Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agykontroll valóban használ? fórum

Agykontroll valóban használ? (beszélgetős fórum)


jan. 14. 06:56
probald ki!megeri!
jan. 3. 14:02

Első lépés.

Végy egy agyat.

Biztos, hogy azt vettél?

Hogy ellenőrzöd?

22. Napsugár8 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 13:49
Úgy, hogy először csak apró dolgokat "teremts meg vele" magadnak. Egy almát, egy kedves mosolyt, egy régi ismerőssel való találkozást... és majd a sikerélmények megadják a hitet is.
jan. 3. 13:37
És azt hogyan tudom megváltoztatása magamban, ha nem igazán hiszek benne és szeretném elhinni?
jan. 3. 11:59
Az agykontroll nagyon széles skálán eredményesen használható. A könyv megjelenésétől olvastam, gyakoroltam, majd egy agykontrollos csoporttal összehozott a jó sorsom. Banki hitel nélkül házat építtettem. Amikor beköltöztem, akkor fogyott el minden energiám,anyagi eszközeim. Ekkor az utolsó pénzemet arra költöttem, hogy befizettem Domján László tanfolyamára. Hihetetlennek tűnik, de a befizetett összeg hatszorosa térült meg már az első hétvége után. Nekem nagyon sok mindent sikerült elérnem az agykontroll segítségével. Egészen addig, amíg rendszeresen gyakoroltam. Mint minden, egy idő után a gyakorlásom is ellaposodott, nem tűztem ki célokat, így különleges sikereim sincsenek. De ! Nagyon örülök, hogy előkerült a téma, mert mostantól felfrissítem. Nem csak hit kell hozzá, hanem tiszta szándék is.
jan. 3. 10:33

Az agykontroll önmagában nem gyógyszer. Nem ígér biztos gyógyulást, ugyanúgy, ahogy maguk a gyógyszerek sem. A kemoterápia sem hat minden rákosnak, sőt van, hogy akinek egyszer hatott, másodjára nem fog.

Igen, vannak csodás gyógyulások, de azért, mert nekünk nem sikerül, nem kell leszólni.

Nekem a fájdalomcsillapítók közül csak az ibuprofen használ, a paracetamol nem, mégsem mondom azt, hogy a paracetamol egy vacak, mert a férjemnek meg bevált.

Mellesleg mindenki elmondhatja a véleményét, lehet őszinte, de nem mindegy, milyen stílusban. Sokan takaróznak azzal, h "de hiszen csak őszinte vagyok", miközben (bocsánat a kifejezésért) valójában csak bunkók. Én is elolvastam a Silva-féle könyvet, elvégeztem a tanfolyamot is, persze én nem vártam tőle hirtelen gazdagodást vagy hogy az ősz hajam ismét barna legyen, viszont a pánikbetegségemet az agykontrollnak köszönhetően kontrollálni tudom. Nem gyógyultam ki belőle, szerintem ebből teljesen nem is lehet, de már tudok rendesen relaxálni és a problmémáimhoz való hozzáállásom is megváltozott. Mindenkinek másban segít az agykontroll, sőt, valakinek nem segít. Az viszont igaz, hogy nem árt. Anyukámnak szerintem sokat segítene a lelki gondjain, de ő csak humbugnak tartja, amit elfogadok. Úgy nem is segít, ha nem hiszel benne. Apukám viszont hisz benne, a könyvet is ő vette anno. Nincs tehát egyforma vélemény erről a családban, mégsem szóljul le a másikat az álláspontja miatt. FI, ha a tanfolyam díja nem megterhelő a számodra, nyugodtan végezd el, hátrány nem érhet vele.

18. 55Judit (válaszként erre: 17. - Csemár)
jan. 3. 09:34
Nincs baj. :)
17. csemár (válaszként erre: 13. - 55Judit)
jan. 3. 09:30
Sajnálom!
16. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 3. 09:30

Csak egy kis pontosítás, ahogyan én gondolom, látom, tudom:

- a Parkinson pontosan az embernek azt a szervét támadja, amelyre az agykontroll során leginkább szükség van: legelőször az agysejteket támadja, és annak hiányos működése után lassul az emlékezet, lassul a beszéd, a mozgás... Az elmúlt években elég sokat olvastam róla, családon belüli megjelenése miatt.

- Másrészt, ha az agykontrollal minden féle betegséget meg lehetne gyógyítani, akkor ez az "örök élet" forrása lenne! De tudjuk, hogy aki egyszer megszületik, valamikor, valamiben meg is hal.


Tehát ne rójuk már fel Domjánnak, hogy nem volt képes agykontrollal meggyógyítani önmagát.


Az agykontroll sikeres működéséhez szükség van a hitre is!

Ez nem olyan, mint egy bármilyen eszköz, hogy itt van, erre való, és használjuk. Oda kell rakni mellé bizonyos mértékig önmagunkat is, ha sikert akarunk vele elérni. Én is elvégeztem a tanfolyamot, azt mondom, igen, van amikor összejött vele ez-az, másszor nem! Ha nem sikerült, meglehet, hogy a hiba bennem volt, és nem a módszerben.

Ha nálad nem működött sem az agykontroll, sem a Biblia, attól még bármelyik működhet másoknál.


Szóval csak azt szeretném mondani, hogy a saját tapasztalatunk, megítélésünk, véleményünk bármiről is, mindig szubjektív dolog.

15. csemár (válaszként erre: 10. - 55Judit)
jan. 3. 09:30
Elhiszem, és én kérek elnézést, ha azt érezted a szavaimon, hogy ítélkezem. (Meg se fordult a fejemben ilyesmi. Az viszont kétségtelenül "frusztrál", ha olyan véleménnyel találkozom, amely nem kellően tapintatos. :-) Tudom itt a Hoxán sok a maradéktalanul őszinte ember, viszont időnként azt tapasztalom, hogy ez a "maradéktalan őszinteség" az esetleges "másképp gondolkodást" nem mindig tolerálja.)
14. 55Judit (válaszként erre: 12. - Myra)
jan. 3. 09:15
Azt hiszem még mindig tartanak tanfolyamokat. Nézd meg a honlapjukon mikor hol lesz, és menj el. Gyakorolni pedig könnyű, és élvezetes. Én is örömmel gyakoroltam.
13. 55Judit (válaszként erre: 8. - Csemár)
jan. 3. 09:13

"Tudhatnád, hogy a hit hegyeket mozdít."

Az a szomorú, hogy nem tudom. Régen, mikor sok dologban más volt a véleményem mint ma, volt hitem. Volt amiben teljes hittel hittem. A tapasztalatom az, mennél jobban hiszek valamiben, annál nagyobb a pofára esés. Ezért az lett, hogy továbbra is megteszek minden tőlem telhetőt egy ügy érdekében, de előre nem hiszek már semmiben csak ha látom, megtapasztalom. Így nem ér csalódás.

12. Myra
jan. 3. 09:12
Nem tudom, de érdekel, hogy valóban jó e?
11. globus
jan. 3. 09:08

Nekem nem jött be (régen), azóta nem próbálkoztam.

Grabovoj számok se 😀

10. 55Judit (válaszként erre: 8. - Csemár)
jan. 3. 09:08
Ne érezd úgy, komolyan mondom nem szántam sértésnek. Ha mégis így gondolod, elnézést kérek.
9. 55Judit (válaszként erre: 7. - 55Judit)
jan. 3. 09:07

jav: A koronavírus járvány kapcsán emlegetett nyájimmunitás se sértő csak akkor ha én mondom?


Egyébként mint írtam, nem vitaindítónak szántam a bejegyzésemet. Ne is vitázzál ezen. Nyugodjál le.

8. csemár (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 3. 09:06

Sértő módon sántít ez a hasonlatod, miszerint a Biblia "egy nagy dumás szép meséjéhez" hasonlít.


Semmi gondom azzal, hogy Te így vélekedsz, viszont az a véleményem a hozzászólásodról, hogy sok millió embert a hitében aláz.

Tudhatnád, hogy a hit hegyeket mozdít.

(És - szerintem - az ateizmus is ilyen.)

7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Go!!)
jan. 3. 09:04

Én azt látom, inkább te vagy frusztrált ha a saját véleményeddel ellentétes valaki másé. Én elfogadom hogy te hiszel benne, és azt is hogy tömegek hisznek. A vallások ellen sincs a világon semmi kifogásom.


Miért lenne sértő? A bibliában nem sértő? A koronavírus kapcsán emlegetett nyájimmunitás se sértő amit én mondok?


Igen, tanítják. És milyen sok mindent tanítanak már az első osztálytól kezdve, aminek az életben nem veszed soha hasznát!

6. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 08:58

Ha szeretnád kipróbálni, mi akadálya?

Én azt tapasztaltam, hogy miután elolvastam a könyvet,

és próbálkoztam a gyakorlatokkal is, nemigen változott meg az életem.

(Más meditációs technikák hatásosabbak a számomra.)

5. go!! (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 3. 08:50

Sértő a véleményed. Kb. lebirkázod az agykontrollt gyakorlókat. Gondolom a sorozsatos sikertelenséged okozta frusztráció miatt.


Én Domján Áronnál végeztem a tanfolyamot, és folyamatosan gyakorlom az agykontrollt. Megvannak a saját céljaim és sikereim is vele. Gyógyításra nem használom, bár fejfájásom mulasztottam már el vele.


Az agykontroll nem egy hókuszpókusz csodamódszer.


Egyébként a Harvard orvosi karán is tanítják.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 08:34

Kárt nem okozol vele, legfeljebb akkor gyakorold ha másra nem kell az időd.


Én is olvastam a Silva könyvet, majd hatására elvégeztem a tanfolyamot is. Aztán gyakoroltam is teljes odaadással, hogy na majd én megmutatom! Aztán a sorozatos sikertelenség után egyre lankadt a lendületem. De nem adtam fel.


Teltek-múltak az évek, egyszer csak jött a hír, Domján László aki Magyarországra hozta az agykontrollt és elsőként kezdte oktatni, súlyos beteg lett. Kezdődő Parkinson kór. Egy egész ország programozott érte teljes odaadással. Egyénileg és csoportosan is. Talán még ma is. Az ő állapota viszont egyre rosszabb. Kb. 2 éve láttam vele egy riportot amiben az állapotáról beszélt. Felismerhetetlenül le volt fogyva, a beszéde lelassulva, és a betegségére jellemző mozgásai voltak.


Az agykontrollt tömegek dicsérik. Számolnak be csodálatos gyógyulásokról, de bizonyítást senki nem mutatott még fel. Hisznek benne a megszállottak mint sokan a bibliában. Arra is kitalált annak idején egy nagy dumás egy szép mesét, amivel tömegeket tudott magához vonzani, mint később Silva az agykontrollal.


Véleményem szerint az agykontroll egyenlő hatású a szenteltvízzel. 0.

Ezek persze csak az én gondolataim, nem vitaindítónak szántam, mert a saját meggyőződésem számomra nem vita téma.

De kérdem én, ha egy olyan ember aki a legjobban tudja hogyan kell programozni az ak-val, mellé tömegek segítik (ők a nyáj mint a bibliában akik követik a pásztort, a nagy dumás meseírót) miért nem tud meggyógyulni?

3. Neee
jan. 3. 08:06
Végülis mit veszíthetsz vele?
jan. 3. 01:02
en is olvastam silva jose konyvet,igen agykontrolt ha gyakorlod segit!egy probat meger!
jan. 2. 22:13

Agykontrollal lehet súlyos betegségeket gyógyítani, vagy ez nem igaz?

Csak mert én gondolkodok rajta hogy ki kellene próbálni az agykontrollt, de nem tudom hogy valóban használ-e.

Még régen olvastam a Silva féle agykontrollos könyvet és nagyon megterszett. Főleg az a része, hogy súlyos betegek is használták és még is gyógyulhattak tőle.

Ha ez valóban igaz lenne, akkor tényleg bármit elérhet az ember ha megtanulja a technikákat.

Nem vitatkozós fórumot szeretnék nyitni, csak érdekelne olyan tapasztalat amikor valakinek segített az agykontroll.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook