Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresőkön meg lehet találni az igazit? fórum

A társkeresőkön meg lehet találni az igazit? (beszélgetős fórum)


dec. 5. 02:49
lehetseges
dec. 4. 06:53
😄
23. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
dec. 4. 06:47
Köszi! Hát még én, hogy csodálkoztam! 🙂
22. Nancy Ann (válaszként erre: 20. - Ágio8405)
nov. 27. 22:52

Így igaz,a társkereső leképezi a való életet.

Férfi fronton megtalálható a szélhámos,feleség/barátnő mellett vagy akár szingliként csak d.gni akaró,a szerencsétlen akinek eddig max guminővel volt dolga, a tökéletességet hajszoló aki egy többdiplomás fotómodellt képzelt el magának,ötvenesek-hatvanasok akik zokszó nélkül írnak azoknak a húszas-harmincas nőknek,akik deklaráltan nem apapótlékot keresnek.És persze vannak normális férfiak is,akik tényleg párkapcsolatra vágynak egy normális nővel.

Női vonalon szponzort kereső aranyásók,húsz év előtti fotóval próbálkozó asszonyságok,apajelöltet kutató harmincasok csengő biológiai órával-és persze itt is akadnak normálisabbak.

Simán van esély olyanba belefutni,akibe bele lehet szeretni és együtt élni.Vagy az igazit,ha valaki hisz az “egyetlen igaziban”-én nem hiszek.

21. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 18:04
Meg.
20. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 15:15
Ahogy bárhol máshol is….
19. Enissa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 12:09

Amit említettél mindenhol ott vannak, legyen az munkahely, közlekedés, disco, egyetem stb.

Ezek emberi tulajdonságok, mit veszítesz, ha ismerkedsz?

Nem tetszik, felejtős. Egy-két beszélgetésből leszűrheted a jellemét.

Ha úgy érzed nem jó, rövidre zárod. Keresel mást.

Befektetés nélkül nincs üzlet, vagy mondhatom, aki mer az nyer.

Sok sikert!

18. Karmol (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 11:15

Es ha 100-an mondjak, hogy ugorj be a kutba megteszed?

En nem gondoltam komolyan az elso valaszom. Csak erdekelt a valaszod.

A reagalas hianya is valasz.

17. liliom10 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 11:12
Szűrd ki a szélhámosokat ! Nemcsak a társkeresőkön vannak.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Enissa)
nov. 27. 10:53
Én mint nő, azt olvastam hogy ilyen társkereső oldalakon, szélhámosok, ku#vák, vannak többségbe.
nov. 26. 23:54
meglehet talalni az igazit ott is barhol masutt is.
14. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 23:41

Itt is írta valaki, hogy pont ezen az oldalon ismerkedtek meg, és boldog házasságban élnek.

Egyik tag, már- már feladta, hogy találjon normálisat, majd pont akkor jött az akivel nagyon jól osszeillettek, a halál választotta el őket, talán 10 szép évük volt. Tehát bárhol megtalálhatod, akivel jól tudsz élni.

13. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Csikil4ny)
nov. 26. 21:10
Pont ezért csodálkozom, hát minden jót nektek!:))
12. liliom10 (válaszként erre: 11. - Sanyinak)
nov. 26. 20:48
Igen ! Két párt is ismerek.
11. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 20:31
Még a hamisat is!
nov. 26. 20:16

Nincs "igazi", amikor még nem is ismeritek egymást. Igazivá úgy válnak az emberek egymás számára, ha képesek egymást szeretni, tisztelni, egymásra figyelni és egymásért mindketten áldozatokat hozni. Nem úgy működik ez, hogy találkozik kettő "igazi" és boldogan élnek, míg meg nem halnak.

Igen, társkeresőn is lehet olyannal találkozni, akiből "igazi" lehet majd.

nov. 26. 19:59
Meg. Én egy hónapig voltam fent. A harmadik személy, aki rám írt, szimpatikus volt. Találkoztunk s azóta is jól megvagyunk. Ahhoz képest, hogy nem is akartam párt keresni...
nov. 26. 19:55
Semmi nem lehetetlen!
nov. 26. 19:22
Meg. 16 éve ismertem meg a férjemet társkeresőoldalon, de volt 2 éves kapcsolatom is netről, több pár hónapos. Meg persze csomó első és egyben utolsó randi. Ehhez úgy kell hozzáállni, hogy amíg nincs személyes találkozó nem szabad beleélni magát az embernek.
nov. 26. 18:38
Igen, én is ott találtam meg 16 éve.
5. zolb
nov. 26. 18:20

Én úgy gondolom hogy ezek a kifejezések pl. "nagy ő" meg "az igazi" hülyeségek.

Ellenben több olyan emberrel is találkozhatsz az életben akivel ha mindketten önmagukat ismerő, értelmes és érett felnőtt emberek vagytok akkor nagyon jó párkapcsolatotok lehet.

Nekem kicsit olyannak tűnik társkeresőzni mint pocsolyában horgászni aranyhalra :)

4. Giba81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 18:09

Nincs olyan,hogy "igazi".

Sok emberrel megismerkedhetsz akivel jó az összhang köztetek.

nov. 26. 18:07
Nem.
nov. 26. 18:02
Bárhol meg lehet, tehát ott is.
nov. 26. 18:02
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook