Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szobatársam egy energiavámpír! fórum

A szobatársam egy energiavámpír! (beszélgetős fórum)

1 2 3
57. barbylove (válaszként erre: 56. - Gracielita)
2014. nov. 15. 12:03
Akkor alázkodj meg és tűrj el mindent. Neked lesz rossz, ő meg vígan elvan. Mártírkodj. Szerintem jobban tennéd, ha keresnéd a másik szobatársad.
2014. nov. 15. 11:48
igaz sajnos ez... mi értelme lenne ha kitalálnám? azért ennyire nem unatkozok, plusz a kreatívságom terén is hiányosságok vannak. hát de most mit csináljak? jelenleg nem tudok elköltözni, akkor meg éljek úgy mellette hogy utáljuk egymást? azért az eléggé megalapozná a hangulatot.
55. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Gracielita)
2014. nov. 15. 11:13
mégis rajta csüngsz te is, pedig a sztoridnak a tizede után minden normális ember kerülné a csajt, te meg valamiért nem akarod ejteni
54. kriszta773 (válaszként erre: 40. - D1e807c461)
2014. nov. 15. 11:12

ez szerintem nem igaz. ha egy pasi megismerkedik egy nővel, és tetszik neki, randizgatnak, nem fogja egy-két randi után megfektetni a barátnőjét, csak mert az ráakaszkodik (kivéve a nagyon ótvar, seggfej pasikat). ha meg itt jelen esetben minden pasival ez van, akkor eleve nagyon gázul választ a fórumindító, és vele van komoly probléma e téren, de szerintem abban is, ahogy ezzel a csajjal elvan, már ha igaz egyetlen szó is ebből


mert én nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki ezt elviseli és még "barátkozgat" tovább. plusz azt sem hiszem el, hogy minden pasija, barátnője nevét, telefonszámát, elérhetőségét felkutatja ez az "energiavámpír", és mindegyik pasi, barátnő rögtön ugrik neki, fórumindítót letojva

2014. nov. 15. 11:06
Arra már énis gondoltam ezelőtt, hogy nem kéne neki beszólni mert akkor mégjobban tönkrevágja az életem... egyszer egyébként már elég rendesen rászóltam mikor a semmiből elővette a bunkó énjét... amiből az lett hogy sírva fakadt és 10 perc múlva már én vigasztaltam... és igen néha tök aranyos meg kedves és olyankor mindig tökjól elvagyunk de tudom hogy csak látszat meg ideiglenes... komolyan olyan, mintha az árnyékának akarna engem. nem vicc. mindenben. még nem találkoztam ilyen jelemmel eddig az életemben. nehezen lehet ezt kezelni, pedig alapvetően inkább irányítós típus vagyok de mondjuk pont nem vele szemben. mellette egyértelműen az alárendelt szerepet töltöm be de csak mert én nem tudok ilyen bunkó módon viselkedni másokkal, ahogyan ő velem. mindig megesik rajta a szívem...
52. 63a85224af (válaszként erre: 42. - Gracielita)
2014. nov. 15. 09:14
Szerintem félreértetted.Senki nem rád írta, hogy pszichopata, hanem a szobatarsadra.olvasd el megegyszer!
51. Derengő (válaszként erre: 50. - Emi1206)
2014. nov. 15. 02:19

Nem is kell.

Tökéletesen igazad van, és egyet értek veled.

50. emi1206 (válaszként erre: 49. - Derengő)
2014. nov. 15. 02:15

Az energiavámpír nem tudatosan használja fel az embereket és igazán nincs is tudatában annak, hogy mások energiáiból töltődik fel. A másik fél sem tudja pontosan megmondani, hogy miért érzi rosszul magát a társaságában, csak azt veszi észre, hogy fáradt, frusztrált lesz amikor vele van, de nincs rá logikus magyarázat, hogy miért.

Bár én nem energiavámpírnak hívnám ezeket az embereket sem, de már nem akarok újabb regényt írni. :)

49. Derengő (válaszként erre: 48. - Emi1206)
2014. nov. 15. 01:50

"nem a saját erejéből építi az egoját, hanem most pl. belőled" - írtad.

Hát éppen erről beszélünk. Te írtad le ezzel, hogy energiavámpír.

48. emi1206 (válaszként erre: 42. - Gracielita)
2014. nov. 15. 01:44

Ez a csaj nem energiavámpír és nem is pszichopata, hanem mérhetetlenül egoista. Csak ő nem a saját erejéből építi az egoját, hanem most pl. belőled. Az a típus lehet, aki azokon gázol át, akikről tudja, hogy úgyis megbocsátanak neki, úgyis szeretni fogják, stb... de mindezt azért teszi, mert neki attól nő az egója, hogy másokat lealázhat. Idegenekkel smúzol, mert kell neki a visszaigazolás arról, hogy ő milyen jó fej, téged meg egyrészt azért aláz mások előtt, hogy a középpontba kerüljön, másrészt azért, hogy a többieket is megfélemlítse még mielőtt valakinek eszébe jutna, hogy neki is be lehet szólni. Az ilyen típusú embernek se te, se senki más nem lesz soha fontosabb saját magánál. Én nem ajánlanám, hogy harcba kezdj vele, mert ő biztos, hogy nem fog visszariadni semmilyen eszköztől, bármi áron el akarja érni, hogy az önbecsülése ne sérüljön. Ebből szerintem csak rosszul jöhetsz ki. Az egyetlen mód, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. Azért persze elmondhatod neki, hogy miért nem vagy rá a továbbiakban kíváncsi, de csak higgadtan.

És legyél következetes. Tényleg ne barátkozz vele többet, mert nem fog változni.

Gondolom eddig is az volt a helyzet, hogy néha azért nagyon kedves volt veled, mint mikor a kutyának odavetik a lerágott csontot vagy megsimogatják a buksiját. Te ilyenkor elfelejtettél neki mindent, aztán másnap vagy akár a következő órában már megint csalódtál benne.

47. Derengő (válaszként erre: 45. - 0f332c4ec9)
2014. nov. 14. 23:43

Ferré!

Ő nem gyenge. Rossz szót használsz. Felismerte a helyzetet, de nem ismeri az ellenszerét.

46. Derengő (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 14. 23:42
Több technikát ismerek az ilyen jellegű, destruáló kapcsolatok blokkolására. Ne hagyd, hogy komolyabb probléma legyen!
45. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 42. - Gracielita)
2014. nov. 14. 23:38

Nem rosszból,de gyenge vagy és még az is maradsz egy jó darabig. Pedig nem szabad annak lenni! Főleg nem egy ilyen ostoba k..val szemben...



Csak azt nem értem,hogy miért ilyen undoritó néhány ember mint a szobatársad. Komolyan ezek fogyatékosok szerintem.

2014. nov. 14. 18:27
és nem gyakran facebookozok, és nem is ott ismerkedek, de az tény, hogy a mi korosztályunkban mindneki fent van a facebookon, és valószínűleg ott veszi fel a kapcsolatot velük.
43. d1e807c461 (válaszként erre: 42. - Gracielita)
2014. nov. 14. 18:27
ne hagyd magad! :)
2014. nov. 14. 18:26
nem megbántásból írtam én sem csak itt ezen a fórumon mindig van olyan ember aki lezsólja a másikat... például többen írtátok hogy valószínű én vagyok a pszichopata... hát az nem vagyok de egyre inkább hülyének érzem magam mert tényleg elmondtam eleinte neki hogy kikkel találkoztam... mert hát miért titkolózzak? utána meg már azt mondta ha nem mondom el úgyis követ. hogy jobb nő? hát kinek mi a jobb nő. számomra nem nagy szám de nem is csúnya, a lábát viszont mindig készen tartja egy kis numerára. sokszor mikor bemegyek idegen pasik fekszenek az ágyában de ez még nem is érdekel, csak az hogy újabban nem is olyan idegenek azok a pasik... nagyon az agyamra megy már, és tényleg megfogom neki mondani hogy elegem van belőle. köszönöm a sok véleményt :) és egyébként az is igaz, hogy az ilyen pasik csak arra mennek... de azért mégis rosszul esik, mert kinek ne esne rosszul? még azt a kicsi önbizalmamat is elveszi amim volt.
41. de Luca (válaszként erre: 30. - Gracielita)
2014. nov. 14. 17:56
Én írtam a pszichodrámát, és köszönöm, nem kívánok helyet cserélni, mivel a hozzászólásom melletted és nem ellened szólt. Az isten mentsen meg egy ilyen nőtől, mint a szobatársad.
40. d1e807c461 (válaszként erre: 39. - Kriszta773)
2014. nov. 14. 17:38
a legtöbb pasi nem mond nemet egy csajnak, aki felkínálja magát.
39. kriszta773 (válaszként erre: 37. - D1e807c461)
2014. nov. 14. 17:28
de attól még, mert egy ismerősöm alig látott vagy sosem látott ismerőse bejelölne, nem nyomnám neki rögtön a telefonszámom :) valószínűleg ezek közös ismerősök, ha a pasik meg rögtön átpártolnak a csajhoz, valószínűleg jobb csaj, szóval nem lehet tudni, hogy vajon nemcsak ennyire savanyú a szőlő esete forog fenn.
38. moonlight13 (válaszként erre: 37. - D1e807c461)
2014. nov. 14. 17:12
Ja kérem, ha valaki ott éli a életét, az így jár!
37. d1e807c461 (válaszként erre: 36. - Moonlight13)
2014. nov. 14. 16:40
gondolom, amint megtudja a nevüket (Gracitól! mert ő mindent meggyón kedves barátnéjának), azonnal ismerősnek jelöli őket fészbukon, majd szépen benyalja magát..
36. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 14. 16:36
Ez a szobatárs nem energiavámpír, hanem egy pióca. Azt még mindig nem értem, honnan tudja minden új barátod telefonszámát és nevét. Zárold le a telefonod!
2014. nov. 14. 14:20
Ez a lány féltékeny és irigy rád. És nagyon utál is. Egy olcsó kis k..va. Én 2 eset után megtéptem volna,de nyilán te nem teszed. Bár velem egyszer sem csinálná ..A minimum,hogy leüvöltöd a fejét egyszer otthon amikor ketten vagytok és egyszer mindenki elött. Utána már tudni fogja hol a helye és sirnia is lesz miért. Ilyen egyszerü az egész. Neked kell erősebbnek lenned.
34. Miss Poppy (válaszként erre: 31. - Gkreka)
2014. nov. 14. 13:12
Én sem.
33. angelic smile (válaszként erre: 30. - Gracielita)
2014. nov. 14. 12:58

"Köszönöm a hozzászólásokat, véleményeket, még akkor is ha rosszak, úgyis tanulok belőle. :)"

Mondjuk azért ez a hozzászólásod nem kicsit durva. Én pont ezért ajánlottam, hogy egyszerűbb lenne, ha te kitalálnád, hogy mit szeretnél tenni és mi arra reagálnánk.


Egyébként tök mindegy, hogy csoprttársad vagy sem az illető. Én egyébként azt sem értem, miért számolsz neki be minden randidról? Kötelező? Hol van ez leírva? Ismerve a csaj eddigi "hozzád állását", olyan, mintha direkt vetnéd oda áldozatnak ezeket a pasikat, még ha -tartom magam ahhoz a reggel megfogalmazott véleményemhez, hogy- nem is kár értük. Olyan érzésem van, mintha mikor téged segbe rúgnak, te még egyszer odatartanád. Hm? Vélemény?

32. kriszta773 (válaszként erre: 12. - Gracielita)
2014. nov. 14. 12:38
szarul választasz pasit. ha mindnek elég, hogy egy másik nő odamosolyogjon, és máris ejt, akkor tán nem ilyen pasikat kéne begyűjteni, mert ezek más nőért is ejteni fognak hamar, nemcsak a szobatársadért
31. gkreka (válaszként erre: 29. - Moonlight13)
2014. nov. 14. 12:28
Én nem vagyok biztos benne, hogy a szobatárs a pszichopata.
2014. nov. 14. 10:51
Aki szerint ez egy pszichodráma annak annyit mondok cseréljünk életet csak két napra, próbálja ki milyen egy ilyen emberrel együtt lakni. A tanácsokat megszívlelem, bár igazából nem vagyok az a bunkó típus, sőt még ha velem bunkóak én akkor sem szoktam visszaadni, de lehet tényleg az lenne a megoldás. Most elkezdtem szobát keresni, csak kár hogy a csaj nem mellesleg csoporttársam.A kamu nevek is jó ötletnek tűnnek egyébként. Köszönöm a hozzászólásokat, véleményeket, még akkor is ha rosszak, úgyis tanulok belőle. :)
29. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Gracielita)
2014. nov. 14. 10:12

Ez egy pszichopata! Nem értem, honnan tudja meg az összes új barátod telefonszámát? És milyen emberekkel barátkozol, hogy utána rögtön átpártolnak ezzel a szobatárshoz?

Szerintem is küldd el egyébként melegebb éghajlatra, és többet ne beszélj neki a magánéletedről!

2014. nov. 14. 07:58

azt is írtad, h nem akarod, h utáljon..

most szeret?!

aki így viselkedik veled, az szeret?

sztem most is utál s irigy rád.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook