Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nárcisztikus! fórum

A párom nárcisztikus! (beszélgetős fórum)


1 2
máj. 13. 14:23

Megjátszani a közönyt akkor, amikor esetleg forr benned a méreg - az egy durva elfojtás, és ezt sorozatban művelni, - az biztos hogy a te pszichéd egészségének a rovására megy.

Másrészt ha valóban csak "megjátszod", annak már a nevében is ott van hogy ez egy színjáték, játszmázás amit lehet ugyan sokáig pörgetni, figyelgetni az eredményt, de nem hoz a dolog megoldást, valójában nem vezet sehova.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 13:46
A saját helyzeted vagy a párod egészségi állapota miatt aggódsz?
máj. 13. 13:40
Nem tudom, ha fontos nekem akár a véleménye a másiknak vagy esetleg a döntés hozatala, hogy jó ötlet e vagy sem. Simán felbsz hogy ha közönyös. Akkor most én is olyan lennék? :D Hagyjuk már, manapság sokmindenkire rá ragasztják ezt a jelzőt, főleg olyanokra akikkel nem egyezik a nézetük. De egyébként nem feltétlen/csak ezen múlik, hogy kiderüljön.
máj. 13. 13:04
Életfogytiglan.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 12:09
Remek terv. Kár, hogy megvalósítani nem ennyire egyszerű. Vagy neked igen? Ez az elképzelés az elkövetkező 10-20 akárhány évre?
máj. 13. 12:01
És szakítottál vele? Vagy most közönyösen fogsz vele viselkedni? Amúgy mi lenne a véleményünk róla? Normális ember nyilván nem szeretne egy nárcisztikus idiótával közösködni, erre nem nagyon lehet mit írni, azon kívül amiket már leírtál, meg hogy a fejünket csóváljuk hogy nahát nahát, milyen rosszak a nárcisztikus emberek...
máj. 13. 11:56
*állapítottam
máj. 13. 11:55
Ezt sok-sok videó alapján állapította meg, minden passzol rá, amit mondanak a szakemberek. Leghatásosabb fegyver ellenük a közöny. Pl.h ahelyett, hogy jól felhúznánk magunkat, higgadtak maradunk, nem reagálunk. Mi a véleményetek erről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook