Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékok, meglepetés ötletek? fórum

Ajándékok, meglepetés ötletek? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 13. 17:44

mi anyukáméknak egy COriasztot vettünk és mind kettőnek egy csomagot(tusfürdő, spray és ilyenek)

3éves kisöcsémnek egy laptopot kicsiknek

anyósnak egy pataki tálat

apósnak 2sörös korsót

2009. dec. 13. 14:29
Igen, naptár, bögre, póló hógömb kispárna huzat, puzzle... stb. a gyerekek fényképével (rossmann, photo hall) vagy digitális fényképkeret (ez kicsit drágabb) - fényképekben gondolkodva, az előttem szóló fonalán elindulva. :))
2009. nov. 29. 18:39
Naptár közös fotóval.Nagyszülőknek az unoka képeivel.
2009. nov. 29. 14:21

Csatlakozom.:)Én sem tudom,hogy mit vegyek Karácsonyra.Szülőknek illetve a barátomnak sem tudok mit venni!

Én egyébként gondoltam pilcsira,mert valószínűleg elég hideg lesz,ezüst karkötőre gondoltam még.Szeretnék saját kezáleg készíteni is valamit a szülőknek,pl.:gyertyaöntés,de azt sajnos nem tudom hogy kell:SÉn is szívesen hallgatnék ötleteket:)

3. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - Humor Helga)
2009. nov. 29. 11:49
Ez most vicces?
2009. nov. 29. 11:31
:))
2009. nov. 29. 11:30
Sziasztok!Közeledik a karácsony,és kifogytam az ötletekből...De ezen a csodás ünnepen senki nem maradhat ki az ajándék osztás alól!Aki bármilyen ötletet tud,akár karácsonyra,névnap.szülinapra,kicsinek,és nagynak egyaránt,szívesen fogadnám!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook