Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok ajánlani bőrfeszesítő krémet, ami valóban használ? fórum

Tudnátok ajánlani bőrfeszesítő krémet, ami valóban használ? (tudásbázis kérdés)


6. vasskriszta (válaszként erre: 5. - Mari20)
2011. ápr. 4. 23:12
ez nagyon tetszik... :)
2011. ápr. 1. 07:14

sziasztok kedves lányok asszonyok


nekem tavaly ajánlotta egy barátom napozáshoz, de rájöttem másra is kiválló


két naponta használom a reggeli fuhanyzás után

ellentétes napokon meg testápolót


de mielött leirom, azt tanácsolom nektek, hogy szeressétek magatokat, cédulára ird ki a fürdöszoba tükörre ragaszd és valahányszor bemész és belenézel a tükörbe olvasd fel, FELTÉTELEK NÉLKÜL SZERETEM MAGAM, HASAM FESZES , LAPOS, SZEXIS, ÉS VONZÓ


azonkivül javaslom hogy fa hullahopp karikát szerezzetek be , és napi 10 percet karikázzatok, könnyen megtanulható


szóval börfeszesitő, narancsbör helyrehozó természetes börtápláló a CITROM


ketté vágva tiszta száraz friss börre, merkodba csavarsz keveset és bekened vele magad, mint a testápolóval, beissza a bőr és nagyon hálás,

arcomat már csak azzal kenem, és nagyon tetszik a látvány....


napozás időszakában, nem égsz le, nem kell naptej, és reggelre barna leszel, mégha napozáskor pirosnak is tünsz.


aki szeretne elégedett lenni magával próbálja ki.

sok sikert MAri

2011. márc. 31. 16:46
Tengeri algás krémek nagyon jók, illetve amiben van bors, vagy chili
2011. márc. 31. 16:44
Nekem a hasamra kellene egy olyan készítmény,ami a terhesség utáni kinyúlt bőrt valahogy feszesítené.Narancsbőröm nincs a hasam lapos,de ha lehajolok,akkor látszik,hogy úgy lóg a bőr.Erre kellene valami ami használna.
2011. márc. 31. 16:21

Krémet nem, de hideg-melegvizes tusolást igen.

Rugalmas és egészséges marad a bőr. És vegyszermentes.

2011. márc. 31. 16:14
Tudnátok ajánlani bőrfeszesítő krémet, ami valóban használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook