Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A rúdtánc, mint sport fórum

A rúdtánc, mint sport (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
126. Gumicsirke (válaszként erre: 124. - 04d410066e)
2012. jún. 2. 20:40

Hmm..és shake it után izomlázad volt? És sokan voltatok? És nem gáz, ha vki béna táncban?:DDD

Nem kevés:) Mindjárt linkelek neked egy képet, teljesen átlagos vagyok:) vagy nézz be a nem titkos naplómba, felülről a 2. bejegyzésnél pont van 1 ruhás kép:D nekem sehogy sincs nagy mellem:( de úgy még mangalica is voltam, így legalább kevésbé..:D bár még így is nagynak látom magam:D vékonyabb lábakat szeretnék:( de irigyellek, hogy Te elégedett vagy:D

Jaaaaaaa..na..ilyet nem tudok:D örülök, ha egyszerre tudom..:DDDD és ez nagyon nehéz?

125. 04d410066e (válaszként erre: 123. - Gumicsirke)
2012. jún. 2. 20:37

Azért romlik el egy idő után, mert még nem vagyunk elég izmosak. Ezért az óra végén már sokkal nehezebb helyesen kivitelezni egy gyakorlatot, mert arra már elfogy az erőd nagy része.

Amúgy nekem is van szemüvegem, kettő is, de azt imádom. Szerintem szebb vagyok szemüvegben, igazi designerkereteket választottam, szóval csak kiegészítik az outfitet. ;)

Mondjuk dagi sosem voltam, meg fogszabályzós is leszek. :)

124. 04d410066e (válaszként erre: 122. - Gumicsirke)
2012. jún. 2. 20:35

A zumba semmi egy Judy féle shake it-hez képest. :D Azt én is simán végigcsináltam. :D Egy próbát megér. ;)

Szerintem kevés 46 kiló 160 cm-höz... Nekem is nagyon vékony a csontozatom, a csuklóm, gyerekóra jó rám. Én imádom, hogy igazán kerek fenekem, és alkatomhoz képest nagy cicim van, és vékony a derekam. Nincsenek vékony lábaim sem, de nem is tetszik a piszkafa láb. Ha már nincs hosszú lábam, legalább legyen formás. ;) Még egy pasi sem mondta rám, hogy kövér lennék. :D

Ha lefogyok, meg lemegy a mellem, úgyhogy inkább maradok így.

Izolálni az, amikor külön tudod mozgatni a testrészeidet egyesével, külön-külön, és ezáltal mindenféle hullámokat tudsz csinálni a testeddel, karoddal, ezeket meg tudod törni pontokban, és ezáltal nagyon sok mindent meg lehet csinálni a testtel, ami rendkívül látványos. Én a tribal fusion vonalon voltam, ami hastánc alapokon van. De a hip-hopban ilyen a popping technika, szóval használják többféle irányvonalban az izolálást, kortárs balettben is stb. Na meg shake-it-en is. :)

123. Gumicsirke (válaszként erre: 121. - 04d410066e)
2012. jún. 2. 20:21

Ja, nekem az a ciki, h van, ami már az elejétől megy, aztán egy idő után vmiért elromlik...:DD

Jaj, nekem pl a martini nem megy egyáltalán:D azt tanultad már?:D

Looool, ez jó:DDD nekem is volt fogszabim, húúúú, de utáltam..:DDD ráadásul akkor még dagi is voltam, szemüveg is kellett volna, ej-ej, tipikus lúzer lány:D de igaz, ha valakinek jó alakja, stílusa van, tényleg fel se tűnik a fogszabi:D

122. Gumicsirke (válaszként erre: 120. - 04d410066e)
2012. jún. 2. 20:20

Na jóóó, de az is sokat számít..:) én egy bnőmmel kezdtem, és ő is vmi akrobatikus izét csinált előtte, és sokkal hamarabb mentek neki a dolgok, mint nekem, mellette tök feltűnően bénáztam:D

Na most hülyének fogsz nézni...de áruld már el, h mi a fene az az izolálni:DDD az, amikor riszálsz?

Hát, én diszkóba nem járok, inkább zp-be (amíg volt...:DDDD), de ilyesmi helyekre is jól jöhet, meg tényleg önbizalmilag is, meg a nőiességen is dob..mondjuk én bírom a kardiót, vagy legalábbis a zumbához már úgy hozzászoktam, hogy meg se izzadok..:DDD

Lol, ez jó:D az ilyen lányokat én is mindig megnézem, de nem úgy, h gáz, hanem tök irigylem, de tényleg:DD

Nem tom, nekem annyira nem tetszik, de lehet, h meg kéne nézni ruhában:DDDD amúgy igen, nekem se lesz soha olyan, mint Judynak, én is 160 cm vagyok:D de attól még szép:D Meg Ilkáé is szép:)

Nem kevés, 160 vagyok:D tudom, ilyenkor mki a szívéhez kap, de könnyű a csontozatom, olyan csuklóm van, mint egy 5 évesnek:D

Én mondjuk nem táncoltam mást, csak zumbáztam, de azt is unom...:DD

2012. jún. 2. 20:05

Amúgy ne érezd gáznak, hogy bénázol. Van, hogy én is bénázok, olyankor szoktam kérdezni. :D Mindenki bénázik, és ez így lesz még évekig, mert mindig egyre nehezebbeket fogunk tanulni. :D

A másik ok, hogy ide járok, hogy fogszabit fogok csináltatni, és gondoltam, hogy ha tökéletes az alakom, akkor senkit nem érdekel majd, hogy van-e fogszabim, vagy sem. :D

120. 04d410066e (válaszként erre: 119. - Gumicsirke)
2012. jún. 2. 20:02

Hát táncos előéletem van, de ez inkább akrobatika. :D Annyiból talán egyszerűbb nekem, hogy van már jól kialakult testtudatom. A shake-it tök jó volt! Mondjuk az volt a bajom, hogy dohányzom, és ez olyasmi, mint egy kardiós mozgásforma, és majdnem kiköptem a tüdőm. :D Ha szeretnél egy kis kecsességet, akkor nagyon ajánlom! Izolációs techikákat tanítanak rajta. Utána a diszkóban is rázhatod. ;) Szerintem én nem fogok járni, amig nem szokom végre le. :S Meg inkább valami újat szeretnék tanulni, amit nem tudok, annál sokkal jobban tudok izolálni, mint amennyit ott tanítanak, mert évekig csak ezt tanultam, de ha kecsességet akarsz, és szexi mozdulatok, amit bárhol lejthetsz, amitől a pasik behalnak, olyan szexi, akkor menj el mindenképp! Én nagyon durván tudok táncolni, van egy barátnőm, aki szintén táncos, ha elkezdek vele valahol táncolni mindenki minket néz. :D Anno, miután összejöttem a párommal, és először voltunk együtt diszkóban, majdnem rosszul lett, hogy ilyet tudok. :D Meg persze értékelte, hogy nagyon hajlékony vagyok, mert az jól jön vízszintesben is. :P Másfél év után pont tegnap mondta, mert elutazott, hogy este a barátnőimmel menjek el nyugodtan valahova, akár táncolni is, muszáj bennem megbíznia. Egyébként nem engedett el egyedül diszkóba eddig soha emiatt, mindig jött inkább velem. :D De végül nem mentünk tegnap táncolni a csajokkal. :)

Reni alakja szerintem nagyon szép! Judyé lenyűgőző, szerintem ő az egyik legszebb tanár, és az arca is gyönyörű, egyszerűen csodaszép, fantasztikusak a hosszú lábai! Tetszik, hogy ő egy valódi természetes szépség! Csodásan néz ki. De nekem ilyen alakom nem lesz, mert megnőni már nem fogok. :D 156 cm vagyok csak, szóval nem is hasonlítgatom magamat Judyhoz, irreális lenne, ha olyan alakot akarnék, mint az övé. :D

70-ről 46-ra??? Az nem kevés már? Milyen magas vagy? 46 kilósan én már túl vékony vagyok, voltam annyi is, kiállnak a dekoltázsomon is a csontok... Így jobban tetszem magamnak.

Sportolni én is utáltam, a klasszikus értelemben, de táncolni imádtam. Ott én sem nézegetem az órát. ;)

119. Gumicsirke (válaszként erre: 118. - 04d410066e)
2012. jún. 2. 19:45

Igen, gyanús volt, h nem, de sose lehet tudni, pláne táncos előélettel:DD Igazából engem annyira nem motivál a vizsga, félek is tőle:DDD meg nem sürgetem, azért csinálom, mert tetszik, élvezem, nem az a cél, hogy minél hamarabb tök magas szinten legyek:) meg lassabban is megy, mert sportból eddig max úsztam, meg mondjuk zumbáztam, de 1ik se hasonlít rá..:D

Hmmm, érdekes, én Renihez annyira nem szeretek járni:D Igazából nem tudom őt hova rakni, mert most legutóbb tök aranyos volt, de volt, h gáznak éreztem, h bénázok, az Ákosnál meg vhogy nem:D de ezek szerint mkinek más jön be, igazából Reni is jó tanár, csak én Ákoshoz jobban szeretek járni:) Meg Judyhoz is. De ált inkább ahhoz megyek, akkor épp ott van:D Voltam még 1 másik lánynál is legelőször, de ő nem volt túl szimpi, már nem tom, h ki volt:D

Naja, fura lenne, ha Ákos mondaná, h na, itt egy szexi csípőmozdulat...:DD

És a shake it milyen volt?:D Én még csak 1-es órán voltam.

Ja, én 70 kg körül voltam, most fogytam le 46-ra, és én is kicsit formásabb alakot várok tőle:)

Mondjuk én inkább Judy alakját szeretném..vagy...Ákosét:DDDDDDD

Mondjuk ez érdekes, mert én uuuuutááááálok mozogni...úszni meg zumbázni is úgy jártam, h essünk már túl rajta..és ez az első sport, ami közben nem az órát nézegetem:D

118. 04d410066e (válaszként erre: 117. - Gumicsirke)
2012. jún. 2. 19:33
Hát egy hónap alatt én se jutottam el 1-esről kettesre. :D Jól megy, de a vizsga még odébb van. :) Reni a szőke, izmos, alacsony csajszi. Nekem ő a kedvenc tanárom. Ákos jó tanár, jól elmagyarázza a mozdulatokat, csak nekem hiányzik, hogy sose mutat szexi, dögös mozdulatokat. Na persze tőle furcsa is lenne. :D De emiatt nem szoktam annyira hozzá menni. Mondjuk kecsességet Te sem tőle fogsz tanulni. :D Judy nagyon aranyos, szép a mozgása, nagyon kecses, azt nem tudom, mennyire jó tanár, mert kétszer voltam nála, egyszer shake-iten, ami tök más, ráadásul izolálni tudok, szóval nem kellett megértenem semmit, egyszer 1-es rúdtáncon, de 50-en voltunk, szóval nem volt ideje egyesével foglalkozni mindenkivel. Viszont szuper cuki, nagyon szép, és állandóan fülig érő mosolya van. Nagyon bájos. :) Egyszer elmennék hozzá egy nem agyonzsúfolt egyes órára. Eddig nálam Reni a nr. 1. tanár, mert mindig mutat szexi mozdulatokat, és nagyon jól elmagyarázza a gyakorlatokat, és nekem hasonló alkatom van, mint neki, csak persze nem vagyok olyan izmos, és nagyon motivál, hogy ha ezt csinálom, akkor annyira szép alakom lehet, mint neki. :) Nekem a mozgásom szép, de nem vagyok túl izmos. Cserébe még 50 kiló sem vagyok, úgyhogy azért elbírom magamat. :D Ezért mentem rúdtáncra, mert a sima táncóráktól (hastánc, tribal fusion, latin táncok) már sosem volt izomlázam, vagy csak minimális. Szerettem volna sokkal jobb, nőiesen izmos, de nem kigyúrt, feszes alakot, ezt várom tőle, remélem, így lesz. :) Na meg persze sok örömöt, mert nekem mindig nagy örömöt okozott a zene és a tánc. Igazából mindegyiket szerettem, a tribal fusion volt a kedvencem. Most ezt szeretem nagyon. :)
117. Gumicsirke (válaszként erre: 116. - 04d410066e)
2012. jún. 2. 18:56

Én a Wesselényi utcába járok:) Reni a szőke nagyon izmos lány?:)

Judyt én is szeretem:) Meg voltam Ákosnál, először fura volt, h pasi, de a vicc, h sztem ő a legjobb tanár..:)

Juj, ezt irigylem..én 0 kecsességgel rendelkezem, kb ,mint az elefánt a porcelánboltban:D ezért is kezdtem el, h egy kis nőiességet, kecsességet, önbizalmat adjon. Először féltem is tőle, h rosszul érzem majd magam a tökéletes alakú, tök ügyes lányok között és csak én fogok bénázni,de végül is nem:)

Én 1-esen vagyok, Te?

116. 04d410066e (válaszként erre: 115. - Gumicsirke)
2012. jún. 2. 18:53

Hétfőn a fél 5-ösre mindig megyek a Visegrádi utcába a Renihez, ő a kedvenc tanárom, meg akkor nincsenek sokan. Plusz vagy szerdán megyek még Judyhoz a Deákra, őt szeretem még, aranyos, csak túl sokan vannak, vagy csütörtökön a Visegrádiba.

Én nem féltem tőle, gondoltam, majd megizmosodom, de régebben nagy táncos voltam, csak most kimaradt másfél év tánc nélkül. De gyorsan jön vissza, már egy hónap alatt szemmel láthatóan megváltozott az alakom, és ugyanolyan hajlékony lettem, mint anno. Hihetetlen, hogy a szervezet mennyire emlkézik. :O Mondjuk szombaton elutazom 3 hétre nyaralni, úgyhogy kimarad egy hosszabb időm, de kivételesen nem bánom. :D Te hányas szinten vagy?

115. Gumicsirke (válaszként erre: 114. - 04d410066e)
2012. jún. 2. 18:49

Én is:)) melyikbe jársz?:)

Nekem is nagyon tetszik, pedig elég szkeptikus voltam az elején, h én ehhez túl izommentes vagyok:D

114. 04d410066e (válaszként erre: 113. - Gumicsirke)
2012. jún. 2. 18:45
Én nemrég kezdtem el járni, kb. egy hónapja, Alma stúdiójába. Imádom! :D Gondolom, Te is. :)
2012. jún. 2. 15:28
Sehol senki?:(
112. Gumicsirke (válaszként erre: 111. - Nomacs)
2012. máj. 11. 21:27

Jaj, bocsánat, csak most látom, hogy írtál:( remélem, h még olvasod:)


Nekem teljesen pozitív tapasztalataim vannak, bár nyilván vannak szimpibb és kevésbé szimpi tanárok. És nem csak cicababák vannak:) én is ettől féltem egyébként, de csak 1-2 cicababa van, a legtöbb csaj teljesen hétköznapi:)

111. Nomacs (válaszként erre: 110. - Gumicsirke)
2012. márc. 26. 09:38
Leírnád a tapasztalatodat? Milyen a stúdió, milyenek az emberek, nem csak cicababák vannak? :)
2012. febr. 2. 12:14
Sziasztok, van még itt valaki? Én most vettem 5 alkalmas kedvezményes bérletet, már régóta ki akarom próbálni egyébként, csak nagyon drága:( De már tök be vagyok sózva, h milyen lesz..:DD
2011. dec. 26. 20:41

Hello Csajok!

Nagyon tetszik a rúdtánc, már teljesen felspanoltam magam, annyira szeretném csinálni. Bp-től távol lakom, így az Alma féle suliba legkorábban másfél hónap múlva tudok eljutni, és rendszeresen akkor sem fogok tudni eljárni... A megoldás egy itthoni rúd lenne. Ha valakinek van tapasztalata, kérem, ossza meg velem! Helytakarékossági okokból mindenképp mobilrúdban gondolkodom. Érdekelne, hogy milyen a jó rúd? Pl. a Dollhouse-ban kapható 27.000 Ft mobil rúd használható szerintetek? Vagy házilag elvileg elkészíthető? Esetleg ha van valakinek eladó ruda, az is érdekelne...

108. sáraanna (válaszként erre: 107. - Kissmaya)
2010. nov. 17. 15:23
És mennyibe került??
2010. nov. 15. 02:37

Sziasztok!

Én Angliából rendeltem meg a rudamat. Nagyon jó, stabil, megbízható... [link]

És én sok fórumot végigolvastam, hogy hol, milyen, és melyik a legbiztonságosabb rúd...és volt aki azt írta hogy a Carmen elektrással döltek már el, míg amit én vettem, azzal még nem.

Hordozható, összesen 15kg, válra vehető, és rendes válltáskát adnak hozzá. 2235mm-2745mm-ig állítható a magassága.


Párom is erősíti rajta magát és nagyon stabil.Meg is rángattam, azt is kibírta:D

Azt még nem mertem kipróbálni, hogy ketten a rúdon, de mindennek eljön majd az ideje:)


Én rudam fix és forgó rud egyben. Nagyon ajánlom mindenkienk. Drága, de megéri nagyon.

2010. okt. 4. 09:46
Hát igen... Sajnos ez így van. 3x3 méter kell hozzá.Meg kell próbálkozni egy mobil összeszerelhetőssel.
2010. okt. 3. 20:40
Sziasztok! Ezekkel a mobil rudakkal az a baj ( bár én nem próbáltam), hogy max 2.5 m belmagassághoz jó. nekem beépített van és az aztán nem mozdul meg! Kőkeményen tart. A mobil rudat meg láttam párat youtubeon kidőlni. Mondjuk attól függ mire akarod használni. Táncoláshoz biztos jó, de egy "knee holding"ot már nem mernék rajta csinálni.
104. Barbi. (válaszként erre: 40. - Sáraanna)
2010. szept. 28. 08:53

Szia,egy olyan kérdésem lenne hogy milyen típúsú rúd van neked otthon. Mindenképpen mobil rudat szeretnék, és ajánlottak is egy típust 200-300 USD között, de kicsit drágának tartom. Találtam Carmen Elektra term.is, lényegesen olcsóbban, csak nem tudom elég megbízható-e a termék.

Előre is köszi a segítséget.

103. 4802707b4b (válaszként erre: 100. - R.bo)
2010. aug. 9. 09:21

Otthon kezdted? És utána eljártál valahova?


Én is szerettem volna, bár párom nem rajongott az ötletért - bezzeg ha neki táncikáznék, biztos, hog ynem lenne ellenére:)


Néztél hozzá videókat?

102. Ametiszt19 (válaszként erre: 101. - R.bo)
2010. aug. 4. 00:03
Hát én nem értek ehhez, de kereshetsz esztergályos ismerőst, hátha tud csinálni . :D
101. r.bo (válaszként erre: 100. - R.bo)
2010. júl. 27. 14:26

esetleg tud valaki olyan oldalakat ahol meg lehetne hirdeni vagy emberek keresnek rudat??


emlekszem regen amikor en az enyemet vettem sehol nem talaltam csak az alma fele tanciskolaban....

100. r.bo
2010. júl. 27. 14:13

Sziasztok!


kb egy eve en is elkezdtem a rudtancot, amolyan autodirakta modon otthon!

be is szereltettem egy 3.6m magas rudat a szobamba, viszont sajnos el kellett koltoznom es az uj helyen mar nincs eleg ter a rud beszerelesehez! igy sajnos most van egy pororsodo rudam, es nem tudom tovabb uzni a sportot, de mindenkinek ajanlom, nagyon jo alakformalo es jo szorakozas is egyben! a A rud onmagaban forgo de fixre is allithato, eleg draga volt de megerte! ha barkinek tudok tanacsot adni irjon!

:)))

99. kissmaya (válaszként erre: 97. - Gnyú)
2010. júl. 20. 19:26

Szia Gnyú!


Én nagyon imádok rúdtáncolni, és az az igazság, hogy mikor elkezdtem előtte nem igazán sportoltam semmit, de ez egáltalán nem jelentett problémát. Én se vagyok egy cicababa alkat és ott nem is az számít. Sőt sok különböző csaj jár oda, akik nagyon kedvesek, segítőkészek.


Mindig felszabadult és vidám hangulat van egy ilyen órán. Mintha kikapcsolódni járna oda az ember.Sőt van egy nagyon jó pasi tanár is:D


Az elején talán furcsa, de utána meglátod, hogy nagyon szórakoztató. Nem szükséges ehhez született tánctudás, könnyen bele lehet tanulni.

Valakinek talán több gyakorlással:)


Én mindenképp ajánlom neked hogy kezd el. Megéri.


Szép napot!

98. sáraanna (válaszként erre: 97. - Gnyú)
2010. júl. 13. 18:00
Ne félj, szerintem nem csak "cicababák" járnak. Táncos múlt nélkül is meg lehet tanulni, az akrobatikus részét legalábbis mindenképpen.
97. Gnyú
2010. júl. 12. 16:37

Szijasztok!

Engem is érdekelne a rúdtánc, de egy kicsit tartok tőle, h csak "playmatek" járnak, és h kilógnék a sorból. Én is sportoltam mindig versenyszerűen, szóval az erőnlétem talán megvan, viszont nem vagyok az a "cicababa" típus. (neten mindenhol elmondják, h bárki csinálhatja, de a videókon mincig csak topcsajokat látni.) ha valaki járt órára, lécci írjátok le, hogy milyenek ott az emberek, a társaság, ill, ha valaki nem született táncos akkor is meg tudja tanulni?


köszi előre is!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook