Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abbahagytam az imádkozást, mert úgy éreztem, mintha a... fórum

Abbahagytam az imádkozást, mert úgy éreztem, mintha a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 21. 07:50

Most komolyan: a segítség kérése ebben-abban bárkitől is nem azt jelenti, hogy az a másik csináljon meg helyettem mindent.

Azt jelenti, hogy én (te) csinálod a meló nagyját, és az a másik csak "besegít" annak a megvalósításába.


Ha bárki azt gondolja, elég ha csak imádkozik, és majd "valaki" helyette megcsinálja a munka dandárját, hát igen-igen téved. Tessék megfogni a meló végét, és majd az a "valaki", megmozdítja a kisujját (ha akarja!) és akkor helyére kerülnek a dolgok.

13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - ,zumba)
márc. 21. 07:44

Mint amikor a muzsik a gazdagságért könyörög heteken, hónapokon át.

Leszól az Úr: legalább a lottószelvényt vedd meg!

12. ,zumba (válaszként erre: 10. - Papája)
márc. 20. 16:45
Így van. Ha nem tesz az ember semmit a cél érdekében a 24 órás imádkozás sem segít.
11. hottie (válaszként erre: 10. - Papája)
márc. 20. 14:11
A vallásos ember nem azért imádkozik vizsga előtt, hogy tanulás nélkül is sikerüljön a vizsgája, hanem erőt kér a tanuláshoz. Tanulás nélkül még egy vizsgám sem sikerült.🤭
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 14:00

Kár volt időt pocsékolni rá. Amég imádkoztál, az idő alatt talán meg is oldottad volna a feladatot.


Soha nem voltam vallásos, mégis egyik fontos vizsgám előtt kicsúszott a számon, hogy Istenem, csak sikerüljön. Utána gyorsan rájöttem, hogy ha nem tanulok, akkor engem az Isten sem fog átengedni a vizsgán. Tanultam, jól sikerült !

márc. 20. 11:53

A hit nem minden embernek adatik meg.

Nagyot csalódhattál, sajnálom.

márc. 20. 11:34
A fene se tud kiigazodni ezeken a vallási szirszarokon...
7. f80e6767b9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 11:29
A választ is magadnak fogod megadni mindenre.
6. globus (válaszként erre: 3. - 55Judit)
márc. 20. 11:20
Így-így.
márc. 20. 11:20
Naiv vagy, ha mástól vártál választ.
márc. 20. 11:19

Haláluk után egy pap, meg egy buszsofőr a Mindenható élőtt áll. A papot a pokolba küldik, a sofőrt a menyországba.

A pap nem nyugszik bele, ezért megkérdezi az okát.

A Mindenható válaszol.

Miközben te prédikáltál a templomban, mindenki aludt.

Miközben ez a sofőr vezetett, mindenki imádkozott.

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 11:18
Van aki tényleg csak a falnak beszél. Ha meg akarjuk valósítani a vágyainkat ehhez nem elég elmotyogni egy szöveget. Kell hozzá képzelettársítás és beleélés is.
márc. 20. 11:11
Én is azért hagytam abba az imádkozást...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook