Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresés fortélyai, csapdái III. fórum

A társkeresés fortélyai, csapdái III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A társkeresés fortélyai, csapdái III.

1 2 3 4
2011. jan. 14. 09:11
Az egész cikk tökéletes, egyrészt tapasztalatok alapján mondom. Egy valamit kiemelnék: -Nemcsak azoknak az embereknek alakulnak ki az úgynevezett "mániái", akik már régóta egyedül élnek, azoknak is kialakulnak a szokásai, akik régóta házasságban vannak. Inkább úgy foglalmaznék, hogy a "kiszemelt" társ, partner, stb. beleillik-e a mi kis világunkba... Tolerálni tudja-e a mi szokásainkat, mi tolerálni tudjuk-e az övét... stb.
2011. jan. 14. 08:22
Én egyetértek veled: mindenki maradjon a saját egzisztenciájával. Így egy esetleges válás után is mindenki folytatni tudja az életét.
2011. jan. 14. 07:25
A társkeresés valóban eléggé nehéz dolog, mert tele van fortélyokkal, trükökkel, csapdákkal és sajnos rengeteg csalódással. Köztudodd nehéz a megfelelő partnert megtalálni mindkét nem esetében. Igen valóban vannak elvárások, szabályok, amihez alkalmazkodni kell. Tudjuk senki sem tökéletes feltesszük a kérdést valóban komoly ilyen esetben az elhatározás, vagy csak kalandot keresünk. Vagy pedig hosszasan keressük, és talán megtaláljuk a nagy őt. Sokszor az tapasztalható, hogy a nő és a férfi döntse el mit akar, hiszen az ő életük és maguk írányitják. Szerintem a félelem és a gátlás is valahol közrejátszik, hiszen az kudarcot is vallhat, de legjobb esetben alakulhat szerencsésen is. Kívánok mindenkinek sok szerencsét üdv.Ágnes
2011. jan. 14. 07:06

Ez a cikk nagyon ott van:) Gratulálok...pont jókor jött:)

Köszönöm!

2011. jan. 13. 20:37
tetszik a cikk, gratulálok! :)
7. syria (válaszként erre: 6. - Rafaelark)
2011. jan. 13. 20:18

Igen, nagyon szépen fogalmaztad:

"tanulni kell. .

. . szeretni, szakítani, bocsánatot kérni, alázatot, elfogadást, és főképp boldogságot. ."

2011. jan. 13. 19:54

""De az is lehet, hogy az igazi nagy ő még nincs készen a vele való találkozásra.""

..ha az ember nem találja a párját, mindig ez az oka..

..tanulni kell..

..szeretni,szakitani, bocsánatot kérni, alázatot,elfogadást,és főképp boldogságot..

2011. jan. 13. 18:34

Köszönöm az elismerést.


Itt válaszolok csincsuitta privát üzenetére:

Igen, elég bátor voltam, de erre két körülmény is feljogosított: egyrészt az elég jó emberismeretem, másrészt meg az a bizonyos kisördögöm, amiről ezen a portálon nem egyszer szót ejtettem.


Kérdés: „Egy témád hagyott bennem kérdést, mégpedig: mi az oka, ha a férfi nem néz a szemünkbe, hanem ide-oda kapkodja tekintetét?”


Ez bizony testbeszéd. Ha valaki őszintén akar velünk kommunikálni, egészen biztosan a szemünkbe néz.

Ha valaki egy első találkozáskor viselkedik így – mint ahogy velem az, aki miatt a II. részben írtam amit írtam –, annak több oka lehet. Például a zavar. Vagy kisebbrendűségi érzés. De ha ugyanő a továbbiakban is képtelen a szemkontaktusra, az mögött akár pszichés probléma is lehet; esetleg önbizalomhiány.

Gyakorlott hazugok képesek a szemkontaktusra; nem véletlen a mondás: "a szemembe hazudott".

2011. jan. 13. 18:17
Jó ötlet, bár ez egy kicsit eddig távol állt tőlem.
2011. jan. 13. 16:25

Pont ezt tettem én is!!! :)))

Nem gondoltam volna, hogy valaha érdeklődöm bárki hasonló tapasztalatai, tanácsai iránt...

Figyelemre méltó gondolatok.

2011. jan. 13. 16:18
betettem a kedvencekbe!
2011. jan. 13. 16:08
Avagy ami az előző két részből kimaradt.
Amiről az előzőekben írtam, az lényegében a társkeresés technikai részéről szólt. A rideg szabályokról, amiket – véleményem szerint – érdemes betartani, ha az ember nem akar pórul járni.

Ugrás a teljes írásra: A társkeresés fortélyai, csapdái III.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook