Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A tökéletes társ bevonzása fórum

A tökéletes társ bevonzása (beszélgetős fórum)


14. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2011. nov. 3. 08:29

... az úgy van, hogy ha tudod, hogy mit szeretnél... nagyjából pontosan, akkor azokra a dolgokra fogsz odafigyelni, azokat veszed észre... és aztán talán majd "Ő" is észrevesz téged.


A vonzás törvénye is úgy működik, nem úgy, hogy mágnes vagy, és vonzod magadhoz ami kell. Hanem ha tudod a célod, akkor észreveszed a hozzávezető lehetséges utakat. :)


... szerintem... :)

2011. nov. 3. 08:19
kedvesseg,oszitenseg,es sok mosoly/ez ellen egy pasi sem tiltakozik hisz aki mosolyog sokat altalaban boldog szemelyiseg.
12. csirike57 (válaszként erre: 11. - Dbc526ea53)
2011. jún. 6. 07:03
Nagyon okosan megválaszoltad...helyettem is!!! Én két szóval megválaszoltam volna...OLYAN NINCS:)
11. dbc526ea53 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2010. márc. 12. 09:09

Elősször önmagadben kell elérned azt amivé válni szeretnél,önmagadban kell megtalálnod mindazt az értéket s jót ami nélkül nem tudsz élni,....

az értékrendedet át kell alakítani,..meg kell érezned mi az ami fontos számodra, és majd akkor idővel ha letisztul minden...

..akkor majd,hasonló embert fogsz "spontán bevonzani"

10. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2010. febr. 11. 18:32

Szerintem ahelyett, hogy lapokra írogatod a vágyaida, illetve azon ügyködsz, hogy elérd őket, inkább hagyd őket békén. Be akarod szugerálni magadnak, ám ez nem sikerül mindenkinek és ha esetleg túl sok kudarc ér, akkor akár depresszóba is süllyedhetsz, elveszítheted az önbecsülésed, mivel csak azokat látod, amiket még nem értél el...Ez veszélyes játék. Ha be fognak teljesülni a vágyaid, akkor akár órákat szentelsz a "bevonzás"-uknak, akár nem, a lényeg nem változik. Ha pedig nem, akkor csak a fentiekben leírt depressziót éred el, ami hidd el, nem jó móka.


"Még jobban" bevonzani a másik személyt? Miért akarsz mindent vonzogatni? :D Ami jön, az úgyis jön, ami nem, az nem. Nem kell a szükségesnél több időt szentelni rájuk. Szerintem valakit akkor fogsz tudni bevonzani, ha az ő akarja, ha pedig ő akarja, akkor mit akarsz vonzani? :)))))

9. 18613c4536 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2010. jan. 31. 22:22
Kérd azt az embert, aki igaz önvalódhoz tökéletesen passzol. Higgy benne, és tuti jönni fog.
8. boszi1968 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2010. jan. 29. 17:37

nem alkalmazható.nem szabad a saját akaratodat másra

erőltetned.ha vonzódik hozzád azt saját maga tegye meg.

2010. jan. 29. 11:19

Sajnos vagy sem, de egy kapcsolatot ÁPOLNI, ÓVNI kell, még ha nem is tetszik.

Akkor is ha megvan a "tökéletes" társ.

2010. jan. 29. 11:18

Csak bonyolítjuk a dolgot, pedig segítséget szeretne erna333.

Fontos az említett feladatokon túl válj: hasonlóvá, mint amit szeretnél.

Attól, hogy vágyaidat tudat-energiabombákba töltöd még nem tuti a másik fél részéről a vonzalom.

2010. jan. 29. 11:12
Betudja vonzani, csak éppen mivel nem vele van dolga, úgy fog tűnni: NEM Ő AZ IGAZI.
2010. jan. 29. 11:11

Biztosan közhelyesnek hangzik: a gondolatainkkal teremtjük meg amit szeretnénk.

Igazából a hogyanra a legfőbb válasz a TISZTÁN fogalmazva(jól gondold meg, hogy fogalmazol, mert utána már szabhatod), erős és tiszta koncentrációval.

2010. jan. 29. 11:08

Szia!

Énhozzám szokott jönni a kineziológusom időnként, mikor úgy érzem szükség van rá. Egyszer Ő mesélte, hogy addig amíg feladatunk van a régmúltból addig nem azt a személyt fogjuk bevonzani aki majd az igazi társunk lesz, hanem olyat akivel még feladatunk van. Ez elég érdekes, de tényleng így van. Sajnos nem biztos, hogy akit szeretnél betudod vonzani.

Ez egy érdekes dolog:)

2010. jan. 29. 11:07
Sok sikert! Az Angyalok nem ezen a bolygón élnek!
2010. jan. 29. 11:05
sziasztok.nekem az lenne a kérdésem,hogy olvastam a neten több helyen is erröl.mire figyeljünk mit csináljuk.de a hogyanra nem kaptam választ!mert az oké,hogy felirom a vágyaimat a lapra pontosan fogalmazva stb.ahogy megvan adva.na de azzal utánna vmit csinálni kell s ezt nem tudom hogy mit!erre nem találtam választ.ha valaki tudna erre választ adni.?!ez az egyik a másik, meg az lenne ,ha nekem van egy adott személyem s öt szeretném mégjobban bevonzani ,akkor is alkalmazható ez a modszer??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook