Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek újszülött babakocsit választani! fórum

Segítsetek újszülött babakocsit választani! (beszélgetős fórum)


23. b8103f009a (válaszként erre: 21. - Verem)
2012. okt. 30. 19:13

Az sem egyszerű :D De mi nem biliztünk, olyan wc ülőkét vettem, amibe be van építve a gyerekszűkítő.

Egyébként kocsikból vacakabbnál vacakabb a kínálat. Hiába mutatósak (vagy nem, némelyik olyan mint egy rokkant kocsi, vagy talicska), kevés az amelyik praktikus is, és kényelmes is.

22. verem
2012. okt. 30. 19:13

Az első babánknál Bergon babakocsit használtam. Nagyon szerettem, de eladtuk még a második baba előtt. A kicsinél Vario babakocsit vettünk. Multifunkciós. Ezt még jobban imádom.

Amit "tanácsolni" szeretnék a választásban:

- legálább két bolygókereke legyen, de ez ne a tolókar felől, a kerekek ne legyenek kicsik

- nagy tárolórekesze legyen

21. verem (válaszként erre: 11. - B8103f009a)
2012. okt. 30. 18:44
Ez aztán nem semmi... Remélem bilit könnyebben tudtok majd választani.
20. b8103f009a (válaszként erre: 19. - RÁCZNÉ77)
2012. okt. 30. 18:37
Én ezt a típust azért adtam el, mert vacak vékony anyaga van, átfúj rajt a szél.
19. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 1. - SzaboLujza)
2012. okt. 30. 09:37
Bocsánat Ps 647-es a babakocsink. :)
18. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 1. - SzaboLujza)
2012. okt. 30. 08:45
Szia! 3 gyerekes anya vagyok,így "kicsit" tapasztalt a babakocsik terén. Én mindenképpen a lábvégzárós,bolygókerekes babakocsit ajánlanám. A hordozósat valahogy nem igazán tartom kényelmesnek egy újszülött számára.Főleg télen amikor amúgy is be kell öltöztetni. Mi a Pierre Cardin Ps 547-es mellett döntöttünk.Nem egy utazós babakocsi, mert elég nagy, de annál jobb.Széles,és elég strapásak a kerekei.Van hozzá még egy bélelt hozzá illő mózesem is.Így nem kellett agyonöltöztetnem a fiamat a nagy hidegben sem.Sokan leírják ezt a típust.Hát.... nem tudom hogy azok mennyire használták, de nekünk nagyon nagy szolgálatott tett a mindennapokban.Most már eladósorra került.Üdv.:Ráczanya
2012. okt. 29. 08:51

Hát én amit ajánlok az a Bergont,Kunert Vip-et.

De tényleg először azt gondold át mikor,hol használnád,kocsiba be-e fér stb.

16. *babyboy* (válaszként erre: 10. - Laurka85)
2012. okt. 28. 05:43

Használtan 40.000 Fölött újonnan akár 200.000 is

Vaterán néz körül, mert vannak csodálatosan

szépek még használtan is

15. Bcicus
2012. okt. 28. 00:40
Nekem Graco Symbio volt, imádtam, csak ajánlani tudom.
2012. okt. 27. 22:55
Mindenképpen többfunkciosat érdemes...nekem Pierre Carden volt...totál szuper és még a.megfizethető kategória....fölösleges 100 ezret kiadni egy kocsiért...max 2 évig használod...ne a szépsége miatt vegyél...sokkal inkább a biztonságosság fontos...és fontold meg azt is, hogyan akarod használni.....mire kell...mennyire legyen strapa bíró....
13. frutty (válaszként erre: 1. - SzaboLujza)
2012. okt. 27. 22:04

één mivel télen szültem,

mélykocsit vettem téliesitettet,használtat de új volt.és útánna oda attam egy családnak és 4gyereket kihasznált.én aszt tanácsolom inkább ilyen kombi kocsit vegyél.

2012. okt. 27. 21:52
Milyen az újszülött babakocsi? A kerekei csak féléves korában kezdenek kibújni ? :-)
11. b8103f009a (válaszként erre: 1. - SzaboLujza)
2012. okt. 27. 21:50
Én inkább szempontokat tudnék ajánlani, ami alapján válassz. Mi 6 db új babakocsit vettünk meg az első lányunknak, mire 2 megfelelt belőle. A többi egy rakat kaki volt, pedig nem volt olcsó márkátlan egy sem köztük. Először is, legyen biztonságos, eléggé magas oldalfala körbe(2 oldalt se lyuk, se v alakú hiányosság ne legyen) ha felülteted, elég nagy és kényelmes legyen az ülő mélysége, és fekvő felülete (ugyanis nem sokáig fog csak feküdni a baba benne) elég hosszú legyen a fekvőfelület, több pozícióba lehessen dönteni, 2 oldalt legyen kényelmes párnázott fejtámla, nagy kupolája legyen, ha lehet átfordítható, vastag téliesíthető huzata legyen, férjen bele textil mózes legalább, kényelmes állítható tolókar, ha lehet 2 oldalról tolható, nagy bevásárlóháló, masszív váz, nem túl kicsi kerekek, jó ha legalább 2 bolygós. Hirtelen ennyi jutott eszembe, és tudom nehéz választani, hogy tetsszen is, és praktikus is legyen, ami csak használatkor derül ki sajna. Én mondjuk úgy látom, h sokaknak csak az a fontos, h minél modernebb legyen, a gyerek kényelme, biztonsága az utolsó helyen van.
10. laurka85 (válaszként erre: 8. - *babyboy*)
2012. okt. 27. 21:18
Wow! Nem találom, mennyibe kerül forintban?
2012. okt. 27. 19:53

ABC Design Cobra

Szerintem nagyon szép!És praktikusnak is tűnik, kényelmes közlekedni vele, könnyű...

2012. okt. 27. 18:15
Én a Jane Slalom-ot ajánlom.
7. laurka85 (válaszként erre: 5. - Laurka85)
2012. okt. 27. 17:18
De láttam ma espiro vectort is akciósan. Most olyat vennék...
6. gota
2012. okt. 27. 17:12
Nekünk a Pierre Cardin volt a lehető legjobb választás. Tömegközlekedni ugyan kicsit nehézkes, de újszülött kortól egészen sokáig tudtuk használni. Igaz, elég drága volt, de megérte. :)
2012. okt. 27. 17:10

Nekünk Espiro Atlanitcunk van. Imádom!

De nem ilyet vegyél, ha emeletre kell vinned, tömegközlekedin akarsz, vagy ha nem elég nagy a kocsid csomagtartója ( Renault meagne GT-be befér:)).

Egyébként szerintem a többivel is meg leszel elégedve. Én még csak a fenti problémákat halottam vele kapcsolatban.

2012. okt. 27. 17:02
Én Neonato , cam párti vagyok. Egyébként téli baba, milyen utak vannak, mennyit használod ezeket vedd figyelembe a kihasználtság miatt.
2012. okt. 27. 17:01

Hauck babakocsi Condor All in One

Szerintem tökéletes. Ernyőre csukható, így befér az autóba is.

2012. okt. 27. 16:59
Coletto Matteo a Bergontól. Nekünk nagyon bevált.
2012. okt. 27. 16:58
Már olyan sok babakocsit néztem meg, hogy nem tudom mit lenne érdemes választani. Ajánljatok valamit, nektek mi vált be? Nagyon megtetszettek például az Espiro babakocsik, valaki ismeri ezeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook