Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2012-ben szülni szeretnének:) fórum

Akik 2012-ben szülni szeretnének:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
8907. nikkkancs (válaszként erre: 8906. - Vernike24)
2011. nov. 28. 17:31
:))) Hoppá....lehet hogy ez valamilyen anyai ösztön?! :D Bár igazából én még csak a 27.napon vagyok. Az előző ciklusom 27. napos volt...előtte 25. 26. 28. Remélem most nem lesz semmilyen!!! :D
8906. vernike24 (válaszként erre: 8905. - Nikkkancs)
2011. nov. 28. 17:28
Én si nagyon sokat simiztem,mikor még nem is tudtam,hogy ott van:))
8905. nikkkancs (válaszként erre: 8904. - Vernike24)
2011. nov. 28. 17:22

:)) Szerintem biztosan van ilyen! Ha hiszel benne akkor mindenképp :) Én el tudom képzelni....

Velem az elmúlt egy hétben annyi furcsaság történik hogy hajnalban...nagyjából ugyan abban az időben mindig felébredek és nagyon nyűgös vagyok, sehogy sem jó feküdni,jah és mindig a pocimat fogom álmomban! :D

He he he

8904. vernike24
2011. nov. 28. 17:15

Sziasztok!Manócska,kérlek ne stresszeld magad a hőmérővel.Pihenj amennyit tudsz,így a beágyazódás idején és ennyi.Csak idegeskedsz miatta...

Nikkancs megy a drukk.

Nálam sincs semmi,de csajok a női megérzések a tutik,nálunk is jött az égi jel tegnap.Valamelyik oldalt olvasgattam éppen és megakadt egy néven a szemen (nem ilyen utóneves oldal volt,facebook):Zsóka és elkezdtem vele agyalni,hogy tök jól menne a vez.névhez,meg úgy tökre meg is tetszett,gondoltam megnézem,hogy mikor van névnap,mit jelent egyebek...és soha nem hinnétek,a kisfiam születésnapján júl.8-án van Zsóka.Nem akartam elhinni,így simán,tök tudat alatt.Szóval ha kislányunk lesz (remélem ez volt az égi jele) akkor Kaszalik Zsóka lesz.Apának is tetszett:))))persze elkiabálni nem szeretnék semmit,de ez olyan égből jött...

Szerintetek van ilyen tényleg??

Mindenkinek megy a drukk,én pihizek,fárasztó nap volt az oviba:(((

8903. nikkkancs
2011. nov. 28. 15:39

Szép napot minden babásnak és babára várónak!

27. nap....eddig semmi...:)

8902. manócskaah (válaszként erre: 8901. - 0ddf69367a)
2011. nov. 28. 12:51
:):) hol jársz? hányadik napod?
8901. 0ddf69367a (válaszként erre: 8899. - Manócskaah)
2011. nov. 28. 12:42
Én is ezerrel mérem a hőmet:)
8900. kozmami (válaszként erre: 8897. - Cf522aef3d)
2011. nov. 28. 11:19

Én zumbázni jártam 16 hetes koromig, aztán már a pocak súlya nem engedte. Ha eddig is jártál miért ne, de a fogyókúrát hagyd abba! Kell a babának most a tápanyag. Persze oda figyelhetsz, hogy mit eszel, de koplalni nem szabad!

Nekem sem sikerült leadni amit akartam, de a baba fontosabb most, mint a seggem mérete! :)

2011. nov. 28. 10:05

Jó reggelt mindenkinek:) Vernike nyugi,ott van az a baba:)


Dorisbaby én nem javasolnám ezt az ugrálást hogyha lehet hogy terhes vagy.Drukkolok neked is:)


Kozmami,ugye,ilyenkor már repül az idő:) örülök hogy jól vagy:)


Én végre magasabb hőt mértem ma tehát már tuti túl vagyok a peteérésen:) szerintem már legalább 3napja csak a hőm szórakozott velem :S:D

8898. vernike24 (válaszként erre: 8896. - Kozmami)
2011. nov. 28. 06:35

Sziasztok.Nagyon arik vagytok,hogy így megnyugtattatok,na meg az is,hogy még mindig nem jön meg,és remélhetőleg már nem is fog vagy egy évig:)

Reggel fél ötkor baromi hányingerre ébredtem és képzeljétek rájöttem,ha este későn eszek akkor van reggel hányingerem,mert előtte nap este nem ettem és reggel ezért nem lehetett szerintem hányingerem.

Szerencsére nem görcsölök,remélem így is marad:)

Ma délután felhívom a dokim és megkérdezem,hogy mikor menjek hozzá.

mindenkinek legyen szép napja,én megyek dolgozni.(((

8897. cf522aef3d (válaszként erre: 8896. - Kozmami)
2011. nov. 28. 05:30

Szia! Köszönöm.El is múlt tegnap. A héten Párom hosszús,tehát nincs szex az biztos:-)

A héten pihi van,leszámítva,hogy azért kickboxolok:-)Norbi dvd-re.

A lényege ennek,hogy ugrálok 35-40 percen keresztül. Remélhetőleg nem lesz gond.Viszont még muszáj lenne,hogy lemenjen pár kiló,hogy vékonyabb lábakon álljak:-)Én is nagyon szorítok mindenkinek aki nem várja 10-re.

Vicces lesz,mert azon a hétvégén megyünk majd mamámékhoz disznót vágni:-)úgyhogy nuku alkohol,ha előtte nem jön meg és majd csak utánna tesztelek,ha vagy 5 napot már késik,előtte tuti nem:-)

8896. kozmami
2011. nov. 28. 01:27

Doris, beágyazódásnál is lehet pecsételő vérzés, fogantatás után 7-10 napban kábé!

Lehet szexelni, de túlzásba ne vigyétek egyenlőre! :P


Vernike, uccsó mensi után 6 héttel érdemes menni dokihoz, előbb csak akkor, ha valami gond van. Vérzés erős görcs. Előbb nem látni még sokmindent, csak hogy esetleg van petezsák vagy vastag a nyálkahártya, de az ember lányának ez elég kevés és csak parázik még 1-2 hétig, amíg nem látnak élő magzatot és szívműködést.

Én pl. 6+2 hetesen mentem és benyögte a doki,h ogy üres petezsák! Kösz! Egy hét múlva meg volt szívverés meg minden! :)

Szóval türelem, bár ilyenkor abból elég kevés van! :P Higgy a tesztjeidnek, egyenlőre mást nem tehetsz! Rosszul léteket ne hiányold, nekem se volt egyik gyerekkel sem. Van, hogy elmúlik minden, aztán megint jelentkezik. Cici és/ vagy hasszurka, émelygés, stb.

3 +teszt nekem már elég lenne! ;)


Akik nemvárják, azoknak tőlem is megy a drukk ezerrel! ;)+++++++++++++++++++++++++++++++++++


Én ma lettem 20 hetes, rohan az idő basszus. Az elején meg vánszorog! :))

8895. nyüzsike
2011. nov. 27. 21:43

Úgy látom, olvasom, hogy vagyunk egy páran akik 10.e körülre NEM várják a mensit csak a POZITÍV teszteket!!!!

DRUKK mindenkinek!

Írjatok, h kível mivan , hogy alakulnak a babások.! :)

És persze, ha azok akik csak várják a babát vannak e tünetek meg ilyen hasonlókat.SZorítok mindenkiért nagyon!!! :))))

8894. nyüzsike (válaszként erre: 8892. - Vernike24)
2011. nov. 27. 21:41

Szia!

A hányinger miatt ne aggódj, nem feltétlenül szükséges az ahhoz h tudd h baba van!! :)))

Neked ott a baba, hidd el ! :) 3 pozi teszt nem csal!!! :))) Pihenj aért még sokat, vagy legalább is amikor megteheted akkor pihenjél és vigyázz magatokra! :) És mindenképpen írjál majd ha voltál orvosnál, hogy mit mondtott. Meg persze addig is várom a fejleményeket "rólatok" :)))

8893. mujoka (válaszként erre: 8892. - Vernike24)
2011. nov. 27. 21:13
szia ne aggooodj én most vagyok kb 5-6 hetes és nincs hányingerem én is csak dec 7 látom először a babót mondjuk a hasim fáj így szedem a magne b 6 szerintem már nő a méhem
8892. vernike24
2011. nov. 27. 20:46
Most éppen azon aggódom,hogy 2 napja nincs hányingerem és nem feszül a hasam.....lehet,hogy már nincs is babám:((((Olyan jó lenne már látni:)))
8891. hungarita (válaszként erre: 8890. - Vernike24)
2011. nov. 27. 18:23
Igen szerintem is, ha nincs gond, es nem jon meg (par csepp ver akkor is johet ha van baba) akkor jobb 2 hetet varni, de jovoheten kerj idopontot jovohet utanra :) A folsavat kezd el minel elobb. Es ne aggodj, biztos, hogy minden rendben lesz a babaval! Ne is gondolj arra, hogy mi van ha megjon.. meg ilyesmi. Ugysem fog! :)
8890. vernike24 (válaszként erre: 8889. - Hungarita)
2011. nov. 27. 18:02
Köszi.Én is egy 2 hétre gondoltam,folsavat holnap szerzek be már mindenképpen.Ha nem görcsölök be,akkor próbálok várni vele,nehogy az legyen,hogy lehet,hogy van baba,de nem látom:((((abba beleőrülnék:(((
8889. hungarita (válaszként erre: 8888. - Vernike24)
2011. nov. 27. 17:59
Szerintem 1 hetet varjal meg minimum, mert ha tul koran mesz nem fogjakk latni a babat! Szedjel addig is folsavat es vigyazz magatokra! :)
8888. vernike24 (válaszként erre: 8885. - Cf522aef3d)
2011. nov. 27. 17:23

Szia.Én úgy tudom,hogy 28 napos ciklusnál kb.14.napon van PÉ.a beágyazódás az ezt követő 5-7.napom van körülbelül.A 10-es erősségű teszt a nem várt menzi előtt 3-4 (nálam 3 nappal)kimutatja már a terhességet,így kb.25.-26.ciklus napodon már tesztelhetsz pozitívat de ez sok mindentől függ még azért.Én mondjuk a körülbelüli beágyazódási időbe próbáltam minél többet pihenni,és ovu előtt 3 nappal voltunk együtt utoljára a párommal,én nem mertem a szexet megkockáztatni:)De talán jól is tettem,mert most nagyon úgy néz ki,hogy baba van a pocakba,mivel ma nem jött meg,de még elhinni a 3 poz.teszt ellenére sem tudom:)))(már lassan kapizsgálom,de még nem hiszem el,hogy így sikerülhetett:))Talán majd ha az orvos is azt mondja,hogy igen itt van és jó helyen van a baba:))

Csajok,mikor menjek szerintetek dokihoz ha nem lesz gond?

8887. cf522aef3d (válaszként erre: 8886. - Nikkkancs)
2011. nov. 27. 16:47
Majd 10-én nem kellene.Ilyen halvány rózsaszín valami jött vissza ugye a cuccossal..de már nincsen csak akkor volt.Helyezkedni?Elvileg 25-én csináltuk meg vagy esetleg lehet hamarabb is sikerült?Olvastam hogy mensi után 2-3om nappal is lehet már teherbe esni..köszi hogy írtál
8886. nikkkancs (válaszként erre: 8885. - Cf522aef3d)
2011. nov. 27. 16:40

Szia!

Szerintem feleslegesen ne görcsölj!

Nekem is volt ilyen szines folyásom aktus után amikor terhes voltam....de azt mondta a doki hogy azért lehet ez mert "helyezkedik" a baby vagy csak szimplán az aktus miatt!

Mikor kellene megjönnie?

2011. nov. 27. 16:33

Sziasztok! Jó kis csapat lett itt mindenki várja a nem vártat:-) Én azért megjegyzem közben kickbox aerobikozok(mert fogyózok).


Remélem azért nem ugrálom le,de úgy vagyok vele,mások erős fizikai munkát végeztek és mégis megmaradt,ha megakar maradni nekünk is megfog.


Amúgy a beágyazódás hogyan is van? Mikor lehet észrevenni? Én egész délután olvasgattam a neten,mindenhol mást írnák és már totál bele zavarodtam. Azt tudom 10-ke után kell tesztelnem,előbb nem érdemes és a reggeli vizeletből,ha addig nem jön meg.


Mondjuk ideges vagyok,mert lett halvány rózsaszín valamim a mai akció után és félek lekúrtuk a babócát,vagy nem értem nem fájt,de mégis megsérthettünk valamit?

Vagy mennyi az esélye,hogy amit elvileg megtapasztottam-tunk az most le lett???


Segítség!:-) a válaszokat előre is köszi.Beágyazódáshoz még kevés az idő,mondjuk 15-ig volt és 17-én már együtt voltunk,lehet már akkor is meglehetett csinálni?


Valaki írjon már nekem ebbe a témába,aki már anyuka,előre is köszi csajok és bocsánat,hogy magammal terhelek itt bárkiket is.

8884. nikkkancs
2011. nov. 27. 15:31

Sziasztok!

Gratulálok minden + tesztesnek és azoknak is akik már pocaklakóval várják a karácsonyt! :)

Én ma vagyok a 26. napon.... VÁRAKOZÁS....

8883. nyüzsike (válaszként erre: 8881. - Jennymanó86)
2011. nov. 27. 15:03

Megy a drukk neked is hogy sikerüljön!! Reméljük , h pont beleesett a péd és akkor nem kell várni a mensidet jövőhónapban!!!


Megy a DRUKK mindenkinek csajok!!! :)

Kívánok mindenkinek pozi teszteket karira!!!

ÉN ennél szebbet el sem tudnék képzelni! :)))

8882. kozmami (válaszként erre: 8881. - Jennymanó86)
2011. nov. 27. 14:55
Mivel a luteláis szakasz szinte mindenkinél 14 nap, így a mensi előtt 14 nappal van a legnagyobb esély. Húzzatok bele, aztán megy a drukk, hogy ne jöjjön meg! :)
2011. nov. 27. 14:22
2 hét múlva kell megjönnie de addig már nem leszek együtt a párommal mivel megy vissza külföldre. Vajon mennyi az esélye, hogy ebben a 2 hétben amíg itthon volt összejött?? Olyan jó lenne :)
8880. nyüzsike
2011. nov. 27. 13:27

hát nem tudom. Miért nem hagyod a hőmérőzést, mindíg csak bekavar neked :) Csak együtt vagytok mikor jólesik és jön a baba 9 hónap

múlva :)))

8879. manócskaah (válaszként erre: 8878. - Nyüzsike)
2011. nov. 27. 11:39

peteérés?:) drukkolok nagyon:)

én meg azthitem már tul vagyok rajta ere ma megint leesett a hpm,nem tudom már mivan

8878. nyüzsike
2011. nov. 27. 11:21
Arra keltem h szurkál a bal oldalon,tehát valami történik odabent!!! :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook