Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresés fortélyai, csapdái II. fórum

A társkeresés fortélyai, csapdái II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A társkeresés fortélyai, csapdái II.

1 2 3
78. syria (válaszként erre: 77. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 24. 13:06
Elég szomorú. :(
77. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 72. - Syria)
2010. dec. 23. 16:19
Igen sajnos,ismerős is valahonnan.:D))
76. syria (válaszként erre: 65. - F303be5590)
2010. dec. 23. 16:06
Azért csak próbáld ki a cikkben írt ötleteket! :)
75. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 73. - Extraordenery)
2010. dec. 23. 14:34
Kívánom örökké tartson!:D))
74. syria (válaszként erre: 73. - Extraordenery)
2010. dec. 22. 10:23
Reméljük, jó sokáig. :)
73. extraordenery (válaszként erre: 72. - Syria)
2010. dec. 21. 09:31
Negatív tapasztalat...? Én is bele futottam néhányba. De a legutóbbi nagyon sikeresnek túnik. Képzeljétek, babát várok tőle!!! És boldogok vagyunk.
72. syria (válaszként erre: 71. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 21. 07:05

A társkeresés során meg nem is kicsi, ha az ember nem akar nagyon "bevásárolni".

Hány történetet olvashatunk akár csak itt is, hogy kellő elővigyázatosság hiánya miatt jó nagy ráfázás lett az ismeretség vége. :(

71. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 70. - Syria)
2010. dec. 20. 08:55
Igen ,mert ez tényleg így van,mindenütt kell egy kicsi belőle.
70. syria (válaszként erre: 69. - 9bbaa658f2)
2010. dec. 20. 07:26
Örülök, hogy egyetértesz velem. :D
69. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 68. - Syria)
2010. dec. 19. 10:43
:D))
68. syria (válaszként erre: 66. - Extraordenery)
2010. dec. 18. 10:50

Engem nem kell győzködnöd, jól tudom, hogy az okos kitartás eredményre vezet. :D


Kedves tuxy! A fortélyt pozitív értelemben gondoltam, arra a praktikára céloztam, amit az élet minden területén használni kell. Csak egyetlen gyakorlati dolgot mondj, ahol nincs rá szükség! :)

67. extraordenery (válaszként erre: 65. - F303be5590)
2010. dec. 18. 10:29
Őszinteség kell, a fortély a "rosszkislányoknak" való..., szerintem. :)
66. extraordenery (válaszként erre: 64. - Syria)
2010. dec. 18. 10:27
Én 2 szerelmet is köszönhetek az internetnek. Az első ugyan nem úgy jött össze, de nem bánom azt sem. A második bejött, és hidd el, csupán 6-7 hónapig voltam fenn, mire rám talált a szerelem. Ez nagyban függ attól is, hogy az ember mennyire gondolja komolyan.
2010. dec. 17. 19:46
ha fortély kell, régen rossz
64. syria (válaszként erre: 63. - Extraordenery)
2010. dec. 17. 19:44

Na ugye, hogy ugye? :)


Íme egy újabb bizonyíték, hogy nem kell félnünk korunk vívmányát, a netet használni a társkereséshez.

Ha elég éberek vagyunk, annak sincs nagyobb veszélye, mint az ismerkedés bármely más módjának.

2010. dec. 16. 10:43

Én a neten találtam meg azt a férfit, akivel ma is élek.

Egy rakás csalódás és jó pár hónap próbálkozás után elég megzuhant állapotban talált rám. Nem is adtam sok esélyt neki. Külsöre sem nagyon jött be. Azt gondoltam: gyere csak kis hülye, udvarolj, aztán majd úgy is lekopsz rólam. msn-en beszélgettünk sokat, vagyis eleinte csak ő beszélt, én meg tőmondatokban válaszoltam neki.Aztán kiderült, hogy szinte mindenben egyezik az izlésünk és a gondolkodásunk, és hamar arra jöttem rá, hogy minden este várom, hogy haza érjen a munkából és beszélhessünk.Aztán telefonon is felvettük a kapcsolatot. (a hangjába is beleszerettem) Ő gyorsan szerelmes lett, én csak azután, hogy ez kiderült. A szavai símogattak, a ragaszkodása egyértelmü volt. Rájöttem, hogy ez egy rendes ember végre. Az első találkozást teljes mértékbe ő szervezte kb 6 hét után: Kölcsönt vett fel miattam, balatonon apartmant + kocsit bérelt, kocsival értem jött ( pestről-kaposvárra) elvitt, mindent Ő állt, aztán haza is vitt. Na innentől el volt "rendeltetve" minden. Ennyit még senki sem tett értem, főleg igy ismeretlenül sem. Hatalmasat kockáztatott miattam! De hat hónapja együtt élünk,(kb. újabb hat hét után költöztem fel hozzá pestre) és nem bántam meg. Annyi csaló után, akik elvették a hitemet, majdnem azt küldtem el, aki most a mindent jelenti számomra. Pedig se kocsija, se lakása, semmije nincs, albérletben élünk, de akkora szive, mint senki másnak. Azt javasolom mindenkinek, soha ne ítéljen első látásra! Adjon esélyt annak, aki tényleg érdeklődik iránta. Nehogy elszalassza azt, aki az igazi lenne!

62. syria (válaszként erre: 58. - Wiewiorka)
2010. nov. 6. 07:43

Arról nem is beszélve, hogy létezik ugyebár a webkamera, ahol láthatod is a másik gesztusait, reakcióit.

Kétségtelen, hogy az addig kialakult képet megváltoztathatja a személyes találkozás. Ezért is tartom fontosnak, hogy mielőbb létrejöjjön.

61. magpie (válaszként erre: 60. - Syria)
2010. nov. 5. 20:45
Csatlakozom. :)
60. syria (válaszként erre: 58. - Wiewiorka)
2010. nov. 4. 11:41

A kapcsolatfelvételhez jó. Egyszerűbb, mint postára járkálni a levelekért, olcsóbb, mint telefonálni.

Nem vagyunk egyformák; el tudom képzelni, hogy vannak, akik szívesebben hangolódnak egymásra így, mint rögtön személyesen.

59. syria (válaszként erre: 53. - Db7139323a)
2010. nov. 3. 05:10

Nem értem, mi közünk a piedesztálhoz.


Mit mondjak: nem igazán vigasztal, hogy a férfiak is pont annyi szélhámossal, magát fényezővel találkoznak a társkeresés során, mint a nők.

Gyakorlatilag ugyanazokba az akadályokba botlottál, amikről a cikkekben írtam

Az sem véletlen, hogy volt olyan hirdetésem, ami úgy kezdődött: „Csúnya, ostoba, házsártos perszóna”...


Egyébként meg örülök, hogy megtaláltad a párod.

A te példád is erősíti a véleményem: érdemes kitartónak lenni, a kudarcok miatt nem feladni, hanem keresni.


Igen, nagyon igazad van: nem szabad vetíteni, túlzottan szépíteni magunkon, mert úgyis hamar lebukunk. Már ha elég figyelmes a társkereső...

2010. nov. 2. 21:37

Szeretnék férfit is hallani!Én személyszerint nem dijjazom a netes kapcsolatokat.

Hogy lehet embert megismerni ugy, h nem látomm élőben, nem érzem az illatát, nem látom a gesztusait? Meg a reakcióit, bizonyos mozdulataimra?

57. 240309c047 (válaszként erre: 53. - Db7139323a)
2010. nov. 2. 20:46
Hát igen! Nagy az Isten állatkertje!! Résen kell lenni piszkosúl....egyébként nektek férfiaknak se könnyű.
2010. nov. 2. 20:29
Bár én még interneten nem kerestem párt magamnak, de ha igy adódik, hasznositom a tanácsaid:)
2010. nov. 2. 20:25
Nagyon jó a cikked. Sokat nevettem rajta, és igaz:)
54. CsillagTM (válaszként erre: 53. - Db7139323a)
2010. nov. 2. 11:43
érdekesen írsz, de sok benne az igazság:) mondjuk tényleg nem kell ahhoz virtuáltér, h a legtöbb ember megpróbálja fényezni magát. ahogy figyelem, így működik az élet...
2010. nov. 2. 05:52

Tisztelt Hölgyeim!

Mi előtt Piedestalra állítanák magukat, némi tanulságul hagy tegyem közzé a pár évvel ez előtti tapasztalataimat a párkereséssel kapcsolatban, én is egy társkeresőnél kerestem az éltem párját. Az akkori blogom az alábbi:


Mély érzelmek, maximális őszinteség!

Már 42,5+ÁFA vagyok, de a munkám, és sport múltam alkalmával ennyi linkócival nem találkoztam, mint ez a röpke 2 hónap alatt !

Az “őszinte”, kivel már hetek óta levelezek, bejön a céghez hivatalos ügyben, csak 4 évet tagadott le a reglapján !

Az “érdek nélküli” budafoki pedamókus néni kb 3 perc beszélgetés után kifejti: nagyon szeret lovagolni, és golfozni, de a múlt évben elvált, és a pedagógusi fizetéséből ezt nem engedheti + magának! Kár, hogy nem volt kéznél papir-ceruza, így sajnos nem tudtam +adni a bankszámla számomat - az óta is vérzik a szívem !

A “betegesen szerény” bimbózó kapcsolatunk hajnalán lakhatásom körülményei után érdeklődik intenzíven, mert ő “az úri budai kislány” (48 éves túlkoros kiscica) Szerényem +említettem: én is a Déli pályaudvar közelében jöttem e világra - bár ebben semmi közrehatásom nem volt. Na ekkor jutottunk el a türelmi zónám határára, mert közölte: ő “úribb budai kislány”, ő az Istenhegyi útnál lakik (értsd: magasabban) Erre megzavarodtam, mint vasorrú bába a mágneses viharban, és közöltem vele: én meg a legúribb ecseri paraszt vagyok, mert a Strázsa hegy (Bp szélén) 21 méterrel magasabb a Gellért hegynél!

A “diszkréten módosítóval” Bp melletti kisváros prominens helyén taliztunk! Elötte telefonon is sokat beszéltünk, küldött fotót is magáról, melyet a fia készített 1 héttel ez elött. Mindes stimmelt, minden igaz is volt, csak azt felejtette el közölni: a fia mesteri módon kezeli a photoshop-ot, 15 kg-t, és 15millió ráncot faragott le a drága mamáról!

Más!

Azon már nem is lepődtem +, amikor közli - az egyébbként jó megjelenésü, és modoru - hölgy: ő igazából csak sexpartnert keres, mert nagyon gáz azon a lapon hirdetni!

Nem tudok már eligazodni magamon: miért vagyok egy kis fenntartással a nagyon kellemes , csínos, és értelmes jelen partner jelöltemmel szemben?

Jó dolog is a körömvirág krém, csak 333 Ft, és amikor az ember az arcára esik, nem kopik annyira a bőre ! Na mára ennyit! Kinek kinek sok sikert, vagy jó kalandozást: Harcimarci


Utána találkoztam a NŐVEL, akiről mindig is álmodtam. Az első randink 12 óra hosszúra sikeredett, teljesen őszinte, nyílt beszélgetéssé vált. Mindketten most már úgy érezzük:érdemes volt megszületnünk, igaz tiszta szerelemben, és szeretetben élünk több, mint két éve.Talán egy tanácsot tudnék adni mindenkinek: ne próbáljon meg "vetíteni", szépíteni a dolgain, akkor talán menni fog.

Hölgyeim, Uraim, sok sikert, boldogságot kívánok:Harcimarci

52. syria (válaszként erre: 51. - Ebetke)
2010. nov. 2. 05:14
Köszönöm a hozzászólást. Ilyesmire gondoltam, amikor az első helyre tettem az aranyszabályok közé a személyes találkozót.
51. Ebetke
2010. nov. 2. 00:19

Eddig egyszer mentem el egy netes ismerkedés után személyesen is egy találkozóra, ahol 5 percen belül kiderült, hogy az öt nyelven beszélő tanár

úr egy hajléktalan munkanélküli érettségi és nyelvvizsga nélkül, majd mielőtt elköszöntünk volna a rövidre sikeredett találka után, még megkért, vegyek neki pár zsömlét és felvágottat, hogy legyen mit vacsoráznia. Igen jellegzetes stílusát felismerve a mai napig több társkeresőn,

több reglappal fennt van. De remélhetőleg nem mindenki ilyen...

50. magpie (válaszként erre: 49. - Syria)
2010. nov. 1. 07:35
Igen, négy éve még én sem hittem volna, hogy ilyen van, mármint hogy egyszer csak egy tök más országban kezdek új életet valaki miatt....Végre felismerte a gép a magyar billentyűzetet. :)))))Nem mondom,hogy könnyű volt az elején, több mint két és fél éven át távkapcsolatunk volt, havonta találkoztunk csak, ami az anyagi áldozaton túl lelkileg se volt éppen egyszerű, nagyon nagy kitartás és erős érzelmek kellettek hozzá. Szerencsére az idő minket igazolt.....:)
49. syria (válaszként erre: 47. - Magpie)
2010. nov. 1. 06:10

Ez tényleg olyan, mint a filmeken. :)


Örülök, hogy te is alátámasztod azt a véleményem, hogy hatékony az internetes társkeresés; annyira, hogy országhatárokat is legyőz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook