Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Paint Zoom... kérem, ha van, aki megvette, kipróbálta, írja meg, valóban úgy használható-e, ahogyan azt a reklámban látni! fórum

Paint Zoom... kérem, ha van, aki megvette, kipróbálta, írja meg, valóban úgy használható-e, ahogyan azt a reklámban látni! (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 1. 19:00

Sziasztok!


Akinek megvan a Paint Zoom magyar nyelvű használati utasítása, kérem küldje már el. Az enyém költözés miatt elkeveredett és idáig nem használtuk. Köszönöm előre is!

2011. júl. 24. 23:15
A hétvégén festettünk..., elmentünk a T.sco.a még ezt azt venni hozzá, és volt ott egy festékszóró, fele annyiért mint a pait .... Nagyon jó bár nem gondoltam hogy ilyen hangos.. úgyhogy felesleges drágábbat venni, ja és ez egyben van a motorral nem kell a vállon hordani, meg csöveket mosni... Pover for.e a neve, nem egész 6ezer ft.
6. -ssza06 (válaszként erre: 4. - F303be5590)
2010. júl. 31. 19:08
Hűűűűűűűű! Köszi!
2010. júl. 31. 18:58
vagy esetleg kölcsönzőben
2010. júl. 31. 18:55

szerintem azt hagyd a fenébe, inkább itt nézelődj:

[link]

2010. júl. 31. 18:49

Köszönöm az építő jellegű hozzászólást... remélem, ettől szép lett a napod...

én sem reklámnézéssel töltöm napjaimat, csupán csóró vagyok, ötven éves, kéz-arthrózissal, és mivel én festem a lakásomat három évtizede, keresnék egy kézkímélő falfestési technológiát... így futottam bele a Paint Zoom reklámba...

nem kell válaszolnod...

2010. júl. 31. 17:47
Milyen reklámban? nem nézünk reklámot.
2010. júl. 31. 17:40
Paint Zoom... kérem, ha van, aki megvette, kipróbálta, írja meg, valóban úgy használható-e, ahogyan azt a reklámban látni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook