Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A pánikbetegség gyógyítható? fórum

A pánikbetegség gyógyítható? (beszélgetős fórum)


1 2
26. sylpriami (válaszként erre: 22. - Napsugár..)
2015. ápr. 3. 20:56
Most az egyik szemem sír a másik nevet. Rossz mert létezik ez a pánik betegség. Örülök, mert azt hittem, hogy millióból csak én vagyok az, aki ilyen tüneteket produkál. Utoljára a metróban beszéltem be magamnak, hogyha még egy lépést teszek és valaki meglök, simán a sinek között találom magam. :D Hátra kellett mennem 2m-t, hogy biztonságba érezzem magam. 3napba tellett meggyőzni magam, hogy nincs útlevelem a zárt osztályra. :D
25. stokimagdi (válaszként erre: 4. - B00d33e65c)
2015. ápr. 3. 20:51
Én is benne vagyok, én is frontint szedek. Nem sokat ér.
24. Napsugár.. (válaszként erre: 21. - Katus3)
2015. ápr. 3. 20:48
Ritka eset voltam én is.Rajtam kivül még két embert ismerek akik ilyen fiatalon ez volt a bajuk.
23. Napsugár.. (válaszként erre: 21. - Katus3)
2015. ápr. 3. 20:47
a fiataloké??Igen...azért tolták a kemot belém ennyi idősen a sok idős közt. És volt aki velem egy idős volt..már 3 éve nincs velünk. Vérzett és fájt a hasam nagyon.
22. Napsugár.. (válaszként erre: 18. - 9adf6b5184)
2015. ápr. 3. 20:45
Bárhol képes vok parázni...a templomba, bezetés közben, főzés, takarítás közben, lefekvéskor, itthon. bárhol . Igen, jelez a tesünk, elég volt belőle. :))) Nagyon már! A héten is olyan mélyen voltam.....de felkelek!
21. katus3
2015. ápr. 3. 20:43
Sziasztok! Csak olvasgatok... Vastagbélràk 27 évesen? Azt mondjàk a fiatalokat nem érinti,és mégis.... Mik voltak a tüneteid? Hogy vetted észre?
20. Napsugár.. (válaszként erre: 15. - B00d33e65c)
2015. ápr. 3. 20:42
Akkor kezet foghatunk. :) Igen, ha sírunk akkor kiengedjük...és utána jobb.Meg kell tanulnunk kezelni, ellazulni, elengedni.
19. sylpriami (válaszként erre: 18. - 9adf6b5184)
2015. ápr. 3. 20:42
Velem a villamosmegállóban történt szinte ugyanez, csak nekem a szivem kalimpált be olyan erősen és légszomjam volt. Azt hittem elájulok. Megijedtem nagyon. Hazamentem és leléptem 3napra egyedül. Ebből 2napot átaludtam. Azóta párszor ok nélkül már megismétlődött. Én elfogadtam,mert szerintem a test így jelez, hogy pihire van szüksége. A gyógyszert meg felejtsd el. Az tui nem vezet semmi jóra.
2015. ápr. 3. 20:18

Nálatok mik a tünetek?

Nálam úgy kezdődött hogy elsőnek a buszmegállóban lettem mindig rosszul erős hányingerem volt szinte öklendeztem,a hasam csikart,a szívem majd kiugrott,azt hittem szívinfartus.Nehezen múlt el,akkor múlt el teljesen mikor haza értem.

Sajnos ha nem veszem be a gyógyszert a tünetek előjönnek. Vagy ritkán ha valami fontos esemény jön hiába veszembe akkor is előjön.

2015. ápr. 3. 20:17
Hű, régen volt pánikrohamom. Elájultam. Aztán rettegtem, hogy újra megtörténik, és ettől voltak pánikrohamaim. Arra emlékszem, hogy írtak fel nekem mindenféle gyógyszert, de nem szedtem be, féltem tőlük, hogy zöldséget csinálnak az agyamból. Szóval placebonak jó volt a valeriana, de csak az segített, amikor rendbetettem az életemet, és lényegesen kevesebbet szorongtam. Ha kezdem érezni a tüneteket, akkor mélyen magambanézek, és változtatok. :) Pedig én is azthittem, hogy nem lehet belőle kilábalni, utcára is alig mertem menni..
2015. ápr. 3. 20:14
ki lehet belole gyogyulni
15. b00d33e65c (válaszként erre: 14. - Napsugár..)
2015. ápr. 3. 20:04

Igazad van.

Ha csak egy kicsit tudok róla beszélni,vagy csak sírni,jobban is vagyok,nem "fulladok".De nekem az a nagy bajom,hogy nehezen beszélek csak rágódok...

2015. ápr. 3. 20:00
Elengedni a sok félelmet, a rossz élményket...a sok sok mocskot bennünk. Nagyon nehéz..érzem, tapasztalom, de nem adom fel!
13. Napsugár.. (válaszként erre: 12. - B00d33e65c)
2015. ápr. 3. 19:59
Én 6 éve 27 évesen lettem vastagbélrákos, műtét kemo volt. Ekkor volt 8 hónapos a kisfiam, aki betegen született. Kislányom 5 éves. Az előtt pedig édesapám halála hozta ki az egészet.Akkor én is xanaxot és seropramot szedtem.Majd jött a rák, persze 5 évig nem volt "időm" agyalni.Túl kellett élnem. nem volt depi, sem pánik.Majd miután túléltem , lettem pajzsmirigy beteg a maga kis finomságaival.... amiben a pánik is benne van. Aztán most 3 haónapja padló a kisfiam miatt, sok harc, küzdelem, s újra kijött.De most végérvényesen le fogom győzni,de nem gyógyszerrel, persze van hogy annélkül nem megy.De sajnos nem oldja meg, csak elnyomja bennünk a kiváltó okot.
12. b00d33e65c (válaszként erre: 10. - Napsugár..)
2015. ápr. 3. 19:51

Először a családban történt tragédia hozta ki.Aztán meg csak a gondolataim,mert nem tudom feldolgozni...

Konkrétan tüdőrák volt,és mikor megtudtam elkezdtem úgy érezni,mintha nem akarna a tüdőm rendesen kitágulni.Nem folyamatos,van hogy napokig jó,van hogy megint így érzem.

2015. ápr. 3. 19:51

Én kb 4 éve vagyok pánikbeteg. 3 évig Asentrát szedtem rá.De azt abba hagytam.Mert híztam tőle 10 kilót és ment a hasam.Mikor abbahagytam most nyárom hirtelen depressziós lettem,és a rohamok újra előjöttek a lakásból nem tudtam kimenni.Gondolom az elvonási tünetek...

Szeptember óta Citagent szedek.

De egyszer elakarom hagyni.

Sajnos gyógyszerrel nem lehet gyógyítani úgy látom...

10. Napsugár.. (válaszként erre: 8. - B00d33e65c)
2015. ápr. 3. 19:48
Kihozta valami nálad újra?
9. Napsugár.. (válaszként erre: 6. - Nbandus)
2015. ápr. 3. 19:48
Jövő kedden kezdem a pszichogusomnál.Tanitsa meg nekem, hogyan kell kezelni ezeket a dolgokat. Elég erős parás lettem pár hónapja újra.Kiváltotta a sok stressz, és padlót fogtam. De FELÁLLOK!
8. b00d33e65c (válaszként erre: 5. - Napsugár..)
2015. ápr. 3. 19:46
Én is tök jól voltam!Le is tettem a frontint,majd fél év után előjött megint.Sokkal erősebben ráadásul.
2015. ápr. 3. 19:46
Megvannak a félelmeink, ahol ránkjött oda nem szeretünk menni, mi van ha ujra rosszul leszünk. Azért is oda megyek..menekülünk..semmit nem old meg.Én legalábbis igy érzem.
2015. ápr. 3. 19:44
Tanuld meg az autogen treninget. Egy ismerosomet az gyogyitotta ki.
2015. ápr. 3. 19:44
Nekem most a pajzsmirigy betegség hozta ki. Este két frontin, és a sok sok para dara Félelem, hülye gondolatok, de elhatároztam:VÉGE! És meggyógyulok.Egyszer sikerült már, most is fog.:) :) Végleg kiírtanom magamból.
4. b00d33e65c (válaszként erre: 3. - 9adf6b5184)
2015. ápr. 3. 19:41
Frontint,de nem sokat ér.Csak a tudat,hogy benned van a nyugibogyó...
3. 9adf6b5184 (válaszként erre: 2. - B00d33e65c)
2015. ápr. 3. 19:40
Sajnálom. :( Szedsz rá valamilyen gyógyszert?
2. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - 9adf6b5184)
2015. ápr. 3. 19:37
Még az vagyok,és a tünetektől csak szenvedek.Hol jobb,hol rosszabb...
2015. ápr. 3. 19:35

Mesélnél róla hogyan sikerült meggyógyulni?

Vagy ha még az vagy mit kezdessz a tünetekkel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook