Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szobatársam egy energiavámpír! fórum

A szobatársam egy energiavámpír! (beszélgetős fórum)

1 2 3
2014. nov. 14. 07:53

elhiszem, h nagyon idegesít, de ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget ezeknek a dolgoknak.

igazából téged az zavar, h beárnyékol téged.

erről nem ő tehet, hanem te.

előttem már leírták, h aki ilyen könnyen elhagy téged, azért nem kár, mert nem tartozott hozzád soha.

ami a lejáratást illeti, ne hagyd magad, ezt ne engedd meg senkinek!

állj ki magadért, de nagyon!!!!

továbbá nem kötelezhet téged, h minden lépésedről beszámolj.

mondj egy határozott nemet, s lesz ami lesz.

ne félj tőle, ne játszd meg, h minden rendben!

ne légy gyáva!

2014. nov. 14. 07:46

félsz tőle?

azért merészel..

2014. nov. 14. 07:33
Egyetertek az előttem szólóval, plusz égesd le mindenhol.úgy értem, hogy ha tarsaságban vagytok es írtad, hogy lealáz, hogy horkantasz stb, vagjál vissza vmi sokkal erősebbel.Ne érezze, hogy tartasz tőle.légy határozott, inkább rettegjen ő, hogy te mikor szólalsz meg.hidd el érzi, hogy gyenge vagy.továbbá ne segìts neki semmiben.egyszerűen mondd azt, hogy oldd meg magad és hagyd ott.De végülis mindenképp kellenne másik szobát keresned, mert ez a nő pszichopata, szerintem bármire képes.amúgy előbb utóbb mindenki ki fogja ismerni.
2014. nov. 14. 07:23

Ez nem szappanopera, hanem pszichodráma, ha létezik ilyen besorolás :-)

El kéne cuccolni. Amíg csak folyamatban van a dolog, fals neveket kéne bemondani, hogy kivel lógsz mostanában: tehát közlöd vele, hogy H. Aladár csoporttársatok udvarol neked 3 napja. Aztán hívogassa H. Aladárt, aztán M. Gézát, végül F. Ottokárt és az egész évfolyamot, aztán csak feladja.

2014. nov. 14. 07:06

Igen, nekem is az az érzésem, hogy nem is gondolkodsz azon, mit tehetnél, gondolkozzunk mi helyetted. :) Én biztos átköltöznék másik szobába, még ha az a valaki utál is. Majd idővel megszeret! :)


Azok a barátok, akik már nem a barátaid, soha nem voltak azok! Azok a pasik, akik csak úgy képesek más miatt otthagyni téged, azok soha nem voltak a pasijaid! Ezekért nem érdemes búsulni, még csak szót sem érdemelnek.


Én azon az állásponton vagyok, hogy még egy olyan ember is jobb, aki utál, mint egy olyan, aki állítólag szeret, de állandóan hátbaszúr. Milyen ember az ilyen? Tehát leírtuk, megmagyaráztuk, miért is húzzál el abból a szobából. Ha ez nem megoldás szerinted, akkor pedig tessék kitalálni egyedül! :)

2014. nov. 14. 06:49
Költözz máik szobába, és szakítsd meg vele kapcsolatot.
21. andi6020 (válaszként erre: 19. - Gracielita)
2014. nov. 14. 06:41
Viselkedj végre úgy, mint egy felnőtt!
2014. nov. 14. 05:37
Ez az egész olyan,mint egy rossz szappanopera,vagy inkább egy ovis hiszti.Te csak azt sorolod,hogy milyen rossz neked,de eszed ágában sincs megoldást keresni.
2014. nov. 14. 01:17
az albérlet nem megoldható de hidd el már nagyon érik a kiborulás... csak aztán meg egy olyan személlyel kell majd együtt laknom aki utál és mégjobban keresztbe akar majd tenni nekem. :S Volt már hogy mondtam neki hogy a sráccal amúgy találkozgattam és nem talált mást debrecenben? csak emrt van egy pár száz/ezer ember rajta kívül... de akkor meg én voltam a rossz hogy miért nem támogatom amikor ő boldog... mondjuk nem tudom mennyire lehetett boldog vele ha csak aznap két másikkal is együtt láttam. na mindegy
2014. nov. 14. 01:14
Vagy állj a lábadra és úgy istenigazából küldd el a fenébe :)
2014. nov. 14. 01:12
Költözz albérletbe.
2014. nov. 14. 01:11
az a baj, hogyha mindent leírnék ami idegesít benne akkor nem lenne aki elolvassa, olyan hosszú lenne a sor. nem tudom mit kezdjek :/ hogyan tudnám leállítani?
2014. nov. 14. 01:10
Nekem is sokan mondták de közel van hozzám, azért jelentkeztem oda. mondjuk úgy tűnik nem kell Nyíregyre mennem ahhoz, hogy dilis emberekkel hozzon össze a sors. Ja egyébként még van egy nagyon jó szokása... imád társaságban megszégyeníteni engem. :D hát nem aranyos? egész nap nem szól semmit, de mikor megjelennek a "rajongói" a szobában hirtelen eszébe jut hogy én éjszaka horkantottam egy nagyot és szerinte még egy pasi se tudna ilyen undorító lenni. ...ha próbálok wc-re menni, hirtelen mindig megjelenik valaki a szobában és elkezd röhögni... és még sorolhatnám.
2014. nov. 14. 01:04
Azt hittem, mert akkor ha oda járnál, nem kéne csodálkoznod. Minden nem teljesen komplett ember Nyiregyen oda jár, aki nem tud magával mit kezdeni... :)
2014. nov. 14. 01:03
nem sajnos, pedig oda jelentkeztem de nem pont úgy sikerült ahogy terveztem... igazából most egy felsőoktatási szakképzésen vagyok debrecenben, de azt sem bánnám, ha otthagynám az egészet.
2014. nov. 14. 01:00
Eddig összesen 5 barátomtól szabadított meg. És ez volt a barátaim összlétszáma. De nemrég próbáltam ám túljárni az eszén. Titokban barátkoztam egy sráccal... eljártunk sétálni esténként olyan helyekre ahol nem találkozhattunk törtetővel. De ő elkezdett velem veszekedni, hogy miért nem mondom meg ki az új barátom, és hogyha nem mondom meg követni fog. hát elmondtam... aztán két nap múlva törtető írt a barátomnak... ma pedig telefonálásközben a barátom eltűnt, mert "véletlenül" pont összefutott törtetővel egy szórakozóhelyen. Én nagyon próbálok megértő, türelmes és kedves lenni de néha azon gondolkozom hogy éjszaka leborotválom a haját...
2014. nov. 14. 00:59
Nyiregyi fősulira jársz?
2014. nov. 14. 00:56
Nem tudok hova mert Törtető minden mebertől elvágja az utat, elszívja a levegőt.
2014. nov. 14. 00:56
Ha új csizmát veszek, Törtetőnek is kell. Ha új felsőt, akkor biztosan ő is fog venni. Törtető egyébként nem túl segítőkész, és míg én bárhova elmegyek vele ha megkér (jó szobatárs módjára) ő soha semmiben nem segít. Sőt, többnyire röhög rajta ha valamiben vagy valahol nem találom a helyem.
8. 27b551925e (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2014. nov. 14. 00:54

Ha jól tudom, akkor már a fősulin, egyetemen te is szobát válthatsz. Barátkozz össze más csoporttársakkal, kérdezősködj óvatosan, hogy kinél van szabad hely és cuccolj át. :)

Amikor én voltam kollégista, akkor csak szólni kellett, hogy hányas szobába költözöm át :)

2014. nov. 14. 00:53
Törtető egyébként sokat sír... hogy ő mennyire nem érzi magát jó nőnek, és én mennyire szerencsés meg szép vagyok... Újabban utánozza az öltözködéseimet, a rúzsomat, a hajamat... Törtető egyik nap pont úgy nézett ki, mint én... és őt megdicsérték sokan... mellettem meg elmentek.
2014. nov. 14. 00:51
felsőoktatás
2014. nov. 14. 00:51
Adott egy srác. Elkezd udvarolni. Elmegyünk sétálni, találkozunk, boldog vagyok, bókol, szépnek érzem magam, minden olyan jó... de Törtető megtudja és hirtelen már nem udvarol a srác többé... mert Törtető ír neki és Törtető a szép és Törtető a boldog... kezditek érteni?
2014. nov. 14. 00:50
Ezek szerint kollégista vagy? Középiskola vagy felsőoktatás?
2014. nov. 14. 00:49

Elmondom nagyjából miről van szó.

Állítólag barátnők vagyunk, bár ezt egyikünk sem gondolja komolyan, csak valahogy mégis együtt kéne élni.

Kérdés: Miért nem keresek más baráti társaságot?

Egyszerű. Ha megismerek valakit ez történik:

megismerek egy random embert bárhol ahol nincs ott Törtető. Beszélgetünk. Jól elvagyunk. Úgy érzem jó barátok lehetünk. Sétálunk, bulizunk, hülyéskedünk. Aztán Törtető megtudja. Maximum három napon belül feltűnően keveset keres a barátom. Törtetőt viszont rendkívül sokszor. Törtetővel megy sétálni, vele bulizik, vele hülyéskedik. Velem nem törődik többé.

2014. nov. 14. 00:46
Tudom kicsit késő van de egyszerűen nem tudok aludni az idegességtől.Három hónap eltelt és már nem bírom tovább. A segítségetek kell. A szobatársam egy minden hájjal megkent, kétszínű, törtető kis ... akinek örömet okoz az, ha belémtipor.
2014. nov. 14. 00:44
Segítség! A szobatársam egy energiavámpír!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook