Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki tud kötni, varrni az segítsen! fórum

Aki tud kötni, varrni az segítsen! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 7. 09:16

Sziasztok!


Én beszéltem a hölggyel, aki ezt elindította.

Már nem csak egy klinikára kellene a dolgok, hanem többre. Csatlakozott még pár klinika.


A nagynéném nővér, ő mondta, ezt nem kifőzni kell, hanem valamilyen speciális tisztítószerrel mossák ki.

8. 5751a2a59f (válaszként erre: 7. - Telifánt)
2012. febr. 7. 08:39
Remélem nem gond, hogy itt is megosztottam :) A blogon szereplő címre akkor már nem érdemes küldeni, vagy onnan is továbbítják oda ahol szükség van rá?
2012. febr. 6. 22:54

Sziasztok!

Én indítottam a felhívást. A pici babák ruháit speciális mosószerrel mossuk, így nem kell kifőzni őket. Szerencsére mi már annyi ruhát és sapit kaptunk hogy nekünk már nincs rá szükségünk, de jelentkeztek más kórházak akiknek kellene a segítség. Ha valaki szeretne segíteni akkor az itt priviben fel tudja velem venni a kapcsolatot.

2012. febr. 6. 21:57

Én is olvastam,sőt kiraktam a facebookon,hátha többen is segitenének a picurokon.

Én holnap küldök 44-es,és 50-es rugikat a korházba,amiket én varrtam,remélem ebben az időjárásban is el tudom vinni.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. febr. 6. 21:56
Külföldön ez már működő dolog, lehet valami általunk nem ismert dologgal sterilizálják őket.
4. Hoxa
2012. febr. 6. 21:50
Azt írják, hogy nem az inkubátoros időkre kell, hanem amikor onnan már ki tudnak kerülni.
2012. febr. 6. 21:47
amúgy jó a kezdeményezés, de nekem valahogy sántít, hogy hogyan működhetne
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 5751a2a59f)
2012. febr. 6. 21:46

egy bibi van: steril cucc kell rájuk.

Márpedig a kötött holmit nehéz kifőzni, vagy 90 fokon mosni.

2012. febr. 6. 21:43

Sziasztok!

Egy blogon találtam egy bejegyzést, hogy Bp-en a SOTE-n nincs elég pici sapka, ruha a koraszülött pirucokra. Aki tud varrni, kötni az segítsen nekik. Akár fonalat és anyagot is küldenek, csak el kell készíteni a meleg holmikat.

A blogon le van írva minden, aki tud segítsen! Nálunk már készülnek a pici kötött sapkák!


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook