Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan találd meg az igazit avagy a társkeresés anatómiája fórum

Hogyan találd meg az igazit avagy a társkeresés anatómiája (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
184. Smirnoff (válaszként erre: 182. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 15:15

Jogod van utálni a pialást, csak értelme nincs annak, hogy igy egy szeszkazannal élsz.

Az uvoltozes nem vezet sehova. Direkt meg minek hergeled, ha te vagy az okosabb? :/

183. Százas Evelin (válaszként erre: 182. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 15:13

Na, ezen a ponton elakadt a lemez. A pia, meg a bagó.

Akármit mond neked az ember, csak ezt szajkózod. Jól van, hát értjük, te azt nem tolerálod.

De annyira azért mégis, hogy egy olyan emberrel élj, aki hóttra idegesít, semmilyen téren mincs tekintettel rád.

Könnyebb panaszkodni ugye, mint erőt venni magadon és tenni valamilyen lépést?

182. 470f3db6de (válaszként erre: 181. - Smirnoff)
2018. aug. 28. 14:36
Csak tudod én utálom ha valaki iszik szerintem annál undorítóbb nincs is. Én már csak tudom milyen ez mert apám is sokat ivott alkoholista volt. Ezért nem szeretem ha valaki iszik. Szerintem meg csúnya dolog amit a párom tett velem többször is. Hajnalban kell hazamenni ahhoz akit állítólag szeretsz? El sem tudod képzelni mennyi álmatlan éjszakát okozott már nekem. Mindig csak idegeskedtem miatta. És ez a sok feszültség csak gyűlt bennem na és utána jött ki rajtam a rossz énem. Mindennek lehordtam őt a sárga földig mert annyira kihozott a sodromból a viselkedésével. Az a baj nekem is nagy a szám ha gelhúznak meg neki is. Mind a ketten megmondjuk a magunkét. Amugy már én is attól félek hogy egyszer megfog ütni. Eddig nem tette meg de már közel volt hozzá. Főleg akkor lesz agresszív ha kiabálok vele és van az agyában.
181. Smirnoff (válaszként erre: 180. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 13:47

Azt írtad, kb. 2 hónap után kezdte kimutatni a foga fehérjét. Azért az eléggé az eleje.

Én nem csináltam ügyet abból, ha a barátom, ferjem hajnalban esett haza részegen. Minek aggódni, úgyis hazajön? Rossz pénz nem vész el. Valamikor meg én értem haza kakasszo után illuminaltan, máskor meg együtt voltunk bulizni. Szerintem ez nem bűn. De természetesen neked nem kell ugyanígy állni hozzá, csak erdemes olyan párt találnod, aki szintén nem ilyen típus.


Nekem sem egyszerű eset a pasim, de a rossz tulajdonságai, szokásai kevésbé zavaróak, mint amilyen jófej amúgy. Nem is varom, hogy megváltozzon miattam. Amíg jol megvagyunk együtt, ok, ha az agyamra megy, dobbantok.


Nem kihasznalod,csak együtt vagy vele, mert nem akarsz hazakoltozni. Végül is mindegy, minek hívjuk ezt. Többet artasz magadnak vele, mint használsz, az tuti. Azt várod, mikor fog még jobban megbántani, esetleg megütni.

180. 470f3db6de (válaszként erre: 179. - Smirnoff)
2018. aug. 28. 12:22
Amikor én megismertem akkor ő még nem volt ilyen. Nem azonnal költöztem vele össze hanem csak az anyu halála után és igen bevallom egyrészt azérr sürgettem az összeköltözést mert menekültem otthonról. Akkor kezdte el kimutatni a valódi arcát amikor már összeköltöztünk. Sok olyan alkalom volt amikor hajnalok hajnalán jött hozzám haza ittas állapotba. Az nekem tetszen? Milyen dolog ez akkor kell hazamenni a barátnőmhöz? Én meg csak vártam rá aggódtam miatta. Én bizony nem használok ki senkit ő volt az aki hazudott nekem kezdettől fogva.
179. Smirnoff (válaszként erre: 162. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 12:08

Bocs, de így külső szemmel az alapján amit mondasz, nekem nem úgy tűnik, hogy csak az ő hibájából romlott meg a kapcsolat. Szemethunytal afelett amilyen. Összetalálkoztal egy pasival, akit csak a munkája érdekli, az élvezeti szerek és a szex (mintha ez baj lenne egy párkapcsolatban). Részegen szokott hozzád beesni, amit ki nem allhattal, de összeköltöztek vele csak azért hogy menekülj otthonról, és kényelmes, hogy költ rád. A kialakult helyzetért vastagon felelsz. Ha még hozzavagdalunk mindent a másik fejéhez, benne van a pakliban, hogy visszakapjuk. Ha valaki minden szarnak elmond, és tüntetőleg külön alszik, én sem esedeznek reggel bocsanatert.

Ha a lakhatás megér annyit, hogy ebben élj, minek veszekszel vele?

Igazából nem vagy rautalva, csak kihassnalod a helyzetet amíg nem találsz másik balekot (ami elég aljas dolog akkor is, ha a fiús nem egy ma született bárány). Ilyen helyzetből, ilyen hozzaallasal nagyon könnyen fogod magad megint ugyanilyen kakiban találni magad.

178. Százas Evelin (válaszként erre: 177. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 10:52

Csak egy gondolat volt. Hozzájuthatnál az örökségedhez, vehetnél sajátot, nem kell neked ott laknod. A bátyád ott akar lenni, akkor fizessen téged ki, meg a másik tesót is. Azt gondolom úgysem tudja megtenni, nade figyelj, ingyen használja a tulajdonodat.

Nem függnél semmilyen pasitól, nem kellene bennemaradnod egy rossz kapcsolatban azért mert nincs hova menned, nem gondolkoznál azon hogy összeköltözz hamarjában valaki mással, megintcsak beleválogatnál valami carba.

A saját lábadra kellene állnod, azzal kellene foglalkoznod, nem azzal hogy ki bagózik, iszik, meg ki nem.

177. 470f3db6de (válaszként erre: 175. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 10:48
Figyelj engem most legkevésbé sem érdekel a házunk és nem is vágyódok oda vissza. Amúgy sem szerettem ott lakni soha. A bátyám elvan ott minek adná el a házat utána hova menne lakni? Meg az a lakás a mi tulajdonunk. Hárman vagyunk testvérek. Nekem is van jogom a házhoz bármikor visszamehetek oda lakni de nem akarok. Az anyu nélkül már nincs értelme ott lakni. Már nem köt oda semmi.
176. ab61752c45 (válaszként erre: 165. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 10:40
nem.én utálom a vitát,a húgom meg szereti.mérlegek vagyunk,hogy lehetne ennyi emberre ráhúzni egy kevést bőrt.
175. Százas Evelin (válaszként erre: 174. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 10:33
Aha. A fele akkor is a tiéd, jogilag. Abban az állapotban, ahogy most van, a bátyád nem tarthat igényt többre, hiába dolgozott rajta. Ha nem hajlandó eladni, kérhetsz vagyonmegosztást. Akkor vagy kifizet, vagy mégis eladja. Nem kell vele veszekedni, bíróság, oszt annyi.
174. 470f3db6de (válaszként erre: 173. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 09:47

Pedig hidd el nekem hogy az is benne van a pakliban hogy engem idegesítsen vele mert tudja hogy nem szeretem. Meg hát persze azért is iszik mert szereti a sört. Hiányzott már neki a régi élete amit azelőtt csinált hogy megismert engem. Neki ez való amúgy munka látástól vakulásig meg hogy legyen cigije és piája is. Na meg azért szex is kell neki arra szüksége van.

A bátyámmal meg nem fogok lakni mert őt nem érdekli hogy mi van vele amúgy sem értettük meg egymást soha. Őt csak az érdekli hogy én dolgozzak semmi más. Hiszen nem is érdeklődik felőlem hogy mi újság velem hogy vagyok. Őt csak az érdekli hogy dolgozok e vagy sem. A házat meg eladni soha nem fogja mivel ő építette újjá nagyon sokat dolgozott rajta. Azért is költözött oda vissza.

173. Százas Evelin (válaszként erre: 171. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 09:38

Ez egy kicsit meredek. Nem azért iszik valaki, hogy azzal boszantson másokat. A saját kedvéért iszik. Az már inkább igaz lehet, hogy azért iszik, mert miattad bosszús, de hát egy ilyen ember mindig az.

Isten őrizzen, hogy beleugorj egy másik kapcsolatba csak azért, mert nincs hova menned.

A bátyádat mégiscsak könnyebb lenne elviselni, vagy beszéljétek meg, hogy eladjátok a házat, és az árán megosztoztok.

172. 470f3db6de (válaszként erre: 170. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 08:59
El is mennék tőle elhiheted ha lenne rá alkalmam de nincs hova mennem. Haza nem akarok költözni az anyu házába mert ott meg csak az emlékek kínoznának meg a hülye bátyámat is el kéne viselnem. Egy másik pasi kéne akihez odaköltözhetnék.
171. 470f3db6de (válaszként erre: 170. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 08:56
Mit gondolsz miért kezdett el újra iszogatni? Csak hogy engem bosszantson mert nagyon jól tudja hogy semmit sem utálok jobban mint amikor iszik és ezzel tud kihozni a sodromból. Akkor szoktam csúnyákat mondani rá. Szerintem ő csak keresi az alkalmat hogy veszekedjek vele és hogy még több mindent a fejemhez tudjon vágni.
170. Százas Evelin (válaszként erre: 169. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 08:43
Nem ilyen egyszerű ez. Amíb bosszút nem áll,? Mindig szerez újabb sérelmeket, annak úgy sosem lesz vége. De ha nem ragaszkodik, akkor neked kellene elmenned, ennek így semmi értelme nincs a világon.
169. 470f3db6de (válaszként erre: 168. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 08:00
Az enyém ne aggódj nem ragaszkodik hozzám bármikor simán elengedne. De szerintem addig nem fog amig bosszút nem állt rajtam
168. Százas Evelin (válaszként erre: 167. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 07:48
Akkor talált, elsüllyedt. Tényleg menekülni kellene tőle. Lesz ez még rosszabb is. Az enyém végül már verekedett is, alig bírtam megszabadulni tőle, mert ő ragaszkodott hozzám, nem látta be hogy tarthatatlanná vált a helyzet.
167. 470f3db6de (válaszként erre: 164. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 07:33
Na pontosan nálunk is így történt. Az elején minden olyan szép volt mesébeillő oda volt értem mindenáron megakart szerezni. Ő is minden sértést amiz a fejéhez vágtam számon tartja. Tegnap fel is sorolta hogy miket mondtam rá. És hogy ő ezt nem felejti el.
166. Százas Evelin (válaszként erre: 165. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 07:32
Abban én nem.
2018. aug. 28. 07:30
Az is baj lehet hogy mind a ketten skorpiók vagyunk. Nektek erről a horoszkóp dologról mi a véleményetek? Hisztek benne?
164. Százas Evelin (válaszként erre: 161. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 07:30

A manipulátor? Az felhasznál minden vélt és "jogos" sérelmet ellened, bosszút forral, azzal telik az élete hogy elégtételt vegyen.

Az én "sörös" pasim ilyen volt, úgyhogy ismerem a fajtáját.

Az bizony simán pokollá tette az életemet. Szépen indult a kapcsolat, aztán az történt hogy mindenen megsértődött, én nem vagyok begőzölve a szellemi teljesítményemre de egy folyton piás, meg egyébként is nálam gyengébb agyú valakivel szemben adódnak olyan helyzetek hogy a vitában felülmaradok.

Mindent percre pontosan megjegyzett, számon tartott, és bosszút állt, szörnyű volt, ez a ti helyzetetek nagyon hasonlít erre.

2018. aug. 28. 07:26
És ha ez nem lenne elég még agresszív is mellé. Bár még soha nem nyúlt hozzám egy újjal sem de már nagyon közel volt hozzá. Sokszor úgy beszél velem mint egy kapcaronggyal mintha neki joga lenne hozzá. De én soha nem hagyom magam mindig visszavágok. Amikor iszik akkor nagyon szemét és durva ember válik belőle. Már csak az hiányzik hogy megüssön. De szerintem ha így folytatódik akkor meg is teszi nemsokára. Nem tudja már hogy rúgjon belém mivel sértsen meg és mindezt bosszúból csinálja meg is mondta tegnap este. Azt mondta eddig senki nem mondott rá ennyi mocskot mint én. Egyik barátnője sem. Mert ők nyuszik voltak és hagyták magukat de én nem hagyom és ez fáj neki.
2018. aug. 28. 07:18
Most reggel is még neki állt feljebb. Én voltam az aki szólt hozzá ő meg csak átnézett rajtam. Külön szobában aludtunk éjjel. De őt egyáltalán nem zavarta hogy nem alszok vele. Azt mondja nekem te mondtad az este hogy többé nincs közünk egymáshoz akkor most mit csináljak. Mondom neki erre bezzeg emlékszel de amit velem műveltél arra nem. Ilyen pasim még soha nem volt aki bosszút akar állni rajtam. És az az egészbe a felháborító hogy neki áll feljebb nem tudja belátni hogy itt egyedül ő a hibás hogy a kapcsolatunk megromlott. Már az elején olyan dolgokat csinált amik persze hogy nem tetszettek. Most melyik nőnek tetszett volna az hogy a párja hajnalok hajnalán megy hozzá haza méghozzá ittas állapotba? És mennyi ilyen alkalom volt rengeteg én meg csak tűrtem. És még neki van joga bosszút állni rajtam mert egy párszor csúnyákat mondtam rá. Szegénynek megsértettem a pici lelkét. Az a baj hogy én csak az igazat mondtam. Mert ő tényleg egy semmirevaló ember. Ilyet még nem láttam hogy egy pasi megbosszúlja a barátnőjét.
161. 470f3db6de (válaszként erre: 160. - Százas Evelin)
2018. aug. 28. 05:27
Az mit jelent pontosan? Fejtsd ki bővebben.
160. Százas Evelin (válaszként erre: 159. - 470f3db6de)
2018. aug. 28. 05:00
Csak nem valami manipulátor? Jajistenem, vigyázz. Az nagyon gáz lenne.
159. 470f3db6de (válaszként erre: 158. - Smirnoff)
2018. aug. 28. 02:52
Tudom az lenne a legjobb megoldás egy ilyen emberrel nem lehet együtt élni. Tegnap is amit művelt az már felülmúl mindent. Na mindegy nem megyek bele a részletekbe mert ez magánügy. De most döbbentem csak rá igazán hogy miféle ember ő. Fél éve csak tűrök és neki áll feljebb. Nem elég hogy egy alkoholista de még bosszúálló is. Amikor kezdődtek ezek a veszekedések köztünk akkor én mindennek lehordtam őt de több ilyen alkalom is volt és ezt most busszúlja vissza nekem. Azt mondta mindent visszaad amit én adtam neki. Ezért van az is hogy iszik egyre többször. Neki az a célja hogy engem tönkretegyen idegileg és lelkileg is. Ha valakit szeretek akkor biztos nem bosszúlok neki vissza semmit hanem belátom hogy neki volt igaza. Miféle ember az ilyen aki a barátnőjét bosszúlja meg?
158. Smirnoff (válaszként erre: 157. - 470f3db6de)
2018. aug. 27. 21:01
Nem kell ennek öröknek lenni. Pár hónapja vagytok együtt. Tudom, nagyon bele lehet esni valakibe, ha annyira egy hullámhosszon vagytok (de ti nem vagytok), nem köt igazán semmi hozzá, az alapok sem voltak jók, és ilyen rovid idő alatt még az is megromlott. Miért nem hagyod el... :/
157. 470f3db6de (válaszként erre: 155. - Unom)
2018. aug. 27. 14:08
Soha nem tudom elfogadni se a cigit se a sört ez örök ellentét lesz köztünk.
156. Százas Evelin (válaszként erre: 154. - 470f3db6de)
2018. aug. 27. 13:19

Na, most meg mentegeted. Nem költ rá pénzt, másoktól kapja. Jó, nade annyit?

Nem is árt neki, ihat amennyit akar, nem részeg.

Most ezt mért csinálod?

155. unom (válaszként erre: 154. - 470f3db6de)
2018. aug. 27. 13:17

Miért véded?

Döntsd el, higy el tzdod fogadni, vagy nem, és cselekedj.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook