Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A teherbeesés gondolatátol-az első biztos tesztig és onnan tovább.. fórum

A teherbeesés gondolatátol-az első biztos tesztig és onnan tovább.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
2014. jún. 5. 10:29
Nekem ma reggel megjött a mensim. :(
209. eviza
2014. jún. 5. 09:39
Lehet ezt én beszéltem be magamnak hogy már tudom az vagyok,mert eddig nem volt :) tiszta hülye vagyok azt hiszem :) :)
2014. jún. 5. 09:32
Ha már a hányinger is megérkezett,akkor ott a baba :)
207. eviza
2014. jún. 5. 09:21
köszönöm a gratulációkat,aranyosak vagytok! :) az első hetes késéskor minden nap olyan érzésem volt hogy megjön, úgyhogy eléggé lelki játék ez,minden nap félni mert szinte teljesen azt érzed mint a menzesz első napján. viszont ma hajnalban volt két hányásom hát nem vagyok valami jól ...:(
206. sophyca
2014. jún. 5. 08:57

szurkolok.


bár azt hozzá kell tennem, hogy nem tudtam azt sem, hogy mikor kellene megjönnie.. :D szóval én nem figyeltem egyáltalán semmire se. Fogalmam sincs mennyi ideig nem jött meg addigra meg ilyenek :D

205. tryny84 (válaszként erre: 204. - Sophyca)
2014. jún. 5. 08:13
Bár úgy lenne, de úgy görcsöl a hasam, hogy szerintem tuti nem vagyok az. Még ma és holnap szedem az utrogestant, és ha szombat reggel (a nem várt napján) negatív lesz a 10-es teszt, abbahagyom, és történjen aminek történnie kell. Majd legközelebb... Persze egész úton reggel a munkába bőgtem mint egy gyerek, el vagyok kenődve hogy megint nem jön össze. Szombat reggel kiderül...
204. sophyca
2014. jún. 5. 07:45

Trynyn abból amit leírsz én úgy gondolom, hogy Te terhes vagy:) A leges legelső jele így utólag mindkét terhességemnek ez volt... már 2 hete éreztem úgy, hogy na most jött meg, megyek is gyorsan megnézem tényleg e... egész nap :D


remélem:P


Utro=Utrogestan?? Hű én olyat azért kellett szedjek, mert a második terhessségnél az egyik babám meghalt a 7. hét körül a pocimban és félő volt, hogy az ikertestvérét is kisodorja ahogy 'ürül' :/ :(

203. tryny84
2014. jún. 5. 06:22

Sziasztok! Adrus! Elvileg megjön az Utro mellett is, ha nincs baba.

Kicsi méhecske! Még mindig korai a tesztelés, és az, hogy nem érzed azt, amit már ekkor szoktál, az nagyon is jó. Még nem mondtam, de 9 évvel ezelőtt nekem már volt egy terhességem, de elkellett hogy vetessem. És én akkor mindennél jobban éreztem magam, semmim nem fájt, nem görcsölt, nem volt érzékeny a cicim, hanem majd kicsattantam az egészségtől. Ezért nem is gondoltam hogy az vagyok. Úgyhogy Méhecske ne add még fel!!!

Szonja! Várjuk a 15-ét :))

Dóra! Majd szombat, vagy vasárnap reggel fogok tesztelni, szombatra kellene megjönnie.


Amúgy most éjszaka valami sötétbarna pötty volt a bugyimon, de reggelre már nyoma sem volt a wc papíron. Szerintem nekem is megfog jönni, én ezt érzem. Túl szép lenne ha baba lenne a dologban. Bár már lassan fél éve próbálkozunk, eddig semmi... Olyan elkeserítő, hogy szedem a gyógyszert, és mind hiába!


Adrus! Köv. hónapban szintén próbálkozol az utroval? Mert én biztosan!!!


Sok pussz mindenkinek, szép napot Nektek!

202. adrus55
2014. jún. 5. 06:09

Sziasztok!

Sajnos egy csíkom van. A 29. napom már ez (25-26-27re szokott jönni) ugyhogy ma abbahagyom az utrogestant. Ez volt az első utros hónapom.Sajnos nem sikerült.

Mikor fog vajon megjönni???

A többieknek nem a drukk!

2014. jún. 5. 05:53
Én nem bírtam ki,csináltam még egy tesztet,gondoltam hátha,de negatív.Saját magamat akarom becsapni...
200. kicsi méhecske (válaszként erre: 196. - Heni7684)
2014. jún. 5. 05:30
A női szervezet kiszámíthatatlan.Mindenhol azt írják,hogy az elmaradt mensi az első biztos jel,így remény még mindig van:) Nekem 6 napom maradt,de semmit nem érzek,még azt sem,amit ilyenkor már szoktam :(
2014. jún. 4. 21:11

sziasztok.

kb holnap holnap után kéne meg jönnie...

nem merek tesztelni majd csak 15 e fele h ha addig nem jön meg.

drukkolok mindenkinek h sok kis mama legyen itt köztünk...

pusza jó éjt mindenkinek :)

198. Dóra-j
2014. jún. 4. 20:57

Eviza

Gratulàlok,2 hét késés ez màr biztos baba :-)


Heni

Reggeli teszt biztosabb lesz.


Tryny

Mikor tesztelsz?


Mindenkinek szorìtok!

197. heni7684 (válaszként erre: 195. - Tervezes)
2014. jún. 4. 20:37
jó, ha nem jön meg vasárnapig, akkor megpróbálom újra, mert már csak kevésbé érzékeny tesztem van itthon, azzal tuti várni kell pár napot. de őszintén én már nem bízom benne :(
196. heni7684 (válaszként erre: 194. - Kicsi méhecske)
2014. jún. 4. 20:36
köszi, te még reménykednél? :)
2014. jún. 4. 20:14
Heni....majd próbáld meg reggeli vizeletből. Állítólag az a legbiztosabb.
194. kicsi méhecske (válaszként erre: 193. - Heni7684)
2014. jún. 4. 20:04
Mensiig még így is van remény :)
2014. jún. 4. 19:58
Vettem tesztet, 10-est, és nem bírtam már reggelig várni, elvégre az van rajta, hogy 4 nappal a mensi előtt már kimutatja, és én 1 nappal vagyok előtte. Negativ lett :(
192. tryny84
2014. jún. 4. 19:36
És futkároztam egész nap, mondván hogy jajj, nehogy olyan legyen a bugyim, de persze nem jött ki semmi sem. Reggel volt valami fehér folyás szerűség, meg most fürdés után.
191. tryny84 (válaszként erre: 190. - Kicsi méhecske)
2014. jún. 4. 19:34
Nekem nem pisilnem kell, hanem olyan érzés, mint mikor megjön épp, és kiakar folyni valami. De persze nem! Nem tudom ezt másképp leírni, csak mint mikor úgy érzed, hogy a bugyiba fog folyni a menzi miatt. De persze csak az érzés van meg, nincs semmi.
2014. jún. 4. 19:29
Nálam is volt pisilés.Folyamatosan úgy éreztem,hogy mennem kell,de már az is elmúlt.Azt írják ez egy korai jele a terhességnek :)
2014. jún. 4. 19:13

Eviza szerintem ez már baba. :) De majd csinálj még egy tesztet a biztonság kedvéért, meg lassan a dokit is felkeresheted.


Adrus szurkolok a holnapi teszthez.


Szonja lassan Te is tesztelhetsz. Próbálj ki egy 10-est....hátha.


Tryny...nekem is volt ilyen,h mindig pisilnem kellett....de legtöbbször csak este. 1 óra alatt 10-szer kimentem. Reméljük baba miatt van nálad ...és nálam is azért volt reméljük. :)


Méhecske szurkolok. 1 hét még elég sok, de hátha gyorsan eltelne. Én peteérés utáni héten végig azt mondtam,h terhes vagyok, még fogtam is a pocakomat,simogattam. Utána héten meg nem éreztem semmit. Most meg néha azt érzem igen, néha azt ,h nem.

188. adrus55
2014. jún. 4. 17:50

Sziasztok!

Ma beszéltem a dokimmal és azt mondta, hogy holnapig várjak (29. nap) reggel teszt és ha negatív akkor hagyjam abba az utrogestant.

Nagyon pici barna van, semmi egyéb. Nem érzem magam babásnak....

Eviza, neked gratula!

Többieknek kitartás!

187. heni7684 (válaszként erre: 175. - Eviza)
2014. jún. 4. 17:47
Mindenképp vegyél még egy tesztet! Vegyél egy drágábbat, de biztosat! Nagyon izgulok érted, nekem ez annak tűnik, hogy sikerült!!! :)
186. heni7684 (válaszként erre: 185. - Tryny84)
2014. jún. 4. 17:45

Sziasztok! Hasonló képpen vagyok én is! Holnap kellene megjönnie, én már nem várok tovább, ma veszek egy 10-es érzékenységű tesztet. Ha negativ lesz akkor muszáj leszek elhinni, hogy most nem jött össze, persze furcsa lenne mert pont peteéréskor voltunk együtt, többször is... teljesen hasonlóak a tüneteim mint neked Tryny84!

Azt érzem meg fog jönni, utána nem, hányingerem van (ez nem szokott) a mellem is érzékeny lett meg folyásom is van (ez sem szokott lenni). Persze pszichésen bármire képesek vagyunk... na kiderül hamarosan. Szurkolok mindenkinek! :)

185. tryny84
2014. jún. 4. 17:21

Na én is hazaértem a fránya munkából! Eviza, szerintem nyugodtan gratulálhatunk, anyuci leszel! :) De jó Neked! :)

Én meg ma egész nap rohangáltam a wc-re, szerintem a főnököm már hülyének nézett, de tényleg olyan érzésem van még most is, mintha meg akarna jönni, mintha mindjárt kifolyna valami, már bocsánat. Ja, és olyan feszült vagyok, hogy majd szép pattanok. Idegességnek nem mondanám, inkább szétvernék most valamit, az jól esne :D Szerintem nekem ez a gyógyszer miatt van, mert ez az Utro nem engedi hogy megjöjjön a menzeszem, és már attól vagyok ennyire pattanásig feszülve.


Szonja! Te hol is tartasz már? Szerintem nyugodtan ellőhetnél egy tesztet, ha negatív, még mindig lehet pár nap múlva pozitív!


Tervezés! Még Te se add fel, a hétvégéig van remény!!!


Méhecske! Fel a fejjel, még koránt is veszve minden, Te se legyél depis!!!!


Amúgy nekem is folyik valami fehér akármi, de hogy mi ez, azt nem tudom, mert én az előző hónapokban ilyenkor már bőszen barnáztam a progeszteron hiány miatt... De ezt nem értem...Amúgy én néha azt érzem hogy van baba, aztán meg azt hogy nem... kit tudja...

184. eviza
2014. jún. 4. 16:04
Tudjátok az elmúlt 4 évben én is így viselkedtem,hogy szinte rágörcsöltem egy napos késésre is.Aztán két hónapja ki jöttem a páromhoz,pihenni meg aztán úgy voltunk hogy lehet én is kint maradok dolgozni,és most eszünkbe sem jutott a baba,és sikerült :)
2014. jún. 4. 16:03

Én csajok ezért nem merek tesztelni...félek szembesűlni a merev ténnyel mikor meg látom h negatív :(

mondjuk tény h az sem lesz jobb mikor észre veszem azt h megjött.

Tudom h nem szabad bele élni magam,de talán már most picit bele éltem magam.

182. eviza
2014. jún. 4. 15:59
Igen csak egyet,hétvégén majd veszek még egyet,csak itt kint 14 euro :)
2014. jún. 4. 15:59
Nekem pontosan egy hetem van a nem vártig,de ma reggel úgy ébredtem,hogy nem vagyok terhes.Sokan mondták,hogy az ilyesmit megérzik...Én ezt érzem.Igaz,hogy mindent meg akarok enni és folyton sírok,de ezek magukban nem elegendő jelek,meg mensi előtt is ez van általában.Az a lényeg,hogy én nem reménykedem tovább feleslegesen :(
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook