Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresés fortélyai, csapdái III. fórum

A társkeresés fortélyai, csapdái III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A társkeresés fortélyai, csapdái III.

1 2 3 4
72. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 71. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 11:17
Mire gondolsz?Mi nem menne?
71. veledjooo (válaszként erre: 69. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 23. 11:16
nah, ránéztem egy-két ilyen oldalra... hát ez nekem nem menne.. :/ ... hehe, lehet, hogy marad a kutya? :))))
70. veledjooo (válaszként erre: 69. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 23. 10:23
...igyekszem... igyekszem. :))
69. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 68. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 10:21
Legalább már a terv meg van,akkor hajrá,tessék nevetni és bulizni!:D)
68. veledjooo (válaszként erre: 67. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 23. 10:19
... hát végülis nekünk is kb. szeptemberben derült ki, hogy vége, de utána sajnos még húztuk a dolgot emailben, telon... nem lett volna szabad. :/ Jó tanulság volt. Mindig úgy voltam, hogy villámgyors szakítás, és hátra se nézés, ez valamiért nem ment úgy. Nah... mindegy, de most már bulizni akarok és csavarogni... és nevetni... és mindeeeeeeen... :))
67. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 66. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 10:15
Én ősszel estem át egy nagy csalódáson,most már jó lenne valaki,legalább nem nyalogatnám a sebeimet.Szerintem túl kell lépni dolgokon.
66. veledjooo (válaszként erre: 65. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 23. 10:09

köszi. :)

Nyitni kellene nekem is lassan valamilyen irányban, már eleget sajnáltam magam. :))

65. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 64. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 10:05
Igen,szerintem nem ciki.Mert én is csak a kollégákkal találkozom csak.Nem igazán járok sehová sem.Szerintem így is úgy is be lehet vásárolni.:D((Nekem is van fent ismerősöm,legalább megbeszéljük a dolgokat.
64. veledjooo (válaszként erre: 63. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 23. 09:59

Társkeresőzől neten?

Azért kérdezem, mert én azt soha nem próbáltam, de nem szeretnék kutyát venni :)) naponta pedig csak a kollégákkal találkozom.... viszont tartok attól, hogy meglátnának fenn ismerősök... az tiszta ciki lenne... vagy manapság már nem az?

63. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 62. - Syria)
2011. jan. 23. 09:40
Én meg már elmúltam negyven is.:D)
62. syria (válaszként erre: 61. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 23. 09:12
Néhány link alak nem érdemes a férfiakból kiábrándulni; van köztük jó néhány nagyon rendes, tisztességes. Csak nehéz olyannal összetalálkozni, a szabad is. Ez különösen jóval 30 fölött igaz.
61. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 59. - Syria)
2011. jan. 22. 19:26
Ó hogyan is?Mindig ügyesen kitért a válasz elől,vagy úgy csinált mint ha észre sem vette volna a kérdést,hát így jártam,lassan feladom,kezdek kiábrándulni..Persze nem adom fel,de kiábrándultam kicsit a férfiakból.
60. veledjooo (válaszként erre: 59. - Syria)
2011. jan. 22. 15:36
... azok mernek csak igazán társkeresésbe fogni! :D :/
59. syria (válaszként erre: 58. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 22. 15:35

Nem értem. A jó sok levelezés alatt hogyan nem sikerült tisztázni hogy nős?


A többi dolgára meg csak azt tudom mondani: egy sunyi és buta alak; az ilyenektől megy el sokak kedve a társkereséstől.

A hasonló időpazarlás, üresjárat elkerülése érdekében írtam a cikkben azt, hogy célszerű, ha az első találkozó minél előbb létrejön. Ez különösen a 40 felettiekre igaz.


Egyáltalán: házasságban élők hogyan merészelnek társkeresésbe fogni?

2011. jan. 22. 10:05
Sajnos nekem kevés jó tapasztalatom van.Általában túl régi képet tesznek föl a férfiak.Vagy eltitkolják nősek.A legutóbbi találkozóm kb öt percig tartott.Igaz én kezdeményeztem én jelöltem be tetszik,Jó ok levelezés után megbeszéltünk egy találkozást.Felhívott telefonon,telefonszám rejtve persze,már kezdett gyanús lenni a dolog.A találkozásra odajött egy hordóhasú(normál testalkattal hirdette magát)mozgás korlátozott férfi,aki ráadásul nős.Nos ez nekem nagy csalódás volt,azt mondta azért nem írta meg mert attól félt akkor nem megyek el.Mi a francért kell a másikkal szórakozni,ott hagytam udvariasan,de elég nehéz volt udvariasnak maradnom.
57. syria (válaszként erre: 56. - Ensiferum999)
2011. jan. 22. 09:19

Éppen ezért találtam ki azt a bizonyos hirdetést.


És nem tapasztaltam, hogy a válaszolók közt lett volna egy valaki is, aki ne komolyan gondolta volna az ismerkedést, hanem csak szórakozni akart volna. (Ez egyébként bármilyen szöveggel feladott hirdetésnél előfordulhat. Nem a szövegtől függ, hanem attól, kivel akad össze az ember.)

Egészen egyszerűen elértem a célom: felfigyeltek rám, sokkal többen, mint a „hagyományos” stílusú” hirdetéseimnél.

56. ensiferum999 (válaszként erre: 53. - Syria)
2011. jan. 21. 16:30
Az életünk során kell a nevetés és a humor is-fontos!!!
55. ensiferum999 (válaszként erre: 52. - Syria)
2011. jan. 21. 16:29

52. syria 2011-01-21 13:41


"A komolytalan és csak felületes vadászó másik egy ilyen hirdetésre nem is válaszol mert nem célja a komoly kapcsolat, csak szórakozik. " Megérzi a másik komolyan gondolja és nem akar kapcsolatot mert fél az elkötelezettségtől ezért kell megirnunk a lelki állapotunkat-én igy gondolom.

54. syria (válaszként erre: 51. - Átlagos)
2011. jan. 21. 13:47

Kicsi OFF:


- Miért nehéz a nőknek érző, törődő és jóképű férfit találniuk?

- Mert azoknak a férfiaknak már van pasijuk.

53. syria (válaszként erre: 50. - Ensiferum999)
2011. jan. 21. 13:42
És a humor az smafu? :D
52. syria (válaszként erre: 50. - Ensiferum999)
2011. jan. 21. 13:41

"A komolytalan és csak felületes vadászó másik egy ilyen hirdetésre nem is válaszol mert nem célja a komoly kapcsolat csak szórakozik."


Nem azt akartad írni, hogy


"A komolytalan és csak felületes vadászó másik válaszol ilyen hirdetésre, mert nem célja a komoly kapcsolat csak szórakozik." ?

2011. jan. 21. 10:13

Pár éve sikerült Anyut leszerelnem a párkeresés kérdésével, méghozzá azzal, hogy nem jó tanácsok kellenek, hanem nevek és telefonszámok. Azt mondta, hogy annyi helyes, párt kereső, egyedülálló csaj van náluk melóhelyen is, mondom akkor hajrá.

A párt kereső, egyedülálló csajok jó részéről kiderült, hogy mégis kapcsolatban vannak, csak titkolják. Volt olyan, akinél pár jó hangulatú e-mailváltás után személyes találkozót kezdeményeztem, de elutasított (pedig élőben nem is látott még). Ebből tanulva a másiknál rögtön személyes találkozót kezdeményeztem, ami néhány furcsa körülményt leszámítva jól sikerült. Utána 3 hétig hosszú telefonbeszélgetések, e-mail-ek (nem egy városban voltunk ugyanis). Második randi napján közölte, hogy csak késő délután ér rá, mert függönyt kell még mosnia. Mivel udvarias embernek tartom magam, mondtam neki ne kapkodja el a mosást, mert ha az annyira fontos, akkor én nem zavarom benne.

Miután Anyu kifogyott a jelöltekből a párkeresés téma nem jött elő többet otthon.

De ez csak egy pár szösszenet volt a sikertelen párkeresésem rögös útjáról. Megy a rinya, hogy nincs egy normális pasi, de vagy nem is adnak esélyt a próbálkozónak vagy csak a fehér hercegre várva el akaják ütni az időt. Na de sebaj!

Remélem - sőt teszek is róla - hogy a kóbor kutya seggére is rásüssön a napfény!

2011. jan. 21. 05:04
Az életben szakitás, válás,társ elvesztése, mély sebeket szerzünk vagy igy vagy úgy és nehéz újra harmónikus kapcsolatot létrehozni. De egy új kapcsolat őszinteségen alapszik és egy társkeresés során is irjuk meg a valóságot magunkról, lelki állapotunkról. Aki komoly társat szeretne a másk az megérzi a lelkünk finom rezdülését és akaratlanul is egymásra találnak. A komolytalan és csak felületes vadászó másik egy ilyen hirdetésre nem is válaszol mert nem célja a komoly kapcsolat csak szórakozik.Magunk állitjuk fel azt az erkölcsi szűrőt az önértékelésünkkel és mi döntjük el méltó-e válaszunkra.
49. syria (válaszként erre: 48. - Hibiscus)
2011. jan. 20. 11:26

A következőképpen gondolkodtam:

először is az újságok tele vannak a „Csinos, intelligens, alkalmazkodó, ápolt hölgy (kor/magasság/súly) jól szituált, gyengéd, romantikus férfit keres.” típusú lényegében semmitmondó hirdetéssel.

De aki le meri írni magáról, hogy csúnya, ostoba, és kiállhatatlan, ott két eset lehetséges: vagy önkritikája, önismerete van, vagy humora. Tehát nagyon valószínű, hogy a társat kereső kíváncsiságát felkelti, hogy melyik eset forog fenn. Talán ez volt az oka, hogy erre a hirdetésemre jelentkeztek a legtöbben. S mikor látták, hogy a csúnya nem is igaz, feltételezhették, hogy a többi negatívum sem...

2011. jan. 19. 15:44
Annyira jó ez a bemutatkozó szöveg, hogy nem tudom megállni, hogy ne írjam meg Neked, mennyire tetszik a stílus,,,, bár ember legyen a talpán ai ezek után "rád kattan" vagy mégis??
47. syria (válaszként erre: 46. - Fáradt*)
2011. jan. 19. 14:37
Ez volt benne a poén. :D
46. Fáradt* (válaszként erre: 44. - Syria)
2011. jan. 19. 13:04
Na,de SY!Ennek fele sem igaz!! :-)))
45. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 44. - Syria)
2011. jan. 19. 09:38
:D)))
44. syria (válaszként erre: 43. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 18. 09:58

Az egyik legsikeresebb hirdetéseim egyike volt:


Csúnya, ostoba, kiállhatatlan vadmacska (38/170/52) nemdohányzó értelmiségi kandúrt keres közös egerészéshez. Kishitűek, törökbasák kíméljenek! Makrancos Kata, 1111 Bp., Pf.: 222

43. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 41. - Kneseva)
2011. jan. 17. 19:53
Esetleg leírhatnád miket írjon bele aki most szeretne egy ilyet megpróbálni.Köszi.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook