Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A testemből élek! Na és? fórum

A testemből élek! Na és? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 23. 13:30
És felmerül az erkölcsi kérdés: robotnő vagy húsvér nő? Megcsalás vagy nem? A prosti sem táplál érzelmeket, a robot sem, mindenki teszi a "dolgát". Miben jobb az egyik és miben a másik? Elsőre azt mondanám én is, hogy nagyon nem mindegy, azért ne keverjük össze. De mégis, gondoljunk bele! Ki mit hozna fel pro és kontra?
921. 8270940af3 (válaszként erre: 920. - Adbefc7882)
2012. ápr. 23. 13:20

Háát az hát, beteges..XD


"Édes kicsi kincsem, bocs, hogy éjjel nem jöttem haza, de ne aggódj, semmi baj, csak egy robotprostival voltam. Úgy nézett ki, mintha igazi lenne, de azért mégiscsak robot volt. Nem akartalak téged fárasztani, mostanában úgyis mindig fáj a fejed, többet kell pihenned, édesem. Ráadásul most akció volt a havi bérletre, nem hagyhattam ki.

...

Jaj kincsem, ne morgolódj már. Az csak egy gép... én se vagyok féltékeny a vibridre. Pedig még becézgetni is szoktad. ..."

2012. ápr. 23. 11:19

Jézusom, azért ez elég beteg :DD

Bár innentől kezdve minden félelme elszállhat a nőknek, mert azért egy robot mégsem egy húsvér Nő :P

2012. ápr. 23. 10:40

Te szerencsésnek mondhatod magad, mert nem kell, nem kellett félned a konkurenciától, az android prostiktól:D A jövőben inkább robotnőkkel dugnak majd a pasik, pénzért.....


[link]


[link]


Ez tök jó:D Hát.. rácsodálkoztam erreXD Ezzel a robotnővel(itt a videon) csak az a baj, hogy túlságosan fapofát vág... nekem nem jönne be..azt hinném, hogy unja a dolgot és attól én is ráunnék idő előttXD

918. b74f6e5cdd (válaszként erre: 915. - 11b140028a)
2012. ápr. 23. 10:27

Így van!


Viszont ez a fórum arra lett,hogy megerősítést adjanak neki és felnézzenek rá,hogy megdicsérjék hogy ő 35 évesen mekkora sztár mert ő éhen halt volna,de ő szuper mert megtette,megmerte tenni és nem milliomos és 35 évesen talán semmit sem tud felmutatni és mégis azért ez olyan menő.


Én hogy ez a fórum még van és nem lett törölve a fórum indítóval egyetemben,igazából csalódást okozott számomra,bezzeg én lehettem törölve nah mindegy:-)

Szóval vagy kamu fórum,vagy itt emberek reklámozhatják magukat holott ki van írva reklámozni tilos!

Nem értem akkor mégis mi a tilos és mi nem?

917. b74f6e5cdd (válaszként erre: 913. - Adbefc7882)
2012. ápr. 23. 10:21

Ott a pont,remélem a fórum indító is elolvassa:-)


Milyen jó kis fórum?:-)) naná,innen repültem én először de utoljára..


Teljesen egyetértek a leírtakkal:-)

916. b74f6e5cdd (válaszként erre: 908. - 17edc27aec)
2012. ápr. 23. 10:17
:-)))) Dilis:-))
2012. ápr. 23. 09:21
Igazán nem tudom miért kell egyeseknek ezen háborognia. Van igény rá? Van. Van aki csinálja? Van. Ez ennyiről szól. Akinek nem tetszik ne foglalkozzon vele. Én nem lennék sosem prosti, ahogyan modell sem, bankár, énekes... ( persze lehet mondani, hogy azért nem lehet ezeket a szakmákat összehasonítani, és valahol valóban nem, de a felháborodásokat akkor sem magyarázza ). Másfelől azért ne állítsuk már úgy be a mai helyzetet mintha arra igaz volna, hogy aki keres talál - munkát. Jönnek itt a takarítással, wc pucolással, én mindent vállaltam volna hosszú időn keresztül...és lám még wc-snek sem vettek fel...ó bizony van amikor NINCS MUNKA, nem álom, hanem semmilyen..ebből nem az következik, hogy akkor menjünk prostinak..de aki akar, hát istenem menjen, szükségtelen foglalkozni ezzel, ahogyan szerintem az is szükségtelen volt, hogy ezt a fórumot létrehozta ez a személy, én sem nyitok fórumot azzal, hogy Bolti eladó vagyok ! Na és?
914. csgybzs (válaszként erre: 912. - 39694c0c70)
2012. ápr. 23. 08:57
Jah, nem. Vagyis már igen... :)
2012. ápr. 23. 08:57

:D Bakker, ez de jó kis fórum :D


A k*rva és a prostituált közt is van különbség, a k*rva az útszéli, és csak p*nát ad, míg egy prostituált igényes környezetben,emberi körülmények közt szolgáltatást nyújt. És higyjétek el, egy férfi nem mindig csak a szex miatt megy prostituálthoz..(ETTŐL FÜGGETLENÜL letépném a férjem heréit és a szájába tömném, ha egyszer is ellátgatna egy prostihoz...A qrváktól nem féltem, ahhoz nincs gusztusa... :DD)

Amúgy szerintem szánalmas az, hogy valaki inkább áruba bocsájtja a testét a könnyebb kereseti lehetőség reményében. Én inkább nap, mint nap mosom a betegek fenekét, etetem, pelenkázom őket, stb., mint hogy vad idegen embert kényeztessek, vagy d*gjak vele. Fúj.

Az, hogy a topic indítónak van törzsvendég-köre, az egy dolog. De valamikor ők is idegenek voltak számára, nem? Ergo idegen embernek tette szét a lábát.

Na, meg az extra kérések... Pff... Nem tudom. Én nem engedném, hogy valaki a testrészemet, amely szigorúan output, input-nak használja, csak mert egy kicsivel többet fizet... meg az aberráltak. Meg a perverzek..


Amúgy meg a fórumindító kicsit felsőbbrendűnek érzi magát a "hagyományos, elfogadott" munkával pénzt kereső emberekkel szemben , pedig nincs rá oka. ugyanolyan büdöset sz*rik, mint az átlagember. És bár lehet, hogy most jól keres, mit csinál 20-30év múlva??? Vagy annyit kufircol, hogy a gyerekének majd az egyetemi tanulmányaira is futja? (akkor viszont le a kalappal... :D)

Keféljen össze egy lakást, autót, nyaralót.. Na és?? Azoknak is vannak fenntartási költségei... És előbb-utóbb már nem lesz olyan kelendő.. Akkor miből tartja fenn? És ha a gyerekétől megkérdezik, mi a foglalkozása az anyjának? Az oviban a gyerekek közt még menő lehet az "éjjeli pillangó" válasz, hiszen nem a valódi jelentését ismerik...


Én nem akartam ide kommentelni, de azért hihetetlen, hogy néhány ember épp csak szentté nem avatja a prostituáltakat... Vajon akkor is ezt tennék, ha egy szívükhöz közel álló ember elmenne különböző szolgáltatásokért??


És még valami... Szerintem nem túl nehéz ezzel a "szakmával" kapcsolatban semmilyen kérdésre sem válaszolni...

912. 39694c0c70 (válaszként erre: 911. - Csgybzs)
2012. ápr. 23. 08:53

A 374-et megjelölve kissé zavaros volt a mondat. Ahhoz nem nagyon passzolt.

Ha fórumindítót írtál volna, akkor azonnal megértem, de így elsőre nem voltam képes összehozni.

Most azonban már értem. :))

(Ahhoz képest, mégse zártad le a témát.)

911. csgybzs (válaszként erre: 910. - 39694c0c70)
2012. ápr. 23. 08:48

Na mivel azt én írtam: arra gondoltam, hogy szexuálpszichológus ("szakértő") írta neked, hogy "jó, hogy jöttél, kezdtem unni" , mármint amit én írtam....

Így oké? :)

910. 39694c0c70 (válaszként erre: 909. - Adbefc7882)
2012. ápr. 23. 08:41

Vessző hiányában, még helyes ragozás esetén is értelmetlenné válik a szöveg.

Ismered?

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem." :))

909. adbefc7882 (válaszként erre: 380. - 39694c0c70)
2012. ápr. 23. 08:26
378-as hozzászólásban nem volt egy deka hiba sem :D Sem ragozási, sem semmilyen :)))
2012. ápr. 22. 20:17
"Szeresd a testem baby végtelen maratooon"
2012. ápr. 22. 18:55
jól teszed...már az internetet is megadóztatják..adjál neki..legalább van pénzed :))
906. b74f6e5cdd (válaszként erre: 903. - 03e8385f6c)
2012. ápr. 22. 18:48
Értem én csak sajnos én nem értek a lovakhoz ezért sosem volt tehenem.:-)
905. b74f6e5cdd (válaszként erre: 899. - Mazsinka)
2012. ápr. 22. 18:47

Ejj,te nem az országban van,kiment Olaszba:-)


Gondolom itt nem lehetne: Legyen ön is milliomos!:-)))) Viszont kint se milliomos,nekem ez esik rosszul én ha erre vetemetnék már saját kupim lenne,így meg marad a kis házikóm és néha benne a kupleráj:-)))


Viszont legalább az alszik itt akit be engedek,azaz a saját kanom.


Gondolkozok amúgy,hogy rossz helyen élek,mert ide még a Zimmer Free táblát se éri meg kitenni.

Erről jut eszembe kicsi korunkba nyaraltunk sokat a Balcsin és nővérem megkérdezte apámtól,hogy gazdag ember-e?

Kérdezte apum miért kérdezi,nem érti mire gondol?

Közölte tesóm: Arra gondolok apa,hogy a Zimmer Feri rengeteg házat vett itt gondolom akkor nagyon gazdag bácsi lehet..

Gondolom ahol a hölgyemény űzi az iparágat ott is rengeteg gazdag Feri bácsi lehet..nem is értem akkor miért nem milliomos?

Vagy lehet,hogy az csak gondolta csóri magyarok ne kérjenek tőle segílyt..ezért nem vállalja be:-)

904. 03e8385f6c (válaszként erre: 883. - Bd55e3f068)
2012. ápr. 22. 07:36

Vagy leszerződnék a rendőrséggel és a puszta látványommal bérvallatást vállalnék a Teve utcában - esetleg a büntetés végrehajtás is tudna javító-nevelő feladatokat adni, a nehézfiúk is megjuhászodnának, ha vetkőzni kezdek:)Remélem...:X

DE mégiscsak a film világa vonz - ha forgatják a Sikoly3,4,5,stb részét ott a helyem és vár az Oszkár.

903. 03e8385f6c (válaszként erre: 886. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 22. 07:33
Csak a számadat nem stimmelt, mert 150 kiló kéne még hozzá, nem 15:
902. 03e8385f6c (válaszként erre: 885. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 22. 07:31
Szafaládé anagramma is lehet?:)azaz f@*zaládé:)
901. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 894. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 21. 21:56
:DD
900. timycat (válaszként erre: 899. - Mazsinka)
2012. ápr. 21. 19:58
Micsoda? fél éve keresek heti 2 napra 1000-1200 Ft-os órabérért takarítónőt (nem wc pucolásra, hanem főként porszívózás-törölgetés-vasalás) és nem találtam senkit. Nekem ne akarják megmagyarázni, hogy mert nem volt más lehetősége. Ja hogy itt mondjuk 10 óra munkavégzéssel keresné meg azt, amit az útszélén 10 perc oboával. De szerintem nem hátrány, hogy egy takarítós nap után az emberlánya tükörbe tud nézni.
899. Mazsinka (válaszként erre: 897. - Timycat)
2012. ápr. 21. 19:51
Lényegében én is ezt mondom. Ezek már nem a megélhetésért küzdenek (d.gnak), hanem a "színvonalasabb" életért. Kevesebb munkáért több pénz. Még hogy nincs munkalehetőség az országban! XD
898. b74f6e5cdd (válaszként erre: 897. - Timycat)
2012. ápr. 21. 19:46
Biztosan jó napom van..de bárhogyan olvasom soraid egyetértek vele nem tehetek róla.
897. timycat (válaszként erre: 889. - Mazsinka)
2012. ápr. 21. 19:44

Tényleg van olyan, akit kényszerítenek, akinek összetörik az önbecsülését, kihasználják a sérülékenységét. És ezeket a nőket a végletekig sajnálom.


Én korábban azon prostik ellen emeltem szót -és le lettem oltva- akik noha meg van az anyagi biztonságuk inkább elmennek qrválkodni, mint dolgoznának, mert ezzel "könnyebb" több pénzt keresni és még ajnároztatják is magukat. A fene nagy elfogadók meg bőszen bólogatnak nekik, hogy igen, frankón csinálod. Nem tudom hova fajulna a világ, ha minden nő így gondolkodna és pusztán a testén lévő réseiből szeretne megélni.

2012. ápr. 21. 19:44

Viszont sajnos a fórum indító már ide nem kommentel és nem tudok hol jelentkezni és többet megtudni erről a munkáról..pedig gondolom itt az a cél,hogy sok nő kedvet kapjon ehhez..szóval akkor nem is tudom hol kell jelentkezni..


Valaki tudja?

895. b74f6e5cdd (válaszként erre: 893. - 130454e42d)
2012. ápr. 21. 19:42

A családi háttér nem elég ehhez..van amikor a legkönnyebb módja a magyarázatnak a pénzéhességre.


Érdekes én súlyos pénzmániás vagyok..de hmm nem vok k..va:-)

Mondom én hogy pályát tévesztettem.

Hmm..hm..

2012. ápr. 21. 19:40

Én nem értem amúgy miért nem tisztel és ajnároz engem mindenki mikor kb 15 éve én pucolom a saját wc-ém? Jah és sose kellett egy pasimnak sem akivel éltem..nem értem..néha úgy érzem maradi vagyok:-)


Megjegyzem azt sem értem,hogy Párom miért nem fizet nekem többet havonta csórikám? Mikor mindig mondja hogy jól furulyázok sőt az egy lyukún is tudok..szóval megyek is és meg is kérdezem tőle..hogyan is van ez?:-))

893. 130454e42d (válaszként erre: 889. - Mazsinka)
2012. ápr. 21. 19:40
Senki nem tehet a családi hátteréről. Ha a párom kurvához menne őt nem tudnám többé tisztelni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook