Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresés fortélyai, csapdái III. fórum

A társkeresés fortélyai, csapdái III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A társkeresés fortélyai, csapdái III.

1 2 3 4
42. syria (válaszként erre: 41. - Kneseva)
2011. jan. 17. 18:20

Örülök, hogy te is azok táborát gyarapítod, akik a net segítségével találtak párt.


És bizony, nagyon nem mindegy, milyen szöveggel hívjuk fel magunkra a figyelmet. A cikksorozat első részében tettem erről említést, de csak nagyon érintőlegesen. Most, hogy leírtad rádöbbentem, szentelhettem volna több figyelmet is a dolognak.

2011. jan. 17. 15:09
Jó a cikk, valóban segítségére lehet sokaknak. Magam tapasztalatával, hadd egészítsem ki.Egy ideje már fenn vlltam több társkereső oldalon,, megismertem elég sok ember: szimpatikusat, kevésbé azt. Valahogy sehogyy sem jött össsze a dolog, --ismert helyzet- aki nekem tetszett, az fordítva nem működött. Gondoltam egyet ! Mi lenne, ha nem én válogatnék, hanem hagynám, hogy engem válasszanak, s majd meglátjuk.Átalakítottam a bemutatkozó szövegemet, új néven bejelentkeztem és lám! Se fiatalabb, se szebb, se okosabb nem lettem, csak érdeklődést keltett fel a szövegem Innen már nem sokat kellett vármon és megtaláltam a párom, akivel immáron 4 éve együtt élünk.
40. syria (válaszként erre: 34. - 71072f8fae)
2011. jan. 15. 14:24

Macsóka drága!

Eltévesztetted a házszámot. Ez itt nem a "Bárkit szabadon sértegethetek." fórum!

Moderáld magad, nehogy más tegye meg!

39. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 37. - 71072f8fae)
2011. jan. 15. 13:51
Én itt befejeztem veled a társalgást,egy életre.Köszönöm elég volt a kedvességedből.
38. 71072f8fae (válaszként erre: 37. - 71072f8fae)
2011. jan. 15. 13:47

Csak a gyengébbek kedvéért mégegyszer!

"Abból válogasson amit elérhet"

37. 71072f8fae (válaszként erre: 35. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 15. 13:45

"még a legrondább férfi is tökéletes testű nőt keres" "HA VALAKI NEM MÉRI FEL A SAJÁT HELYZETÉT AZ MEGÉRDEMLI"


Mit nem lehet ezen érteni? Menj vissza az iskolába elsö osztályba!

36. 71072f8fae (válaszként erre: 35. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 15. 13:43
az értelmes nőket tisztelik a férfiak
35. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 34. - 71072f8fae)
2011. jan. 15. 13:30
Nagyon kedves tőled ,hogy sértegetsz így ismeretlenül.Azt,hogy lehülyéztél még külön meg is köszönöm neked.Szeretem az udvarias férfiakat akik tisztelik a nőket.Remélem evvel az alpári stílussal hamar találsz magadhoz illő párt is.
34. 71072f8fae (válaszként erre: 33. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 15. 13:12
Ha gyógyos vagy arról nem tehetek! Mérje fel a helyzetét annyit jelent,abból válogasson amit elérhet..Látszik hogy hülye vagy..
33. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 32. - 71072f8fae)
2011. jan. 15. 11:56
Nem értelek mire gondolsz evvel.De mindegy.
32. 71072f8fae (válaszként erre: 31. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 15. 11:44
"még a legrondább férfi is tökéletes testű nőt keres" HA VALAKI NEM MÉRI FEL A SAJÁT HELYZETÉT AZ MEGÉRDEMLI
31. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 30. - 71072f8fae)
2011. jan. 15. 11:36

Lehetne ezen vitát nyitni.:D))

Én azt vettem észre még a legrondább férfi is tökéletes testű nőt keres,akin pici plusz is van már nem szállhat be a ringbe ,nézz szét egy társkeresőn.Azoknak a nőknek van sikerük kiknek a cicijük kint van.

30. 71072f8fae (válaszként erre: 27. - Rafaelark)
2011. jan. 15. 10:59

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

29. syria (válaszként erre: 26. - Contra55)
2011. jan. 15. 10:35
Köszönöm, hogy megtiszteltél a figyelmeddel.
2011. jan. 15. 10:03

Mutassuk ki mit érzünk.Bemásolok valamit engem elgondolkodtatott.


Mindig mond azt amit érzel, és tedd azt amire gondolsz. Ha tudnám, hogy ma

látlak utoljára aludni, erősen átölelnélek, és imádkoznék az Úrhoz, hogy a

lelked őre lehessek. Ha tudnám, hogy ezek az utolsó percek, hogy láthatlak,

azt mondanám neked: "szeretlek", és nem tenném hozzá ostobán, hogy "hiszen

tudod". Mindig van másnap, és az élet lehetőséget ad nekünk arra, hogy

jóvátegyünk dolgokat, de ha tévedek, és csak a mai nap van hátra nekünk,

szeretném elmondani neked, hogy mennyire szeretlek, és hogy soha nem

felejtelek el.

27. rafaelark (válaszként erre: 15. - 71072f8fae)
2011. jan. 14. 22:20

ez igaz, amíg az ember meg nem tanul szeretni...

igazán szeretni..

..mert bizony nem tudunk.. csak hisszük hogy szeretünk,de valójában nem is tudjuk mi az.. mert sose tapasztaltuk..

26. contra55 (válaszként erre: 21. - Syria)
2011. jan. 14. 18:44
Igen Kedves! Pontosan úgy van... A házasságban mindenki "idomul egymáshoz". Egy új kapcsolatban pedig vagy sikerül ez, vagy nem. Örülök, hogy olvashattam a cikkedet.
25. syria (válaszként erre: 19. - Tigris1971)
2011. jan. 14. 17:57

El sem hiszitek, mekkora örömet okoztatok a véleményetekkel!

Semmi mást nem írtam le, mint a saját – barokkos túlzással élve – vérrel, verejtékkel megszerzett tapasztalataimat azért, hogy a kínlódásokat másoknak – és nem csak a nőknek! – megspóroljam.

24. syria (válaszként erre: 17. - Átlagos)
2011. jan. 14. 17:49

Mivel Bak jegyben születtem, valahol kicsit pasi vagyok. Naaa, nem kell félreérteni!

Csak úgy értem, van bennem valamiféle férfias keménység. De akik szeretnek, éppen ezért szeretnek, akik meg nem szeretnek… Nos azok véleményét nem ismerem. Lehet, mert nincsenek is ilyen emberek? :D:D:D

23. syria (válaszként erre: 14. - Adrenerg)
2011. jan. 14. 17:39

El kell keserítselek. :(


Igen, van „Valami rendellenes abban, ha szeretném, ha reggel egy jóreggelt üzenetet küldene?

Vagy naponta legalább egyszer írjon valami apróságot magáról?”


És tudod miért? Azért mert az ilyen elvárás nem feltétlenül a hatalmas szerelem jele, hanem a másikra való totális rátelepedés igénye.

Ha ezt várod el a párodtól, akkor ne csodálkozz, ha nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Uralkodj magadon, hagyj neki levegőt! Sokkal értékesebb, ha magától jut eszébe egy sms, mintha azt az alatt a nyomás alatt írja, hogy tudja: elvárod tőle.


„Vagy csak tudassa velem...megvan, jól van és...ne adj' Isten hiányzom neki?”

Brrrr. A hideg kiráz a puszta gondolattól, hogy a párom ezt tegye velem.


Miközben ezt a választ írom, megfogalmazódott bennem egy kérdés feléd: nincs elég munkád, tanulni valód, kötelességed, és ezért szeretnéd, hogy folyton veled foglalkozzon?

22. syria (válaszként erre: 13. - Contra55)
2011. jan. 14. 17:28
Igen, éppen ezért írtam a hazugságról.
21. syria (válaszként erre: 12. - Contra55)
2011. jan. 14. 17:27

Igazad van.

Csakhogy akik együtt élnek, azok fokozatosan hozzá tudnak szokni egymás "mániái"hoz, míg egy új kapcsolatban csőstől jön az egész.

20. syria (válaszként erre: 9. - Homokóra)
2011. jan. 14. 17:06
Már megérte megírnom. :)
2011. jan. 14. 16:54
Nagyon tanulságos és élvezetes olvasmány.Érdemes megfogadni a tanácsaidat,olyan dolgokra világítassz rá,amik az embernek magától eszébe sem jutnának.Maximálisan egyetértek"átlagos"dicséretével.Ahogy megláttam az új cikket azonnal elolvastam.
2011. jan. 14. 13:57
Kedves Syria! Annyira megtetszett az írásod, hogy a másik kettőt is rögtön elolvastam. Komolyan mondom, ha lenne időd, akkor ebben a témában könyvet kellene írnod. Szenzációs a stílusod! Érződik benne a tapasztalat, humor, realitásérzék, ........., állati jó! Nem fényezlek tovább, ÍRJ KÖNYVET!
2011. jan. 14. 13:41

Először azt hittem egy pasi írta, aki a klónom. Amikor láttam, hogy egy nő a szerző, akkor küldtem neki egy "puszi" jelet. Mindenben egyetértek a szerzővel. Főleg az égett hús szaga rész volt nekem telitalálat, csak kicsit másképp.

Pár éve úgy bele voltam zúgva egy lányba, hogy nagyon. Aztán olyan nőies módos lapátra tett. Az élet megy tovább gondoltam és egy hónapra rá egy haverom révén találkozgattam egy másik lánnyal. Mintha a lelki társam lett volna, be is jöttünk egymásnak, de nem éreztem vele ugyanazt a lángolást, mint az előzővel ezért szakítottam vele. Jóval később jöttem csak rá, hogy ez nagy hiba volt.

Bizony a komoly vagy komolynak hitt kapcsolatnak időt kell hagyni kihűlni.

16. adrenerg (válaszként erre: 15. - 71072f8fae)
2011. jan. 14. 13:06
Ez teljesen igaz.
15. 71072f8fae (válaszként erre: 6. - Rafaelark)
2011. jan. 14. 11:30
Az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha kurvás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kell majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..
2011. jan. 14. 11:08

Valami rendellenes abban, ha szeretném, ha reggel egy jóreggelt üzenetet küldene?

Vagy naponta legalább egyszer írjon valami apróságot magáról?

Vagy csak tudassa velem...megvan,jólvan és...ne adj' Isten hiányzom neki?

13. contra55 (válaszként erre: 5. - Syria)
2011. jan. 14. 09:14

Csincsuitta kérdése:

„Egy témád hagyott bennem kérdést, mégpedig: mi az oka, ha a férfi nem néz a szemünkbe, hanem ide-oda kapkodja tekintetét?”


Van még egy lehetőség: Az illető nem egyenes.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook