Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Tomas Bomble Bee vagy a Kinert Silver babakocsit választanátok? fórum

A Tomas Bomble Bee vagy a Kinert Silver babakocsit választanátok? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 28. 20:02
Sziasztok, most néztem rájuk.(nekem más babakocsi rendszerem van, de hasonló koncepció) Én azt választanám, amelyiknél a sportkocsi részt magad felé nézve is a vázra lehet rakni. ( a legtöbb sportkocsiban tőled elfelé néz a baba, de szerintem jó ha megvan a választás- a mienken sajnos elfelé néz és nem lehet megfordítani) A mózes részt az én babám nagyon keveset használta, főleg kenguruban volt az első fél évben, úgyhogy szerintem az kevésbé fontos. Másik: próbáld bele a csomagtartóba, hogy biztosan befér-e összecsukva, ill hogy mennyire egyszerű összecsukni a babakocsit. Ha nem autóztok akkor a fordulékonyság, egyszerű fékezés lehet még szempont, ill ha babakocsival mész bevásárolni akkor a kosár mérete az alján. Azt is próbáld ki, tudod-e egy kézzel tolni- a babák sokszor kikéredzkednek a kocsiból és ha fél kézzel viszed a másikkal kell tolnod a babakocsit. A legfeleslegesebb dolog a táska volt a babakocsihoz.
2015. márc. 28. 10:41
Sziasztok! Ha valaki olvassa még, osszátok meg a tapasztalatotokat. Ezt a két márkát néztem ki én is. Kinek hogy jött be?
2012. máj. 20. 20:50

Köszi! Nehéz döntés! :) Igaz,mindkettő tetszik nekem.

Tomas-hoz is van mózes, hordozó, táska, sportrész, esővédő, 3lábzsák,és lehet variálni.

Annyi a különbség,h tomason van állítható erősségű rugós hátsó kerék felfüggesztés,kunert-en nincs.

2012. máj. 20. 13:56
Bocs, most látom, a másikhoz is lehet kérni felfújhatós kereket.
2012. máj. 20. 13:55
Illetve azért is kunert, mert annak felfújhatós a kereke.
2012. máj. 20. 13:54
Ha ugyanannyi az ára, akkor (a képek alapján) kunert, mert ahhoz sokkal több kiegészítő van (mózes, hordozó, sportrész, szúnyogháló, pelenkázótáska), és jobban variálható. Amúgy, forma-forma a két babakocsi.
2012. máj. 20. 13:10
Mi a véleményetek a TOMAS BOMBLE BEE és KUNERT SILVER babakocsiról? Vett mostanában valaki ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook