Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megfelelő társ bevonzása fórum

A megfelelő társ bevonzása (beszélgetős fórum)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2021. jan. 8. 12:37
Ez jó válasz, elgondolkodtató és igaz is lehet.
8. 55Judit (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2021. jan. 2. 10:57

Itt van az eb elhantolva. Hasonló vonzza a hasonlót.

Ebből pedig az következik hogy végképp nem értem miért kellett nekem egyedül leélni csaknem az egész életemet, mikor nem voltak nagy igényeim. Csak egy ilyet szerettem volna mint én vagyok. Rá kellett jönnöm nincs másik ilyen, hasonló sincsen. Pedig tök jó ilyennek lenni, nagyon jól érzem magam a bőrömben. vajon mért nem akarhat más is ilyen lenni? :))

2021. jan. 2. 10:53
Nem tudom, akár még lehet is.
6. michelle.r (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2021. jan. 2. 10:47

Ez a tökéletes kérdés. 💙


A Titok című könyvet, és a hasonlókat dúródóriznám 😝 Pont a lényeg hiányzik belőle. Addig tök mindegy, hogy mit listázol, mit raksz a parafatábládra, amíg nem válsz azzá, amivel passzol az, amit akarsz.

5. Scherlock (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2021. jan. 1. 20:34
Ez magas labda. :)
2021. jan. 1. 20:34

Én a találkozásban hiszek.


Így is lett. Találkoztunk, aztán megint, és aztán meg pár lettünk.

2021. jan. 1. 18:25
És te vajon majd megfelelsz neki?
2. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 1. 16:40

Működik a dolog,attól függ,mennyi energiát tudsz beletenni.

Na meg ha általános szempontot írsz,akkor lehet hogy nem az elvárásodnak megfelelő lesz,tehát a fogalmazás is fontos.

Foglalkozik sok mindenki ilyen témával,de ahogy írod is,majdnem összejött,jó az irány.Az utolsó mondatod második fele üti a szándékot,ellenirányú,úgy próbálkozol?

2021. jan. 1. 16:30

Főleg olyanok írjanak akik hisznek ebben/akiket érdekel is ez.


Volt már az elképzeléseteknek teljesen megfelelő társatok? Hisz, ha igen akkor végülis sikerült.

Lista írás, meditálás. Mennyire hisztek ebben?

Minden a témával kapcsolatos tapasztalat érdekel.

Írtam egy listát nagyjából egy éve. Nyáron volt egy kalandom, nagyon sokban hasonlított az elképzelésemhez, de pár dolog azért hiányzott ahhoz, hogy hosszútávú kapcsolatunk legyen. Akkor végülis valami "elindult" szerintetek?


Nagyon sokat olvasgattam a témában, tudom, hogy inkább az érzések számítanak amiket a gondolataink közben érzünk, de jó érzéssel tölt el elképzelni, hogy már megtaláltam a megfelelő embert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook