Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajánlanátok kevésbé felkapott, szép fekvésű magyar falvat, ahol esetleg tó is van? fórum

Ajánlanátok kevésbé felkapott, szép fekvésű magyar falvat, ahol esetleg tó is van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Elkeseredett eszter)
2020. ápr. 18. 16:37
Csinálj úgy mint én. Elaludtam a boltot, így nem kellett lemennem. ;)
13. Amaunet (válaszként erre: 11. - Elkeseredett eszter)
2020. ápr. 18. 16:33
Mások is tartják a karantént már több hete. Ha mindenképp az egészségügyi ellátást szeretnéd igénybe venni a szállodai helyett, akkor utazgass csak, veszélyeztess másokat is. Remélem, jut majd lélegeztető!
12. elkeseredett eszter (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. ápr. 18. 16:30
Előbb nyelem be a boltban amikor egymás hegyen hátán az emberek ma is 9 előtt!
11. elkeseredett eszter (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. ápr. 18. 16:29

Köszi, de elmúlt 1 hónapja, hogy azt csinálom. És kezdek begolyózni egyedül a 4 fal között.

Arról nem beszélve, hogy családostul mennek az emberek jobbra balra, kirándulni. Akkor én miért maradjak itthon? Pláne ha egyedül vagyok és nem is vagyok beteg.

10. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2020. ápr. 18. 16:28
Olyat hogy térkép, útikönyv, google ismered?
9. Amaunet (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2020. ápr. 18. 16:28
Itt mindenki azt ír, amit akar. Szerintem nemvolt ő sehol és a lakást is csak akkor hagyja el, ha viszik.
8. unom (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. ápr. 18. 16:25
A falvat a választékosabb alak.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2020. ápr. 18. 16:25

"akkor nekem is van egyesegyedül a természetben kirándulni, mászkálni, gyönyörködni a tavaszi természetben"


Van jogod, de kötelességed is.

Van jogod egyedül (vagy veled egy háztartásban élővel) eljutni a zöldbe, kirándulni - ma még.

Kötelességed másoktól távol tartanod magad. Így nem szállhatsz meg mások házában veszélyeztetve őket.


Ülj a fenekeden, és nézz olyan dokumentumfilmeket amelyek a magyar turizmusról szólnak és ha vége a veszélyhelyzetnek meglátogathatod.

6. Guruljka (válaszként erre: 3. - Df1e1c376c)
2020. ápr. 18. 16:22

Horvátországba elment buszos társasutazással, de unta a társaságot, és reklamált, hogy hideg volt a tenger.

Mintha direkt mi hűtöttük volna ki.

2020. ápr. 18. 16:13

Különben meg kinek mi a szép. Általában ki-ki felfedezi magának.


Pótkérdésem: mi az, hogy falvat? Falut, nem???

4. Pampalini (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2020. ápr. 18. 16:08
Teljesen mindegy hova mész EGYEDŰL, ha ott van egy rakás ember az ország minden részéről.
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2020. ápr. 18. 16:07
Felesleges teged kioktatni, hogy ne menj sehova, mert mint tudjuk, soha nem kelsz utnak.
2020. ápr. 18. 16:03
Ha benyeled a koronát majd mehetsz szopa-tóra.
2020. ápr. 18. 15:59

Nem érdekelnek a "maradj otthon" és hasonló hozzászólások, mert más se tartja be, akkor nekem is van egyesegyedül a természetben kirándulni, mászkálni, gyönyörködni a tavaszi természetben.

Annak aki ilyen helyet ajánl, köszönöm szépen!PL. a szálkai tó gyönyörű, ehhez hasonló helyet tudtok még??

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook