Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A randizás legfontosabb szabályai fórum

A randizás legfontosabb szabályai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

9. e2b5f0504e (válaszként erre: 8. - Ee8583e1f3)
2009. jan. 9. 10:51
Pontosan ezt gonodlom én is, ne azért tetszek meg valakinek, mert a parfümöm beinditja :)
2009. jan. 9. 10:48
Ha valakinek a feromonos parfüm miatt kellek, akkor megette a fene az egészet!!!!!
2009. jan. 9. 10:40

A gondolattal egyetértek, hogy nem rossz dolog több pasival ismerkedni, viszont az egyik dolog, hogy kevés nő van, aki minden héten talál ujabb 3 szabad pasit :) másrészt én sem tudok csak ugy lazán mindig másra koncentrálni, nekem ehhez több idő kell hogy randira szánjam magam stb.

Maga a cikk jó volt, viszont én nem tudom ti hogy vagytok vele, de ahol már belekerül a Feromon parfüm téma, ott már mindjárt gyanussá válik az egész, mert ezeknél a Feromon parfümös cikkeknél nekem ugy tünik, hogy a szöveg mind csak körités, és a fő cél az, hogy minnél nagyobb reklámot csináljanak a parfümnek! (bocsi Hoxa, ezt ugy általánosságban mondtam az összes Feromon parfümös cikkre...)

6. Csipkerózsika (válaszként erre: 4. - 93a74b44ea)
2009. jan. 9. 05:10

Nem a szabad pasi kevés, hanem mód, alkalom, hely nincs az ismerkedésre.

Én egyetértek a cikkel, a mennyiségi témával is. Minél több féle pasival találkozik az ember, annál tisztábban látja önmaga előtt hogy mi az amit akar.

2009. jan. 9. 04:43
megváltoztak az ismerkedési szokások
2006. dec. 18. 18:14

Meg hát valljuk be, nem sokan vagyunk, akik csak úgy dúskálnak a jelöltekben...Legyünk bármilyen jó nők!:)))) Épp ez a legnagyobb baj ma, h kevés a lehetőség, kevés a szabad pasi...

Én az utolsó hárommal neten keresztül "jöttem össze", nem ismeretlenül, csak így vettük fel újra a kapcsolatot, szóval ha nem lenne net, nekem jó ideje nem lenne senkim.

3. cskata (válaszként erre: 2. - Gyopár)
2006. dec. 18. 12:47

igen, a mennyiséget én sem tudom ilyen lazán kezelni..:)))

persze ez biztosan egyéniség, gondolkodásmód és még ki tudja mi minden kérdése - de randizás témában én egyszerre mindig csak egy, esetleg 2 emberre tudok "rákoncentrálni" (de abból már az egyik általában csak "aranytartalék"..:)))

2006. dec. 18. 12:28

Tetszik a cikkben, hogy őszinteségre biztat. Azt hiszem, nagyon bosszantó, s talán valahol szánnivaló is, ha két ember másnak akar látszani, mint ami.


Viszont ezt a sokszor randizós ötletet furcsának találom, bár tudom, hogy sokan gondolkoznak így, s akár még élvezik is. Nekem az volt a gyerekkori/kamaszkori álmom, hogy én majd elsőre megtalálom a "nagy ő"-t, ki akartam hagyni ezt a keresgélős fázist. Ez végülis nagyrészt sikerült is, aminek következtében alig volt egy-két barátom, viszont utána interneten megismerkedtem valakivel, akivel azóta is boldogan élünk együtt... (mint a mesében, na jó, nem írok ilyeneket.)


Ti mit gondoltok ezekről a dolgokról?

1. Hoxa
2006. dec. 17. 23:15
Nincs semmi, ami nagyobb szorongást és aggodalmat vált ki - még a legmagabiztosabb nőkben is - mint az első randi egy sráccal, aki tetszik nekünk. Egy csomó dolog miatt aggódunk, hogy tetszeni fog-e neki a ruha, amit hordunk, bejövünk-e majd neki, miről beszélgessünk vele, stb...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook