is. Túlzásba vinni sem szabad.

Leventénél én sem szedtem, de akkor femibiont szedtem, most viszont volt gravidám, amellé akartam. meg nekem amúgy is volt ilyen terű születési rendellenességem, így jobbnak láttam szedni.

Réka Dorka lesz a neve a kiscsajnak! :)

8856. vernike24 (válaszként erre: 8855. - Kozmami)
2011. nov. 26. 05:32

Szia.Köszi,most megnyugtattál,mára úgy néz ki megkaptam a kötőhártya gyulladást is a gyerekektől:(((Ezért félek az ovis melótól,kisfiammal is infulenzát szereztem be anno:(((

Tea,grepfruit mag kivonat,mézet eszem,de meg szeretném kérdezni,hogy milyen folsavat szedjek?Azt külön azt hiszem anno nem szedtem,de most szeretném,mert most csak az elevitet szedem.Egy féle van csak vagy ebből is több?Receptre adják vagy simán is?

Remélem nem lesz gond,próbálok sokat pihenni,hogy ne görcsöljek be mint a Zétivel.

Gratulálok a kislányotokhoz,van már nevetek?

8855. kozmami (válaszként erre: 8852. - Vernike24)
2011. nov. 25. 23:45

Vasárnap töltöm a 20. hetet! Eddig mindent okésnak találtak, fél órát nézegették mindenét, elképesztő mit művelt odabent, de nem nagyon érzem a mellső fali lepény miatt. A 15 hetes uh óta mondta a doki, hogy ő lánynak látja, de a 4D-sen tegnap már 100%-ra mondták. Nagyon örülünk.


Drukkolok, hogy nektek is összejöjjön a puncis.:)

A poziteszt környékén én is megfáztam, ilyenkor kicsit védtelenebb az immunrendszer, mert a babára összpontosít, de nem lesz semmi baj. ;) Jobbulást. Egyél sok c-vitamint, igyál mézes teát, ja meg szerintem szedd a folsavat.

8854. vattacukor83 (válaszként erre: 8848. - Vernike24)
2011. nov. 25. 19:48
Szia! Akkor halkan gratula! Bár szerintem így már bizti...:) Mert a 10-es már menszi előtt kimutathatja,de a 25-ös csak az elmaradt menszi után,azért lehetett az negatív vagy halvány. Úgy örülök Neked! Én majd hétfőn tesztelek. Mert nekem 25-ös van itthon. De mindenképp írok!
8853. manócskaah (válaszként erre: 8852. - Vernike24)
2011. nov. 25. 09:49

Gratulálok,ha a 10es erős pozi akkor tuti terhes vagy:)


Kozmami értem én csak féltem kihagyni 1napot:/:) A ciklus.hu szerint ma van ovum,de szerintem már volt.vagy nem tudom elég érdekes a hőgörbém:/

8852. vernike24 (válaszként erre: 8850. - Kozmami)
2011. nov. 25. 06:19

Igaza van Manócskaah,lehet néha a kevesebb több.Látod mi 3 nappal voltunk együtt ovu előtt,és talán mégis sikerült.ás ha igen,remélem tényleg kislány lesz.

Kozmami nagyon irigyellek,pontosan hány hetes vagy?Nagyon remélem,hogy mi is korán meg tudjuk a baba nemét,na meg a legfontosabbat,hogy egészséges lesz-e?

Zéténynél 17 hetes voltam mikor mondták,hogy fiú és a 32.hetesen vették észre a veseproblémát:(((

mindenkinek szép napot,én megyek dolgozni,de már péntek van legalább!!!!

Jaj,el is felejtettem képzeljétek jól elkaptam ezt a náthát az oviba,szerintetek lehet gond belőle?Meg tüsszögök is,akkor annyira sajnálom szegényt odabent:)))Lázam nincs,köhögés is csak ritkán..

8851. vernike24
2011. nov. 25. 05:42

Köszi Csajok,de ez még tényleg nem biztos.A mai 10-es egy picit erősödött,de a 25-ös szinte hófehér,talán csak egy halovány csík van rajta.Annak remélem még korai a tesztelés,mert az a rendes patikai.De ha nem lennék terhes akkor a 10-esen se lenne semmi ugye??Már kettő szép erős.Olyan mérges vagyok mert nem tudok feltenni képet róla.A fényképezőgépünk nem jó a telefonom meg tojik felcsatlakozni a gépre:(((

Na mindegy talán már holnap megjavítják a fényképezőgépünket és akkor rakok fel képet.

Sajnos fájdogál a hasam közbe,félek,hogy a menzi idejére megint begörcsölök mint a Zéténnyel....

Mindegy hétfőn van dokim,csak azt nem tudom,hogy jutok be hozzá,mert apa dolgozni fog.De remélem nem kell mennem,mert nem lesz gond.

mindenkinek kitartást!

8850. kozmami
2011. nov. 25. 01:17

Vernike, halk gratula!

Manócska, 2 naponta is elég szexelni, simán eléldegélnek annyit a spermák és így nem lesznek lestrapált katonák bevetve! De persze ha jólesik, akkor csináld naponta! :P


A többieknek megy a drukk.

Vagy tesztelt még valaki pozit? :)


Mi ma voltunk 4D-s ultrahangon a Péterfybe (félidős babás vagyok) és tuti kislányunk lesz!

Nagyon örülök, pont így szerettem volna. Tavaly született a fiam nyáron, most meg egy kislány érkezik tavasszal. :)

Levente és Réka!

De furi, bátyó lesz az én pici fiam...:)

8849. nyüzsike (válaszként erre: 8848. - Vernike24)
2011. nov. 25. 00:26

Gratulálok!!! Ha most pozi akkor az már az is marad!!! :)

Vigyázz nagyon magatokra, várom a fejleményeket!!! :)

8848. vernike24 (válaszként erre: 8847. - Vattacukor83)
2011. nov. 24. 20:57

Nem bírtam tovább.....reggel teszteltem,és azért írtam,hogy elég 3 nappal az ovu előtt együtt lenni,mert pozitív lett a tesztem:))))Elég határozott,bár nem olyan erős mint a kontroll csík,de hát még van 3 napom....addig próbálom nem bele élni magam,hátha nagy pofára esés lesz:(((

Szombaton tesztelek majd egy 25-ös érzékenységűvel is,rendes patikással.

Tüneteim is stimmelnek,reggel és délután hányinger,görcsös fejfájás néha,pisilési inger és hasfeszülés.Minden együtt van,de majd a vasárnap dönt.Nem hiszem el ám egyébként,amikor tökre nem számítottam rá...

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook