Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikor érkezik meg az adóvisszatérítés összege? fórum

Mikor érkezik meg az adóvisszatérítés összege? (tudásbázis kérdés)


2021. júl. 6. 08:30
Sziasztok én azt szeretném kérdezni tőletek ha valaki 2020 ban nem volt be jelentve de még igenyeltuk az adót mert igényelni egy ével lehet akkor kap valamit
7. Dzsenniferkata (válaszként erre: 6. - Andi740937)
2021. júl. 5. 18:04
Ki van az uralva? Nem lehet hogy visszafordították a kiutalást? Kellene kérni egy pin kódot az ÜCC hez, és felhívni a NAV-ot. Vagy bemenni. Bevallást meg kellene nézni, jó e a cím,valamint azt is, hogy kértél e kiutalást.
2021. júl. 5. 17:59
Sziasztok! Június 1-vel telt le az újabb 30 nap várakozási idő . Az adó számlán már elsején megjelent hogy kiutalva, de még semmi nem érkezett . Posta által kértem a kifizetést. Mikorra várható ??? Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 21. 14:08

Hello en aprilis 20 adtam be a ferjemevel egyutt az enyem tegnap megjott a ferjeme meg mindig nem

Nincs gond a bevallasaval

Szemelyesen ugyintezovel inteztuk

Miert nem johet az ove volt mar igy esetleg valaki?

2021. máj. 17. 13:23
Elvileg beérkezéstől 30 nap-ra kell fizetniük.
3. sasal (válaszként erre: 2. - Nemsüti)
2021. máj. 17. 12:37
Köszönöm
2. Nemsüti (válaszként erre: 1. - Sasal)
2021. máj. 17. 12:10
Szia! Nálam hasonló volt a helyzet, de én online magam kijavítottam, 1,5 hónap múlva számlámon volt a pénz. Ne aggódj. Küldik.
2021. máj. 17. 11:55

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Online kaptam adó bevallást, amit persze javítani kellett. Én nem tudtam,elég nehéz szerintem. Így papíron állították ki nekem és postán adtam fel.Jár vissza nekem, családi adokedvezmeny. Semmi jelzés nem érkezett tőlük, április 14-én lett fel adva, de még semmi. Mire számítsak?? Tud valaki segíteni nekem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook