Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A skatulya fórum

A skatulya (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A skatulya

2022. júl. 4. 15:53

Csakhogy tudjátok: ezt a cikket több mint 2 hónappal ezelőtt küldtem be, egy akkori esemény hatására írtam.

Az, hogy csak most jelent meg, nem rajtam múlott.

Ha valaki bármi kapcsolatot talál az itt leírtak és az elmúlt napok eseményei között, lehet akár véletlen is. Vagy mégsem?

Részemről ez a cikk már "idejétmúlt", személy szerint nem kívánok vele foglalkozni. Pont.

2022. júl. 4. 11:59

Hát igen, a skatulya....


Itt remekül követhető. A hoxa pont alkalmas közeg erre.


Rengeteg álszent, bosszúálló, stb. rossz tulajdonságú tag van itt, akik azt gondolják, hogy ők csinálják jól, de közben hazudnak, rosszindulatúak, amit másokra akarnak kivetíteni.


És mivel működik a csordaszellem, ez be is ivódik az itteniek 'elméjébe' és adják tovább, mert azt hiszik, hogy ők tudják a tutit...


Szánalmas...

2022. júl. 4. 10:46

Utolsó két és fél sort nem értem.

Ki a vétkes?

2022. júl. 4. 10:39

Szerintem hülyeség, ez a "skatulya marad" dolog...

Valahol teljesen normális, hogy skatulyáznak az emberek, mert ezek a skatulyák korábbi tapasztalatból adódnak.

De úgy gondolom, hogy mindannyian változtattunk már életünk során egy ember megítélésén. Persze minden függ, hogy mi volt ez az "egyetlen cselekedet", ami az alapot képezte.

Ha például egy részeg állat egyszer megütne, nincs az a láncfűrész, ami azt a "skatulyát" levágná róla...

2022. júl. 4. 09:35
Amikor valakire kimondják az ítéletet, és történjék bármi, az már "kőbe lett vésve"!

Ugrás a teljes írásra: A skatulya

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook