Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szemetet a mocskot az igénytelenséget mért szeretitek? fórum

A szemetet a mocskot az igénytelenséget mért szeretitek? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. jan. 28. 08:23

Ízlések és pofonok...

Sok pénz nem jár együtt ízléssel.

2010. júl. 1. 12:34
A szemetet sem
2010. júl. 1. 12:33
Nem szeretem se a mocskot , se az igénytelenséget.
66. Panni58 (válaszként erre: 52. - Haaeen)
2010. júl. 1. 12:29
:)
2008. dec. 11. 16:28
Sőt,mi több,még Győzikét és a Mónika show-t is mindig megnézem ha tehetem.Nagyon jól szórakozom ezeken a műsorokon,hisz erre valók nem?
2008. dec. 11. 16:22
Műanyag ablakaim vannak,mondjuk az ajtó az alumínium és igen,citromsárgák a falak a nappaliban!Nem érzem magam igénytelennek...De Te beszélsz igénytelenségről?Valahol azt írtad,hogy a barátnőd büdös,és embert kellene belőle faragni!:)))
2008. nov. 29. 02:07

A másik igénytelenség mikor a lakásotokból giccsbanzájt csináltok, olvastam egy másik fórumban.

Egy igényesnek mondható házból nagy pénzért nagy kamatból szemetet csináltok.

íigénytelen ember és természetidegen műanyag ajtó,ablak, kopogó rikító citromsárga fal, persze gipszstukkó helyett igénytelen hungarocelekkel kidíszítve és erre veszitek fel uzsorakamatra a hitelt....

2008. nov. 26. 13:39
ki szereti?
61. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2008. nov. 17. 08:26

Ez tényleg hülyeség. Már csak azért is, mert kapcsolgatnod kell a csatornákat, hogy valami normális műsorra akadj.

Én személy szerint sokáig "csak", vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy legtöbbször a National Geo-t néztem. De az a helyzet, hogy mituán már nem 10ed, hanem 20-adjára láttam ugyanazat a műsort, szó szerint meguntam.

60. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - Bede4c43e8)
2008. nov. 17. 08:24
Az amúgyi is ingyenélőkből. Akiknek amúgy sincs jobb dolguk, mint egész nap a tv előtt ülni.
59. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - 6357a3c762)
2008. nov. 17. 08:21
Tévedés. Győzikét én pl. kifejezetten NEM NÉZEM (mondjuk mostanában TV-t is alig nézek), de ha nézek is, nézném: a Tüskevárat, Pál utcai fiúkat, stb., csak az a helyzet, hogy ezek a szép régi magyar filmek lekerültek a vászonról, s csak nagyon ritkán vetítik le. Sebaj! Megvettem a 3,5 éves gyerekemnek DVD-n őket, s mondhatom, ugyanúgy élvezi, mint én, annak idején! :)
58. Suesue
2008. okt. 28. 20:32

Nem kell tv újság rádió, hogy megtudjuk mi történt a mostani ún sztárocskákkal.

Elég ha bemész a boltba, és az eladóval beszélget egy néni (bácsi) teljesen mindegy, máris tudsz mindent akarva akaratlanul.

Másik kedvenc szitum: 2,5 hónapig birtam csak a volt munkahelymen, amint kitette a lábát a macska (volt főnököm) cincogtak az egerek. A munkámat megcsináltam, szerettem is, de nem birtam elviselni a napi szinten: műsorokat, embereket kibeszélő kollégáimat.

Addig amig irigység dominál az emberek között persze, hogy néznek ilyen szennyet, mivel bele tudják magukat fantáziálni abba a szerepbe amit látnak.

Van egy ismerősöm, és hihetetlen módon még a reklámokat is elhiszi, néha amikor összefutunk, meséli az állatorvosról szólót, hogy az aszzisztense összejött valami olasszal.

Ez az ismerősöm annyira elhiszi ezeket a sorozatokat, filmeket reklámokat, hogy kb: 1-éve elárverezték a lakását, és hiába adtunk neki kölcsön, (nem adta vissza) nem fizette az albérletét és onnét is kidobták.

A lányai mesélték, hogy még akkor is tv-t nézett amikor a végrehajtó kiért a rendőrökkel, persze semmi nem volt összepakolva.

A túlzott média függőség egyfajta katatóniát okoz bizonyos ember tipusoknál.

A gond az, hogy a mai napig hiszi, hogy ha nem tesz semmit jobb lesz a sorsa, és lakáshoz jut az önkormányzattól.

Na Ő és a szerencsétlen hozzá hasonlók azok akik miatt a nézettség az egekbe szökik.

Az előttem szólókkal egyet értek a könyvekkel kapcsolatban, hiába olvastad már, akkor sem emlékszel minden részletre pontosan, ezért ha újra előveszed akkor döbbensz rá, hogy egy-két részletre nem is emlékeztél...

Külföldi csatornákat azért javaslom, mert segitenek a nyelv tanulásban.

Bocsi a litániáért, és hogy nincs a gépemen hosszú i betű.

57. 6c5f346e46 (válaszként erre: 53. - Hjaniko)
2008. okt. 28. 19:51
olvasd már el miről szól,nem rólad...
56. Anita123 (válaszként erre: 1. - 6357a3c762)
2008. okt. 27. 20:06
En nem szeretem a Gyozike musorat! :) De!Meg a hasonlokat se!
55. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - 6357a3c762)
2008. okt. 27. 19:51

Nagyjabol az elso mondatodbol semmit nem ertek. De szeretem a kerdeseidet :)


Azert van ez a teveben, ismertemberek dzsungelkiralysaga pl, mert sokaknak tetszik. Sot meg emeltdijas sms-eket is kuldenek. Csak megnyugtatasra: tolunk fejlettebB ny-i orszagokban ma napig divik a Big Bother. :)

Felmeresek igazoljak, hogy az embereknek ez kell. (Persze a kertevek nezokozonsege a merce)Napi sok szar utan nincs kedvuk se egymashoz, se kulturmusorhoz, igy megelhetik, hogy masnak meg rosszabb, vagy szidhatjak Gyozit es maris jobb szinben tunnek fel sajat maguk elott.

A Dunan vannak jo filmek, annyi csatorna is van, lehet valasztani

2008. okt. 27. 19:44
Szereti a radai rosseb!
2008. okt. 27. 19:42

Nem szeretem, miként az így feltett provokatív kérdéseket sem! Gondolom, az elkeseredés miatt tetted ÍGY fel?

Az utcán undorodom a szeméttől, jómagam sose szemetelek, de ha megyek reggel dolgozni, alig bírom visszafogni magam, el ne kezdjek szemetet szedni! De olyan a munkám, hogy nem tehetem meg, hülyének néznének miatta.

A tévében is megválogatom, mit nézek, nagy ívben kerülöm a "győzikés", "kelemen annás", "celebes" és hasonló műsorokat, és a különböző show-kat, ahol bunkó emberek esnek egymásnak.

Ha irodalom: Szabó Magda.

Ha film: a régebbiek közül a körhinta, vagy a Tizedes...újabbak közül pl. a Forrest Gump.


Akkor szerinted igénytelen vagyok és imádom a szennyet?:)

52. haaeen (válaszként erre: 1. - 6357a3c762)
2008. okt. 27. 19:35
nálam az igényesség ott kezdődik, hogy megpróbálok helyesen írni, érthetően fogalmazni.
2008. okt. 27. 19:20
én már ott tartok,hogy tv sem nézek...nincs más benne mint reklámok,a hiradóban csak horror,a pénztelenség,a filmekben csak az erőszak és a "gyerekeknek" szóló műsorokról már ne is beszéljünk...mást nem tudnak mint visitani,nyafogni és veszekedni benne...na meg a magyar valóság show-k,ahoz,hogy ilyet lássak nem kell tvt,elég,ha kimegyek az utcára vagy a boltba,gyógyszertárba,na ott van a valóság show,annál valódibb már nem is lehetne...
2008. okt. 27. 18:46
én utálom
2008. okt. 4. 03:39
Nem szeressük....
2008. okt. 1. 06:21
Annak van igaza, aki azt állítja, hogy az emberek többsége szeret mások dolgaiba beleavatkozni, abban vájkálni.Irigység, harag, bosszú, sunyi rágalmazás és még sok egyéb. Miért? Csak ...
47. 0c97fbb607 (válaszként erre: 45. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 3. 22:40
:))))))
2008. jún. 3. 22:23
A topic címére: néha kifejezetten jól esik nem jól szabott kosztümben elegánsan Mozart halk zenéjére szofisztikáltan osztani az észt, hanem egy szakadt farmerban, mezítlába a Duna parton dajdajozni, közben megszakérteni Győzike legújabb hazugságait, a Balázs és a Maunika saut :DD. Én 3 éve nem nézek itthon tévét, de az újságok címlapjairól azért mindig sikerül a fontos dolgokat felcsippenteni :DD
45. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 44. - 0c97fbb607)
2008. jún. 3. 22:19

Na igen, fura lenne, ha egy esküvői buliban félig részegen Debussy-t és a Carmina Burana-t hallgatnánk.

Egyetlen nótának nem tudom a szövegét, de mindig én vonyítok a leghangosabban :DDDD


Azon is gondolkodtam már, hogy ha pl. a Romantic spanyolul énekelne, akkor is annyian szaroznák-e?? Vagy akkor egy klassz mediterrán zene lenne?


Aki beszél angolul, az tudja, hogy néhány Sinatra, Norah Jones, Celin Dion dal olyan szirupos, hogy a falnak megyek tőle. Iglesiasról nem beszélve......... :DDD

2008. jún. 3. 19:47

Akkor meg nyugi:)))

Egy jó mulatós,(vagy rossz:D)is jó kedvre deríthet valakit,de egy jó Mozart is:))

Mindennek meg van az ideje,ettől még nem lesz szemét,vagy igénytelenség,csak épp akkor egy embernek arra lesz igénye.

43. 6357a3c762 (válaszként erre: 40. - 0c97fbb607)
2008. jún. 3. 16:23

Én nem is nézek tv t, utálom. Nagyon néha van bekapcsolva. Jövőre lesz 10 éves a tv m,de belül is olyan mint az új, másoknál már 3 évesen csupa por belül, nekem nem.

DVD hez meg videóhoz használom, nagynéha a Barinac ot nézem a Discovery n.


Én egész nap melózok és a melóhelyen nincs rádió,tehát azt nem hallgatok, ha zenét is hallgatok az cd meg mp3.

Meló után meg netezgetek tehát a tv rádió nekem hiányzik az életemből.

DVD ből is a jó filmeket szeretem PL: Tizedes és a többiek, Kántor, Pogány madonna, vagy az eredeti Púpos ami még ff volt, de szeretem az orosz filmeket is.

A mulatós zene ott válik giccsé mikor valaki egy dobgépes hangszeren nyomja, elég összehasonlítani egy jó zenekart pl 3+2 őt egy bunyós pityuval vagy hasonlóval, ég és föld a különbség.

42. Munya (válaszként erre: 40. - 0c97fbb607)
2008. máj. 29. 09:08
:))))
2008. máj. 29. 08:26

Ja és még valami:)

Akik szidják a médiát,meg az újságokat,azok bizony kőkeményen a média hálójában vergődnek,ugyanis a média nagyon okos.Tudja ,hogy az emberek minimum 50 %-a imád más emberek életében vájkálni,másokon röhögni,fikázni,ahelyett,hogy a saját életével foglalkozna.

Akik olyan inteligensek,hogy dühiti őket a színvonal,meg a benne szereplő emberek,ugyan miért nem okosak mégis abban,hogy átlássák ezt az egészet ?

A média meg röhög a markába,mert pontosan az ilyen emberek tartják el őket:)

40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 6357a3c762)
2008. máj. 29. 07:52

Én kifejezetten bírom azokat,akik szidják a műsorok silányságát,szidják az embereket akik ezeket megnézik,micsoda igénytelen,uninteligens csürhe címén,szidják a műsorok készítőit,szereplőit,gyűlölik a bulvár sajtót stb.


Már csak egy kérdésem kedves Spangli,miért akarsz mindenáron tévét nézni?

Ha nem tetszik a műanyag ablak,vegyél fát,ha nem adják az Egri csillagokat,akkor vedd kézbe a könyvet,ha nem tetszik a rádió adás,akkor egyszerűen nyomd meg a kikapcsoló gombot,vagy ez túl bonyolult neked?:)))


Ja ,vidéki vagyok,jobban mondva falusi,de érdekes,én nem hallom lépten nyomon a mulatós zenéket,csak ha valamilyen buli van,esetleg és egész jól szokták nyomni,olyankor semmi bajom evvel a zenével.

A szórakozáshoz ,vagy a kikapcsolódáshoz nekem nem kell igényes ,zene ,vagy könyv ,vagy műsor,én ilyen igénytelen vagyok,számomra semmi köze nincs a háború és békének ,a kikapcsolódáshoz.

Még talán győzikét is megnézném.......ha néha bekapcsolnám a tévét:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook