Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki betegen elutazott valahova, az mennyit vett le az élvezeti értékéből? fórum

Aki betegen elutazott valahova, az mennyit vett le az élvezeti értékéből? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Simple)
2023. febr. 13. 15:39
Én is jobban szeretek kevésbé beteges időben utazni, átvett utazás mástól így is. Mert családi okok miatt nem mennek. Torokgyulladás, vagyis inkább fájás, köhögés, orrfolyás, és most igaz dolgozom, de rázz egy kicsit a hideg.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 15:36
Nem utaztam még el betegen, de elutaznék, mivel mindig hónapokkal korábban megvan a repülőjegy, és a szállás, nagyot buknék, ha nem utaznék el. Egyszer volt olyan, hogy az utazás alatt betegedtem le, az utolsó 2 nap ment a kukába, nátha, influenzaszerű valami volt, de lázas is voltam, jártányi erőm nem volt, sajnos akkor nem tudtam élvezni semmit sem, amint tudtam ültem le valahova és csak úgy voltam.
6. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 15:34
Kérdés, hogy milyen tüneteid vannak. Azok nagyban befolyásolják az élvezeti értéket...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kannanana)
2023. febr. 13. 15:33
Strandolás vagy városlátogatás volt, vagy milyen típusú utazás volt?
2023. febr. 13. 15:30

Egyszer mentem el betegen, de nagyon kifelé jöttem már. Azt élveztem.

Egyszer pedig ott betegedtem le első nap. Hát mondjuk egy -70%-ot mondanék, de ott rosszul voltam. Lázam nem volt, de erősen megfáztam. Torokfájás, orrdugulás, köhögés, hidegverejték éjszaka…

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. febr. 13. 15:27
Erős megfázás, lázam nincs, holnap utazunk. Neked mi volt a bajod?
2023. febr. 13. 15:23

Én ott lettem beteg, és totál lenullázta az élvezeti érféket.

Mi a bajod?

2023. febr. 13. 15:16
Hova utaztatok és milyen betegséggel történt ez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook