Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A párom kint van németben! Én itthon a lurkóval! Csevegjünk osszuk meg a tapasztalatokat! fórum

A párom kint van németben! Én itthon a lurkóval! Csevegjünk osszuk meg a tapasztalatokat! (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 20:18
3 hete :)
10. half-light (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2013. márc. 12. 20:17
én is hasonlo helyzetben vagyok,bár az én párom nem külföldön dolgozik de igy is több száz kilométerre tőlünk.már hete nem tudott hazajönni :(én két kisebb gyerekkel maradtam itthon
9. Z.Györgyi (válaszként erre: 8. - Opacsatina)
2013. márc. 12. 19:18
Mi többek között a 2. baba miatt vállaltuk be. :)
2013. márc. 12. 19:04
Akkor nálatok ilyen gond nincs! Az jó! Rebuskám 3 éves! Most is azt beszélte hogy ma nem mondta apának hogy Szereti! A párom villanyszerelő! Vállalkozása is volt itthon de nem ment! Sehogy se jó! Itthon lehet megélni! De kint sem könnyű főleg nyelvtudás nélkül! Mi is szeretnénk másik babát! De sajnos én sem dolgozk már 1 éve! Lenne melló de 3 műszakot nem tudok beválalni a gyerkőc mellett!
2013. márc. 12. 18:57
Nálunk a nagy pont egy éves volt, mikor kiment. Így hozzászokott. Imádja, ha itthon van nem tudom levakarni róla. De elfogadja, hogy nincs mindig itthon. A kicsi meg ugye ebbe született bele.
2013. márc. 12. 18:48
Az jó ha 2 hetente haza jön mi 6 hetente látjuk egymást! A gyerekkel sem könnyű eddig ugye sokat volt itthon és elkényeztette a hercegnőjét most meg állandóan azt hallgatom hogy apa kell!!
5. Z.Györgyi (válaszként erre: 4. - Opacsatina)
2013. márc. 12. 18:43
Gipszkartonozik, és szerencsére elég jól keres. A nyelvet ő sem igazán beszéli, ami ráragadt. Ő is magayrokkal dolgozik. Két hetente jön hétvégére, de amikor kint van, többnyire dolgoznak hétvégén is.
2013. márc. 12. 18:13
Hát nekünk nem úgy sül el a dolog ahogy terveztünk nem túl jó a munkahelye! Egy nagy raktárban dolgozik árút pakol de nem dolgoznak csak napi 3-4 órát így a pénz is kevés ahoz hogy 2 háztartást fenntartson! A te férjed mit csinál kint? Tudja már a nyelvet? Sajnos a párom nem beszéli de ide nem kellett magyarokközt van!
3. Z.Györgyi (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2013. márc. 12. 17:53
Szia! Az án párom Ausztriában dolgozik lassan két éve, én itthon két gyerekkel. A kicsivel már úgy voltam pocakos, hogy nem volt itthon. Nem egyszerű. De látjuk a végét, és van cél, amiért bevállaltuk.
2013. márc. 12. 17:52
Sya nálunk is ue a helyzet habár ő ausztriában van és hétvégenként jár haza lassan már 2 éve nehéz de megoldható mondjuk nálunk már 10 éves lesz a kislány így azért könnyebb mintha pici lenne
2013. márc. 12. 17:48
Sziasztok! A párom kint van németben már 3 hónapja! Minden rám szakad és hiányzik is! Ki hogyan oldja ezt meg?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook