Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki hajlamos arra, hogy seprűeres legyen a lába, annak okozott gondok bármelyik gyantaféleség? fórum

Aki hajlamos arra, hogy seprűeres legyen a lába, annak okozott gondok bármelyik gyantaféleség? (tudásbázis kérdés)


4. Anthico (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2010. szept. 21. 14:43

Arról hallottam, h visszeres lábnál tilos gyantázni, de nekem szerencsére csak apró seprűereim vannak, azaz a bőr alatt látható,vékonyka erek (nem dudorodnak ki). De ezek szerint ez mellett sem ajánlatos ezzel a szőrtelenítési móddal élni.

De sajna a borotvától meg süni leszek és világos bőr miatt még pöttyes is...na de valamit valamiért.

2010. szept. 21. 14:24
Nekem is visszeresek a lábaim - sosem gyantáztam. Mintha azt olvastam volna, hogy a gyanta nem jó a visszeres (seprűvénás) lábnak. Ha gondolod, hogy attól jött ki az alsó lábszáradon, akkor inkább hagyd abba szerintem.
2010. szept. 21. 14:16

Nekem ugyanis a combomon olyan lassan 10 éve vannak seprűerek. Engem nem zavar, nem szaporodtak soha.

Viszont lassan féléve áttértem a cukorgyantára (alsó lábszáron) és oldalt megpillantottam pár új eret ott, ahol eddig sosem volt.

A cukorgyanta a legkíméletesebb gyantázási fajta, nem tépi a bőrt úgy, mint a meleggyanta, ennek ellenére mégis el kéne hagynom?

Eddig örültem, h a seprűerek elkerülték az alsó lábszáramat, így ha a gyanta másnál is okozott ilyesmit, inkább visszatérek a borotvára.

2010. szept. 21. 14:13
Aki hajlamos arra, hogy seprűeres legyen a lába, annak okozott gondok bármelyik gyantaféleség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook