Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A párom ma mutat be... fórum

A párom ma mutat be... (beszélgetős fórum)

18. ina87
2014. ápr. 30. 12:53
ha szereted a társaságot akk nem értem miért izgulsz beszélges és érezd jol magad
17. da54621ded (válaszként erre: 16. - Ca42fccc6a)
2014. ápr. 30. 12:31

A világ legboldogabb embere vagy.:)

Látod, én még itt veszkölődök a Hoxán.

2014. ápr. 30. 12:24
Nem volt gond. :) Minden szuper volt. Csak mivel tudom, hogy végre találtam egy normális férfit, akit végre tényleg őszintén szeretek, és kimondhatatlanul, csak azt szeretném, hogy ilyen téren se legyenek gondok. Ezért aggódtam. De szerencsére már nem kell. :D
15. c6cc1a938e (válaszként erre: 12. - Ca42fccc6a)
2014. ápr. 12. 22:01
Nézd.Ha egyszer az a szerencse ért,hogy nem olyan az anyja,aki elhatározta,hogy a fia összes barátnőjét zsigerből legyilkolja,akkor a baráti társaságon már igazán felesleges aggódnod...:)
14. kisj
2014. ápr. 12. 16:49

Erre mit lehet írni?

Soha életemben nem izgultam fel egy ilyen helyzettől.

Jöjjön, aminek jönnie kell:D

13. Briell14 (válaszként erre: 8. - F3000dc5ef)
2014. ápr. 12. 15:27
Minő okos tanács! :) De igaz!!! :)
2014. ápr. 12. 10:46

A családon már rég túl vagyunk. Mindenkit ismerek már.:D Nagyon jóban vagyok az anyjával. Attól nem is tartottam.

De ez más. Társasági ember vagyok, de aggódom. Eszembe se jutott, hogy ne önmagam adjam. Köszönöm a bíztatást! :)

2014. ápr. 12. 10:34

Azt tudom tanácsolni, hogy inni semmiképpen ne igyál, legyél olyan, mint mindig, ne vegyél fel erőltetett modort:)

Mást nem tudok mondani, soha nem voltam ilyen helyzetben.

10. JanaW
2014. ápr. 12. 10:33

Hat valahol meg kene talalni a kozeputat. Legyel eleinte a paroddal. S ha valaki kerdez, vagy beszelgettek, akkor te is kapcsolodj be.


Azon kivul, sokan mashogyan viselkednek ittasan, plane ha stresszesek. Lehet, hogy nem elso alkalommal kellene legyozni oket feles ivasban, vagy sorozesben ;);) koccints egyet kettot, majd ha mar egy csapat vagytok, lehet egyutt ciganykerekezni :)


Sok sikert...

En is azt hittem, szulos bemutatas lesz....

2014. ápr. 12. 10:29

Annó én is ráparáztam ilyenre a 20as éveimben,de kiderült,h voltak közös ismerősök! :-)

Amúgy,ha ilyen parás,indulás elött igyál otthon egy pohárkával,hátha ellazulsz!

2014. ápr. 12. 10:24

????? ööö...hát erre mit lehet írni???


Először is: a párod ne vegyüljön nélküled, öleljen át, és együtt vegyüljetek. Ha eltelt egy kis idő és találtál legalább egy szimpi embert, akár le is szakadhatsz.

7. sanyinak (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2014. ápr. 12. 10:16
Először azt hittem, hogy s szülőknek bemutatásról szól a fórum. Ha már a baráti körtől így félsz, akkor mi lesz később?
2014. ápr. 12. 10:11

Olia-hoz csatlakozom :) Ha önmagad adott akkor később nem érhet olyan vád ,hogy bezzeg amikor megismertek :)

Ne görcsölj és akkor még jól fogod érezni magad ;) Legyen csodás Nektek ez a nap !

5. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2014. ápr. 12. 10:08
Add önmagad!... Azt, amilyen vagy,nincs értelme egy másik álarcot felvenni, mert abban sanszos, hogy nevetségessé tennéd magad.
2014. ápr. 12. 10:05

Nem hiszem, hogy tudunk segíteni.


A lényeg: legyél kedves, érdeklődő, ne legyél közönséges és akkor minden rendben lesz. Érezd jól magad!

2014. ápr. 12. 10:04
Igazából ha fogalmam sincs. -.- :D Lehet, hogy csak attól tartok, hogy nem fognak kedvelni, és csak jól esett kiírnom magamból. De azért hasonló estékről szívesen olvasnék. :)
2014. ápr. 12. 09:59
Miben tudunk segíteni?
2014. ápr. 12. 09:57
Szóval, az a helyzet, hogy a párom ma mutat be a barátainak, baráti körének. Bőven emúltam már tinédzser, kort inkább nem is írok, de eddig csak olyan párkapcsolataim voltak, ahol a pasik csak otthon ültek. Ez engem nagyon zavart, mert szeretem a társaságot, és végre a jelenlegi párom is. :) De az a helyzet, hogy nem tudom, hogy kezeljem a helkyzetet. x) Házibuli, 15-20 tök idegen ember, a párom majd vegyül, iszik(ami már nekem is nagyon hiányzik), és nem tudom... Igazából mindig fel tudom magam találni, és ez egy semmiség, de mégis van bennem egy kis félsz. :D Lányokkal, nőkkel sosem jöttem ki jól, nem vagyok velük egy hullámhosszon. Emiatt is aggódom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook