Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ahány ház, annyi szokás, avagy nálatok hogy készül? fórum

Ahány ház, annyi szokás, avagy nálatok hogy készül? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. kisnejulcsi (válaszként erre: 15. - FormáSan)
2010. júl. 15. 14:49
Szuper ! - Nyami :)))
2010. júl. 15. 14:47

Én szoktam könnyebb diétásabb és kicsit erősebb töltöttkáposztát főzni! De nálam is mindig van, talán 1 nónapban 1x!


Lebbencs isteni, piritott szalonkával és tésztával:-) még bele paprika, paradicsom zeller zöld, mindig szivesen megeszem és roppant olcsó! Akár a tarhonya leves, ua. csak tarhonyával abba néha teszek s.répát is!


Parikás krumpli, nálunk nokival az igazi!


Káposztás tésza, picikét karamelizálni kell a cukrot és azon kezdeni párolni a káposztát, rá a só és bors (megtudnám szinte az egészet enni mire elkészülök, tészta már nem is kell!)


Lepcsánka:-) isteni reszelt krumpli vagy főtt liszttel keverve bele lehet tenni egy tojást is, só bors fokhagyma! Sokat készitek, mert hidegen is jó, csak úgy elkapni az asztalról és befalni egy párat!

14. kisnejulcsi (válaszként erre: 9. - Betsabé)
2010. júl. 15. 14:38
És Tolnában hogyan készül ?
13. kisnejulcsi (válaszként erre: 10. - Kisnejulcsi)
2010. júl. 15. 14:31

Van ahol megpirítják a lebbencstésztát , van ahol nem ! -Ahány ház -annyi szokás !


Paprikás krumpli :-én több féle képp csinálom de van aki csak hosszú-lére hagyja és nokedlit szaggat bele.........

2010. júl. 15. 14:28

Máskép lészül sok helyen a káposztás-tészta , -cvekedli - van ahol cukrosan :))

Vagy a röszti ! -még a neve sem egyforma tájegységenként ! - Nálunk lapcsánka !!

11. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Betsabé)
2010. júl. 15. 14:27

Nálunk is ez a szokás.

Töltött káposzta, télen, nyáron!

2010. júl. 15. 14:26
Más tájegységenként a slambuc :- öhöm .........:))
2010. júl. 15. 14:18
Akármilyen ünnep......TÖLTÖTT KÁPOSZTA.....Ünnepre keresünk okot havonta legalább egyszer!
8. szemmelver (válaszként erre: 7. - 9925394c3b)
2010. júl. 15. 14:17
milyen az a bécsi krumplisali?
2010. júl. 15. 14:13

szenteste délben :) halászlé(tiszta és minden ilyesmi nélkül), este rántott hal, bécsi krumpli sali, tatár beafsteak, bejgli, nürnbergi lebkuchen

pünkösdkor rántott csirke

Márton napkor sült liba

húsvétkor sonka tojás

2010. júl. 15. 14:13
nálunk a halászlé és a töltött káposzta a szokás szent este
2010. júl. 15. 14:12

A töltött-káposzta is többféle az országban.A nyírségben nem darálthússal készül ,hanem apróra vágott füstölt husival és kukoricadarával :)))

Ha jól emlékszem paradicsomosan.De ez csak egy példa.Anyósomék -pedig Hajdú-bihariak ,-nem tesznek bele hagymát -fokhagymát , mi Debrecenben igen !

2010. júl. 15. 14:10
szenteste nálunk is halászlé van és rántott hal...én kiköltöztem németországba, de próbálom a hagyományokat továbbvinni, és halászlét fözök, ha kapok pontyot...sajnos a mákos guba nem megy, mert nincs olyan kifli :-( A sütiket hagyományoztam anyukámtól, meg a leveseket, de sajnos én nem tudok olyan finoman fözni, mint ö :(
2010. júl. 15. 14:08
nálunk is hal van szent este...
2010. júl. 15. 14:06
Anyósoméknál szokás szent este fehér bableves és mákos guba :) Nálunk halászlé és rántott hal :)
2010. júl. 15. 14:03

ahány ház,annyi szokás..ahány falu,város,megye,régió,annyi féle képpen készülhetnek bizonyos ételek...

pl,Bajai halászlé vagy szegedi halászlé és még millió féle étel,aminek ugyan az a neve,mégis más kép készül..

nálatok mi a szokás?vannak hagyományos ételek,ami anyáról leányra szálltak és még szokás készíteni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook