Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adakozás? Hol? fórum

Adakozás? Hol? (tudásbázis kérdés)

6. vapi
2011. márc. 10. 10:58

Sziasztok!

Én segítséget szeretnék kérni.....

[link]

Kérlek titeket, nézzétek meg ezt az oldalt, és küldjétek el minél több embernek. Minél többen látják, annál jobb.

Köszönöm szépen.

vapi

2009. dec. 12. 19:24
szyasztok én sérült kislányt nevelek ha gondold irj üzit Rozika igaz el menni nem tudok de ha fel adnád postán ki fizetném a költséget
2009. dec. 11. 18:28
Nem igazán erre gondoltam én sem, hanem hogy van valahol egy olyan oldal, ahol összegyujtik a felajánlásokat,adományokat, és gazdát cserélnek.Már próbáltam, de mindenki elvárná, hogy én fizessem a pk-t ,mikor nekem sincs sok,főleg karácsony előtt.De eljönni senki sem akar érte :-(
2009. dec. 11. 17:39

Tapasztalatból mondom mert dolgoztam szeretszolgálatnál. Nagy kamu hogy az emberek beviszik az adományokat, és azt valóban a rászorulok kapják. ÁNTSZ okok miatt meg hasonlók, pl müszaki cuccok, élelmiszerek biztos hogy nem kerülnek oda ahová szeretné az ember.

A ruhákat, játékokat stb. átturják az ott dolgozok, és szelektálják, ált. a legalja marad meg a tényleg rászoruloknak.


Amikor még ott dolgoztam, és valami árviz volt valahol tömegével jöttek a telefonok, hogy felajnlanák a buroraikat stb. Azt kellett volna válasznom hogy ok rendben, de megtudja oldani hogy eljuttassa hozzánk? mert ha mi megyünk ki érte az térítéssel jár, mert nem tudunk erre pénzt biztosítani. Én azt mondtam, nagyon köszönjük de már annyira teli vannak a raktáraink hogy nem tudjuk hova tenni.

Felháborító hogy nincs pénz adományok beszedésére, és nem elég hogy szegény állampolgár adni akar, még fizessen is hogy adhasson.

Ráadásul nekem volt egy kollegám a másik intézetbe aki simán ilyen adományokból rendezte be a lakását.

Több ruha landolt a barátnője használtkereskedésében.

szóval én mindenkinek azt mondom hogy ne adjon, ha igen, akkor vigye be maga egy hajláktalanszállóra, vagy a legjobb ha egy templom plébánijára, mert az biztosabb hogy oda kerül ahova tényleg gondolja az ember.

De segélyszervezeteknek nem szabad adni.

2009. dec. 11. 17:23

Sziasztok.

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet adakozni,vagy esetleg elcserélni megunt vagy feleslegessé vált dolgainkat?Gondoltam igy karácsony előtt, megpróbálok segiteni, de ahova felraktam semmi sem történt.Nem kérek érte én sem pénzt, teljesen ingyen vagy valami apróságért odaadnám.

2009. dec. 11. 17:19
Adakozás? Hol?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook