Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A netes böngészőben hol tudom beállítani, hogy megjegyezze kereséseimet és automatikus bejelentkezéseimet? fórum

A netes böngészőben hol tudom beállítani, hogy megjegyezze kereséseimet és automatikus bejelentkezéseimet? (tudásbázis kérdés)


7. zoknis kacsa (válaszként erre: 1. - Gummy)
2011. szept. 18. 18:59
Eszközök, beállítások, adatvédelem-ott pedig az előzményeknél pedig kiválasztani az előzmények megjegyzését
2010. okt. 26. 12:30
Vagyis nálam azt írja,hogy oldal hozzáadása a könyvjelzőhöz !Egy próbát megér,remélem valamit segített!
2010. okt. 26. 12:29
Szerintem ha a könyvjelzőbe rányomsz az oldal mentésére annak ott kell maradnia!A jelszónál pedig mindig megkérdezi,hogy megjegyezze-e!Én így szoktam mert feledékeny vagyok nekem bevált!:)
4. Gummy (válaszként erre: 2. - Viktory1)
2010. okt. 26. 10:35
Á, csak túl hosszú volt, sokat gépeltem. :D
2010. okt. 26. 10:35

Újra kellett telepíteni mindent néhány napja a gépen, de pár dolgot a böngészőben nem tudok most beállítani.


Eddig, ha pl. a google keresési beállításában beállítottam valamit, akkor mindig megjegyezte. Most állandóan be kell állítanom.


Vagy van néhány oldal, amiben regisztrálva vagyok, és eddig ha ki és bekapcsoltam a gépet, akkor is ha arra az oldalra beléptem, automatikusan bejelentkezett. Most meg már a böngészőt kikapcsolom, és újra vissza, majd az a bizonyos oldal, újra kéri a nevet és a jelszót.


Hol lehet ezt beállítani?

2010. okt. 26. 10:33
Mármint miket??
2010. okt. 26. 10:31
A netes böngészőben hol tudom beállítani, hogy megjegyezze az alábbiakat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook