Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Addig NŐ egy nő, ameddig menstruál? fórum

Addig NŐ egy nő, ameddig menstruál? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
111. túrógombócka (válaszként erre: 110. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 20:43

pedig, ha meghallgatod őket, semmi egetrengető baromságot nem mondanak.

Norbi ügyes, h egy tök egyszerű ötletből birodalmat csinált.

110. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 109. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 20:42
Az én szememet a sikerük biztos nem.... szimpla megmagyarázhatatlan unszimpátia :)
109. túrógombócka (válaszként erre: 106. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 20:31

az edzésein rengetegen vannak, tehát azért nem lehet népszerűtlen...

netes fikázásokkal nem kell foglalkozni, nagyon sikeres házaspár, ez sokaknak szúrja a szemét.

108. túrógombócka (válaszként erre: 107. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 20:30

régebben sokat tornásztam DVD-kre, csak meguntam...

eszembe jutott, még a Pécsi Sasokat is bírtam.

az ugrándozós részeket jobban szerettem, mint a talajt, ezért is untam Alexandrát.

107. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 105. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 20:28

Húú, akkor kemény csajszi vagy. :) Én hamar kidöglök, ha tornázni kell.

Amúgy meg fogyózom, és légyszi, változtass nicket! :)))

106. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 103. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 20:27

Elhiszem, nyilván sokan kedvelhetik, ha megél a munkájából.

De fura módon, ha egy netes fórumon szóba kerül, általában fikázzák.

Nekem ő Norbival egy kifejezetten unszimpatikus házaspár, konkrét dolgot nem tudnék mondani, hogy miért, egyszerűen ez jön át nekem. Talán túl sokat mutogatják magukat, és az sem jó... nem tudom.

Na de senkit nem szerethet mindenki :))

Alexandráról meg nagyon ritkán látok posztot, sokkal kevesebbet szerepel, mint Réka.

105. túrógombócka (válaszként erre: 104. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 20:25
B.A nekem sajnos unalmas volt (a DVD-i). legjobban Norbit bírtam ilyen szempontból.
104. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 102. - A.Vackor)
2016. jún. 2. 20:22
R.R-re nem tornáztam, B.A.-ra régebben. Vettem egy tornázós dvd-t, és olyan cukker volt, ahogy szinte ő kért bocsánatot, hogy még 5, még 4, még 3 van hátra a gyakorlatból :))
103. túrógombócka (válaszként erre: 101. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 20:21
szerintem Réka is egy kedves nő, én ugyan nem találkoztam vele élőben, de több ismerősömn is, és állítólag egy tündér.
102. A.Vackor (válaszként erre: 101. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 20:20

OFF leszek:

Ha már szóba került B.A., nekem az ő tornái sokkal jobban bejönnek. És nemcsak azért, mert szimpibb, mint R.R.

101. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 93. - Ab61752c45)
2016. jún. 2. 19:16

Vannak tőle sokkal csúnyább nők, akiknél mégsem a külseje határozza meg a róla alkotott összképet. Nekem Réka egyszerűen nem szimpatikus, és ha nem lenne lófeje, akkor se bírnám...még ha körzővel meg vonalzóval szerkesztették volna tökéletesre, akkor sem.

Béres Alexandrát ellenben gyönyörű szépnek látom, de lehet, hogy csak azért, mert egy aranyos, kedves nő.

100. Panna.33 (válaszként erre: 98. - Gribedli***)
2016. jún. 2. 17:02

Én szeretek dicsérni, mert ami jár, az jár.:)

Aki meg nem tetszik, arról hallgatok,mert nem leszek több annál, ha mást bántok. Na jó, a hülyeségei szóvá teszem, azt nem bírom.

99. ab61752c45 (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2016. jún. 2. 16:13
persze.
98. gribedli*** (válaszként erre: 96. - Panna.33)
2016. jún. 2. 16:09

Nekem jobban tetszett Réka alakja, amikor még homokóra volt, idővel a dereka nagyon megvastagodott. Vagy pl nem tetszik, hogy kidagadnak az erek a karján stb. De mint írtam, ha mellé teszünk embereket, akik semmit nem tesznek magukért, világos a különbség meg eleve nem vitathatom, hogy neki milyen kép él a fejében arról, hogy milyen az ideális alak, szóval gondolom, hogy ő azt a képet tartja szépnek.


Egyébként nem egyszer megjegyezte már, hogy neki csodálatos élmény az is, amikor nála sokkal szebb alakú, nagyon csinos lányok is elmennek az edzéseire, ebből azért nagyon lejön, hogy nincs eltelve magával, sőt, észrevesz mást is maga körül, azt is, ha az illető csinosabb.


Ritka ez a mai világban, amikor inkább az van, hogy sokan inkább leharapják a nyelvüket mintsem megdicsérjenek valakit. Ovis szint, ilyen "nem adom meg neki azt az örömet", és inkább csendben maradnak, vagy rámondják valakire, hogy "hmmm, átlagos", olyat még végső esetben sem, hogy "hú, nagyon csinos". Most ezt nem Réka kapcsán mondom, hanem úgy általában. Attól nem leszek rondább, hogy megdicsérek valakit, hogy milyen csinos. Ezt érdemes lenne fejben tartani (nem neked írom, csak úgy a szépség megítéléséről).

97. Mazsinka (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2016. jún. 2. 15:58
Nem hiszem, hogy rendben van saját magával.
96. Panna.33 (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2016. jún. 2. 15:44
Nekem sincs bajom vele, sokat tett, hogy formás, izmos teste legyen, le a kalappal. Bár tetszeni nekem nem tetszik. Akkor már inkább Béres Alexandra.
95. gribedli*** (válaszként erre: 93. - Ab61752c45)
2016. jún. 2. 15:37

Rubint Rékával kapcsolatban legtöbben a lófejébe szoktak belekötni, pedig ez pont olyan dolog, amit nem tud az ember megváltoztatni, az arcformánk velünkszületett örökség.


Szerintem bármelyik szépnek mondott nőn találhatunk szépséghibát ha nagyon akarunk, de ez még nem jelenti azt, hogy akkor ő nem tetszhet valaki másnak, vagy több embernek is.


Szerintem nem volt csúnya a Réka gyerekként, egyáltalán, nekem nincs vele bajom, ő egy ilyen típus, tetszik nem tetszik, mindenkinek más tetszik. Pl a férjem szereti az izmos nőket de Rékáról azt mondta, hogy úgy néz ki mint egy transzvesztita, hiába öltözik nőnek. De ha megnézzük, ne csak a híres emberekből induljunk ki, van Rékánál sok sokkal rondább ember, szóval teljesen elfér. Persze aki ezt az utat választja, hogy közszemlén van az élete, legyen bátor, mert mindig lesz, aki kritizálni fog rajta bármit. Amíg ferdék voltak a fogai, mindenki azzal foglalkozott. Amikor fogszabályzáson esett át és egyenesek lettek neki, most meg mindenki azzal foglalkozik. Pl hogy mit vigyorog nonstop. Világosan látszik, hogy az embereknek semmi se jó. Így végülis csak az számít, hogy ő saját magával rendben legyen, nem?:)))

94. Panna.33 (válaszként erre: 93. - Ab61752c45)
2016. jún. 2. 15:20
:D
93. ab61752c45 (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2016. jún. 2. 15:18
a rubint réka mondta,hogy gyerekkorában nagyon csúnya volt.hát,szerintem most sem szebb.
92. A.Vackor (válaszként erre: 88. - Channa*)
2016. jún. 2. 15:12

Az mondjuk nem rossz.

Nekem pont fordítva. Ha ritkábban van, akkor halmozottan soksoksok....:-(

2016. jún. 2. 14:51
Pl ott van Ónodi Henrietta, szörnyen megváltozott, meghízott, megöregedett. De az alatt ott vannak az adottságai, ha odateszi magát, gyorsabban visszaszerzi a régi formáját mint más. De kérdés, hogy akarja-e, hiszen ő lehet, hogy most így érzi jól magát, mert nem versenyez többet és így nincs rajta akkora nyomás, és most dönthet arról, hogy ő márpedig most lazítani fog és nem érdekli mások véleménye erről. Akár azoké sem, akik azt mondják, hogy na, a csinos lányból mi lett? Szerintem azok után, amit felmutatott, joggal beinthet az egész világnak:)
90. gribedli*** (válaszként erre: 87. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 14:47

De aki nem csinàlt semmit, annak meg még annyira sem.


Persze, hogy odafigyelést igényel az, hogy valakinek megmaradjon a jó alakja, de ahol nincs, ami megmaradjon, ott is ugyanúgy hanyatlásnak indul minden. Nehogymár, hogy aki csúnyácska volt a suliban, az majd úgy lett csinos 20 évvel később, hogy egyszercsak felébredt így... Az ilyenek IS, ha később is, de tesznek érte, nem lehet így kijelenteni, hogy az osztály szépe ronda lesz, az osztály csufija meg szépség.


Minden csak HA. Ha tesz érte, ha törődik magával, ha jó a genetikája, stb. stb.

89. Channa* (válaszként erre: 87. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 14:24

Ha nem hízik el, akkor megmarad az alak is.

Én sportoló voltam, és ha magara szedek némi pluszt, akkor is szép marad a tartásom, illetve az alakom sem változik át rossz irányba. Tehát,látszik az mindig:D

88. Channa* (válaszként erre: 83. - A.Vackor)
2016. jún. 2. 14:21
Változó volt, persze, amikor már egyre kevesebbszre jött meg, akkor egyre gyengébb is lett.
87. túrógombócka (válaszként erre: 86. - Gribedli***)
2016. jún. 2. 13:32
a tartás lehet, de az alakja nem maradt meg.
86. gribedli*** (válaszként erre: 81. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 11:37
Láttam ilyet is, olyat is, aki megcsúnyult, a szép tartása annak is megmaradt. Ez sok dologtól függ, hogy ki hogyan öregszik, vagy milyen lesz felnôtt korában, de a sporttól kialakuló alak, tartás egy életen át megmarad, ha valaki gyerekként egy adott sportot mûvelt
85. gribedli*** (válaszként erre: 78. - A.Vackor)
2016. jún. 2. 11:28

Én nem emlékszem, hogy mi ügyet csináltunk volna ebbôl gyerekként, én pl nagyon vékony voltam, vagyok, szóval nem tûnt fel, hogy a kilók száma fontos, hacsak nem ellenkezô értelemben, mert engem noszogatni kellett, hogy egyek de könnyû csontú is vagyok, szóval ez nemcsak kajafüggô.


A múltkor a lányom hazajött balettrôl és megmérte magát, 25kg 132 cm és 8 éves. Szerintem teljesen rendben van, csinos, szép tartása van, pont normális a súlya így ahogy van. Sírva fakadt, hogy a baletton egy 10 éves kislány azt mondta, hogy 19kg és ezt a lányom annyira a szívére vette, hogy már ilyen kicsit ôt ez foglalkoztatja!


Mondanom sem kell, begurultam és mondtam, hogy ez képtelenség, Szerintem a másik kislány hazudott mert még én sem voltam 10 évesen ennyi pedig vékony voltam, lehet, hogy 39-et akart mondani, nem? Nagy nehezen meg tudtam nyugtatni, hogy vacsorázzon, és szóltam a legközelebbi órán az anyukáknak, hogy név nélkül, nem tudom, kinek a lánya mondott ilyet de akinek inge, beszélgessen el a kislányával. Nem is firtattam, hogy ki az, nem vagyok rá kíváncsi, ránézésre a 10 évesek között egy sincs csontváz, úgyhogy valaki hazudott, vagy figyelemfelkeltésböl vagy más okból de nem szeretem az ilyet, hogy a normálisokon csattanjon.


A másik lányom is jár balettre ugyanoda, 4 éves, de ôt még nem foglalkoztatja az ilyen hálistennek.


Amin kiakadtam, hogy még csak 8 a középsô és már ilyeneknek van kitéve. A suli se jobb, mert ott is megy a dicsekvés, hogy ki tud nagyobb spárgába lemenni, tavaly abból is lett egy kis sírás mert a baletton még nem csinálták de a gimnaszta osztálytársainak már kellett és így szünetben azt mutogatják...

84. ab61752c45 (válaszként erre: 79. - Channa*)
2016. jún. 2. 09:34
nekem is így volt,és 48 évesen megszabadultam tőle.egy cseppet sem bántam.
83. A.Vackor (válaszként erre: 79. - Channa*)
2016. jún. 2. 09:10

És amikor egyre ritkábban jött, akkor az erőssége is változott?

Sajna nekem ebben rossz tapasztalataim vannak.

82. A.Vackor (válaszként erre: 81. - Túrógombócka)
2016. jún. 2. 09:08

Igaz. Nagy közhely, de van ami megszépít, ugye..:-)

A rosszindulat meg ronda banyává tesz 😈

Gyöngyi kolléganője és hasonló társai pedig menthetetlenül büdösbanyák 😈😈😈

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook