Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A mennyország létező hely! De vajon a pokol is létező hely? Szerinted? fórum

A mennyország létező hely! De vajon a pokol is létező hely? Szerinted? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
440. 03feca27e2 (válaszként erre: 439. - 83e25137af)
2011. márc. 22. 14:35
De! :D Aszonta az Uram hogy röhögjek helyette is, mert az álmatlanság miatt nincs ereje... :DDD
439. 83e25137af (válaszként erre: 438. - 03feca27e2)
2011. márc. 22. 14:22
te mit vigyorogsz kollegina :) A főnök nem adott valami melót? :P
438. 03feca27e2 (válaszként erre: 437. - 83e25137af)
2011. márc. 22. 14:20
:DDDDDD
437. 83e25137af (válaszként erre: 436. - Fairytalentum)
2011. márc. 22. 14:05

"Miért titulálod a fájdalmat vagy betegséget démonoknak?"


ezen én is leakadtam- akkor ezen erővel én állandó démoni megszállás alatt vagyok :)

de isten megteremtette az embert. az ember feltalálta a fájdalomcsillapítót és fájdalommentesen ellehetek a démon spanokkal... :)

2011. márc. 22. 13:05

Kedves Ildikó!Próbállak téged megérteni,éppen ezért többször is

egymás után elolvastam a válaszodat,és megkíséreltem összerakni

magamban azt a szisztémát" ami alapján véled és magyarázod a magad igazságát

(Azt mondod,Te megtaláltad az igazságot.) Ebben egy cseppet sem kételkedem,

mindenki megtalálja a maga igazságát vagy vélt igazságát,és ez így van jól.

Fura nekem,ahogy bánsz másokkal,akik nem értenek veled egyet,azoknak nem válaszolsz,

vagy a sátán barátjának tartod és lenézed őt,ahelyett hogy segíteni próbálnál.

Sokszor olyan érzés jön ki a soraidból,mintha valami felsőbbrendűségi érzés

áradna belőled.Bocsi de ez nem a szeretet megnyilvánulása,egy kicsit jobban

oda kéne figyelni magadra. :)

Több nagy kérdés is felvetődött bennem,mert ugye

ha az ember az igazságot akarja megtudni,és valamiben hinni,akkor

általában keresi benne az úgynevezett logikát. A vak hit még soha semmi

jóra nem vezetett senkit.Ezek szerint neked is volt egy H.K.élményed,ha jól

értem. Tudod hogy ez egy szubjektív dolog? Nem azt hiszed amit látsz,

hanem azt látsz amit hiszel. Tehát a halál pillanatában nagyon fontos és

sorsdöntő lépés az,hogy mit hiszel,ha hiszel a pokolban,akkor meg is fogod

tapasztalni,mind addig amíg más belátásra nem térsz.

Egyetlen egy H.K.É-t átélt személy sem állított olyat,hogy Isten ítélkezett

felette,hanem hogy ők maguk ítélkeztek saját maguk felett.Ez teljes mértékben

ellent mond a bibliai állításoknak.

A másik: én úgy gondolom,a szeretet egységében,vagyis Istenben nem lehet kárt

okozni,semmiféle démon" nem tud benne kárt okozni.

Miért titulálod a fájdalmat vagy betegséget démonoknak? Én inkább isteni"

figyelmeztetésnek venném,amik nélkül az ember nem sokáig koptathatná a föld porát.

Képzeld el,ha nem fájna amikor megégeted magad.Vagy ha nem jelezne

a szervezeted valami betegség által,hogy valamit vétettél az "isteni törvények" ellen.

A törvény mindenkire egyformán vonatkozik és ha megszeged,abban a pillanatban

megkapod érte ami jár. Ez nem büntetés,hanem következmény.A kettőt nem szabad

összetéveszteni.Tehát,abban a pillanatban kapod,nem kell rá várni a halálod

utánig.Te valóban elhiszed azt a piszkos játszmát,amit leírsz,miszerint isten

a sátánnal üzletet kötött a lelkünkre? Ez lenne a jóságos Isten aki szeret bennünket?

Nem gondolod hogy egy szempillantás alatt meg tudta volna szüntetni Luciferkót

ahelyett hogy ilyen mocskos üzletet kötött vele?Te elhiszed ezt az Istenről?

Hallod e kedves Ildikó ez nagyon szomorú,mert ez Istent nagyon ledegradálja az

emberi szint alá. Szóval: azt kérdezném tisztelettel,elgondolkoztál e már azon

hogy ki-mi az a minden,akin kívül nincs senki?

Olyan dolgokat írsz Istenről hogy boldog,meg szomorú. Idézlek:

"Amikor Isten csodát tesz velünk, akkor vagy nagyon elkeseredett, mert annyira eltávolodott

Tőle az ember, hogy már ki kell, hogy nyúljon Felé.Vagy pedig meg kívánja magát mutatni

Felénk az Ő hatalmával! :))))))))))))) És ilyenkor NAGYON BOLDOG!"

Ildikó nem gondolod hogy ezek teljesen emberi tulajdonságok? Hova tűnik ilyenkor

Isten mindenhatósága és mindent tudása amivel előre tud mindent?

Én úgy látom,neked nagyon kaotikus gondolataid vannak Istenről. :)

A sötét oldal az pl;mi? Valami Istenen kívüli,valami más? Az nem Isten teremtménye?

Ezzel ellentmondassz annak hogy rajta kívül nincs senki és semmi.

Azt mondod van valami más is,az a sötét oldal.De elgondolkoztál e már azon,hogy mi

értelme lenne Istennek a sötét oldal nélkül ebben a világban?(A polaritás világában)

Mert ahogy nem létezik a jobb a bal nélkül,a kint, bent nélkül,vagy a lent, fent nélkül,

úgy Istennek sem lenne semmi értelme Sátán nélkül.

Ezt írtad még,idézlek:"Ezért míg a halál pillanatában megtisztul az ember, addig a sötét oldal rámutatva a hangsúlyt a szerződésre, Isten mivel NEM szegheti meg szavát, mert akkor angyalok milliói mondanák őt hazugnak, -ami NEM igaz, ezért a sátán is megkapja, ami neki jár.( Hozzáteszem, hogy több ember jut a pokolba a világ nyújtotta látható, valóságos élmények láttán, mint azok, akik nem egy múló, viszont valóságos életet éltek egész életükben,"

Kérdem én tisztelettel:Hova tűnik ilyenkor a megváltás értelme??

Ja igen,és mi volt a megváltás előtt? Kit kellett ahoz elismerni hogy a mennybe jussanak a lelkek?

Mi van azokkal a lelkekkel akik soha életükben nem hallottak Jézusról?

Miért van ennyi vallás akik mind azt állítják magukról hogy ők az egyetlen és igazi út,és a másikra

ujjal mutogatnak hogy amaz hazug amaz téves??

Szerinted hány "valódi" keresztény van a világon? Az emberiség többi része akkor mind a pokolra jut?

Szerinted ez igazságos lenne?

"AZ ÚR JÉZUS KRISZTUS SZERET TÉGED! MINDENKIT SZERET! KIVÉTEL NÉLKÜL! "

Milyen szeretet az,amelyik a pokolra juttat,pedig ő teremtette olyannak a világot,amilyen.

Módjában állt volna mindent-mindenkit tökéletesre teremteni,de valahogy neki jobban tetszett

az emberek lelkével való játék... Kedves Ildikó te mindezt elhiszed?? :D :D

A megváltásról is felvetődött még bennem néhány gondolat,sajnálom hogy sokakban ez nem

vetődik fel: Az emberek közül hányan haltak még sokkal keservesebb kínhalált ráadásul úgy,hogy nem voltak benne biztosak,majd isten trónusán vagy ha úgy tetszik jobbján fognak landolni??

Ildikó kérlek válaszold meg nekem ezeket a kérdéseket,benned felvetődtek e valaha,és ha igen

akkor hogyan tudtad megmagyarázni magadnak?Hogyan tudtad mégis elhinni ezt az egészet?

És azt is szívesen fogadnám,ha mesélnél részletesebben az élményedről,persze csak akkor ha szívesen

megosztanád ezt itt mások előtt is. Köszönöm!

Üdv.

fairy

435. 83e25137af (válaszként erre: 433. - 06bfdda89d)
2011. márc. 22. 13:03
felcsaptam setét angyalnak. új szakma. :)
434. 5758a48989 (válaszként erre: 430. - Fairytalentum)
2011. márc. 22. 09:30

KÖSZÖNÖM A KÉRDÉST!


A halál pillanatában mindenki, kivétel nélkül könnyűnek, és Szellemi értelemben TISZTÁNAK érzi magát. Az érzések fel-sokszorosodnak! 13 éves koromban, aki szellemben végig velem volt, a Tőle áradó SZERETETET, BÖLCSESSÉGET! (amit egyébként így nem érzünk a földi létben) nagyon erősen éreztem felém áramlani. :) Valóban csodálatos érzés volt! Jó magam két hétig még csak megszólalni sem tudtam, mert annyira jó volt abban a másik dimenzióban, hogy próbáltam megtalálni rá a szavakat, de hiába. Valóban nincs rá szó, szavakkal értékét veszti az élmény. Olyan volt mintha TESTBEN lettem volna ott, nagyon is valóságosan, mint most, csak leírhatatlanul könnyebben, szellemben TISZTÁN!


Viszont! És ez nagyon fontos! A halál állapotában mindenki megszabadul, kivétel nélkül az őt zaklató démonoktól! Ilyen a félelem, a zaklatás, a fájdalom, betegség ... stb. Tehát a démonok nevei, akik kárt okoznak az emberekben, a Szeretet egységében. Hiszem, hogy ez mindenkinek világos. És ezért vagyunk szomorúak, akiknek a szívében Jézus ÉL, mert míg a hálál pillanata csodálatos, esetleg különböző élményekben gazdag, addig a másik oldal igényt tart a LÉLEKRE, a meghalt ember Lelkére, mivel a szerződés Isten és a sátán között a Lelkekről szól! SZELLEMI HARC FOLYIK A LELKEKÉRT A KÉT OLDAL KÖZÖTT! Aki nem hívja a szívébe az Úr Jézus Krisztust, ÉS EZ NEM MESE!, az a pokolra jut kivétel nélkül, ahol NINCSENEK TÖBBÉ BARÁTOK, NEM SZÓLÍTANAK TÖBBÉ NEVEDEN, KISZOLGÁLTATOTT SEMMI LESZEL A SZÁMUKRA! Erről a "23 perc a pokolban" című beszámolóban bővebben szól Bill Wiese. Az Úr Jézus MINDEN Lélekért könnyet ejt, mert NEM tehet semmit az elkárhozott lelkekért. :(


AZ ÚR JÉZUS KRISZTUS SZERET TÉGED! MINDENKIT SZERET! KIVÉTEL NÉLKÜL! ♥


A halál pillanata gyönyörű! Az égiek még a halál pillanatában is küzdenek a Lelkekért. Viszont Isten NEM hazug! Ezért míg a halál pillanatában megtisztul az ember, addig a sötét oldal rámutatva a hangsúlyt a szerződésre, Isten mivel NEM szegheti meg szavát, mert akkor angyalok milliói mondanák őt hazugnak, -ami NEM igaz, ezért a sátán is megkapja, ami neki jár. :( Hozzáteszem, hogy több ember jut a pokolba a világ nyújtotta látható, valóságos élmények láttán, mint azok, akik nem egy múló, viszont valóságos életet éltek egész életükben, pedig akik megtagadták az Úr Jézust tudatlanságból, számunkra is volt lehetőség az életükben, hogy megtérjenek.


Az EREDETI fordítást R. Moody könyvéből volt lehetőségem elolvasni, amelyben volt egy rész, ahol írt a pokolról. Arról ír Dr. R. Moody, hogy mindent mindig magnószalagra vett fel jól leellenőrizve, hogy hibátlan-e. Egyszer bejött hozzá egy illető, aki nem fényről, csodálatos élményekről számold be neki, hanem a másik oldalról, amely félelem által a beszámoló embertársunk az elbeszélése közben is REMEGETT! És ami a legérdekesebb, hogy R. Moody amikor később le kívánta játszani a szokatlan beszámolót, hogy azt lejegyzetelje, a szalag üres volt!


A sátán NEM akarja, hogy ismerjék őt! Elég, ha neki szolgálnak tudattalanul az emberek! Ezek megnyilvánulásai a gonosz cselekedetek, a meg nem bocsájtások! :(


A mostani könyvében R. Moody-nak már NEM szerepel sehol a pokolról szóló történet. Kerestük többen, viszont már NINCS benne! A könyv borítóját is megváltoztatták. NEM csodálkozom, mert nyilván ember cselekedte, viszont tudjuk mi keresztény hitűek, hogy honnan ered a hazugság és a megtévesztés. A sátántól! És nekünk, akik tudjuk, hogy milyen harc folyik értünk a szellemi oldalon ezen nem is csodálkozunk. Mivel NEM emberekkel van tusakodásunk, hanem szellemi lényekkel.


* Mert nem vér és test ellen van nékünk tusakodásunk, hanem a fejedelemségek ellen, a hatalmasságok ellen, ez élet sötétségének világbírói ellen, a gonoszság szellemei ellen, melyek a magasságban vannak. * (Ef. 6:12)


SZELLEMI HÁBORÚ FOLYIK A LELKEKÉRT! MÉG ITT A FÖLDI ÉLETBEN DÖNTENIE KELL A SZÍVÉBEN MINDENKINEK, HOGY ELFOGADJ A-E AZ ÚR JÉZUS KRISZTUST MEGVÁLTÓJÁNAK? EZ NEM JÁTÉK! NEM ILLÚZIÓ! HANEM VALÓSÁG, MÉG AKKOR IS, HA TESTI SZEMEITEKKEL EZT NEM LÁTJÁTOK!


Az említett beszámoló a pokolról:


[link]


A Mindenható Isten NEM csodákat kíván tenni velünk emberekkel, hanem az Úr Jézus Krisztusba vetett hitünket kéri. Amikor Isten csodát tesz velünk, akkor vagy nagyon elkeseredett, mert annyira eltávolodott Tőle az ember, hogy már ki kell, hogy nyúljon Felé. Lásd az Ószövetségben Isten tíz parancsolatát, és az általa küldött jeleket, csodákat, amikor népe idegen Istenekben (démonokban) kívánt hinni.

Vagy pedig meg kívánja magát mutatni Felénk az Ő hatalmával! :))))))))))))) És ilyenkor NAGYON BOLDOG! Ahogy mi is az Ő jelenlétében! :)


* Annakokáért az az indulat legyen bennetek, mely volt a Krisztus Jézusban is, Aki, mikor Istennek formájában vala, nem tekintette zsákmánynak azt, hogy ő az Istennel egyenlő, Hanem önmagát megüresíté, szolgai formát vévén föl, emberekhez hasonlóvá lévén; És mikor olyan állapotban találtatott mint ember, megalázta magát, engedelmes lévén halálig, még pedig a keresztfának haláláig. Annakokáért az Isten is felmagasztalá őt, és ajándékoza néki oly nevet, a mely minden név fölött való; Hogy a Jézus nevére minden térd meghajoljon, mennyeieké, földieké és föld alatt valóké. És minden nyelv vallja, hogy Jézus Krisztus Úr az Atya Isten dicsőségére.

(Filippi 2:5-11)


ÁMEN. :)

433. 06bfdda89d (válaszként erre: 432. - 83e25137af)
2011. márc. 21. 23:03
Hogy mi van veled??? :O
432. 83e25137af (válaszként erre: 429. - Fairytalentum)
2011. márc. 21. 20:14
az enyémet nem tisztelik... világi vagyok meg démoni erők szálltak meg stb.. de nekem kell az övékét. :D kacag a májam :D
431. 83e25137af (válaszként erre: 430. - Fairytalentum)
2011. márc. 21. 20:13
kár erőlködnöd.... :DDDD nem fogod meggyőzni. :)
430. fairytalentum (válaszként erre: 420. - 5758a48989)
2011. márc. 21. 19:51

Ildikó kedves hogy tudtad ezt a viccet és ezeket a videókat így összekomponálni? :D

Foglalkoztam a H.K.É beszámolókkal,Raymond Moodi és

mások könyveit végig olvasva arra a következtetésre jutottam,hogy mindenkinek megvan a saját különbejáratú pokla és mennyországa.Mindkettőt magunkban hordozzuk,ez nem egy bizonyos hely a csillagokban vagy a föld alatt,vagy egy másik bolygón... Ha hiszel benne,akkor számodra létezik,és

szubjektíve meg is tapasztalhatod.De hogy ez Isten büntetése vagy jutalma lenne,annak semmi értelme.A H.K.É-t átélők igen minimális százalékának van csak pokoli" tapasztalata,a többinek pedig kortól,fajtól,vallási hovatarozástól függetlenül leírhatatlanul gyönyörű,szavakba nem foglalható mennybéli élményei voltak ehez mit szólsz? :D

429. fairytalentum (válaszként erre: 421. - Marika4528)
2011. márc. 21. 19:35

Kedves Marika ezt komolyan gondoltad? :)

A mondat második felével egyet értek!

2011. márc. 21. 14:58

Kedves Dal ♥


♥ ♥ ♥ ÁRADJ ÉGI FOLYÓ ♥ ♥ ♥


[link]


♥ ♥

2011. márc. 20. 15:22
milyen kínos egyeseknek, 'a pokol angyalai' megszólítás is....
426. fe80e17aca (válaszként erre: 424. - 5758a48989)
2011. márc. 20. 13:30
amit nem tudsz:...hogy nem a szeretet a lényeg, amit mások felé adakozunk....
2011. márc. 20. 13:19
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 20. 12:50

Szeretettel Meghívlak, aki a Kedves Szívedben SZERETETED az Úr Jézus Krisztust, a következő Fórumra beszélgetni, ha szeretnél velünk tartani, akik felvállaljuk Őt buzgó SZERELEMMEL!: :)


♥ ♥ ♥


A Fórum Címe:


"Keresztények fóruma! Szeretet közösségben együtt munkálkodva! :))"


2011. márc. 20. 10:22
:)))
422. 5758a48989 (válaszként erre: 421. - Marika4528)
2011. márc. 17. 17:19

Köszönöm Drága Marikám! Már hiányoztál a fórumra!

Hiszem, hogy most már az ÉRTELEM is hozzá szól az egybként jól induló témához.


Hálás Szívvel Köszönöm Neked!


:)))

2011. márc. 17. 16:59
Tisztelni illik mindenkinek a nézeteit,ha nem tetszik ne irj rá sértő dolgokat!!
2011. márc. 17. 16:36

1. A téma lényege:


Kérem, hogy komolyan vedd! Köszönöm!


Egy kitalált történettel kezdem, és a végén két Videót fogok Veled Szerettel megosztani. Lementem ezt a fórum oldalt! Ha megtekintetted a Videókat, vagy láttad már őket, akkor Kérlek, hogy komolyan szólj hozzá! Minden gúny és durvaság nélkül! Köszönöm! :)


Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisbó l Floridába. A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre. Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre: Szerető feleségemnek Időpont: 2005 okt.13, péntek Tárgy: megérkeztem! Drága szerelmem, Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem.Már számítógépük is vanaz ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni. Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk. Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém. PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!!


A történethez kapcsolódó Videók:

Megtörtént esemény alapján!


1. 23 percet töltöttem el a pokolban! :( Szörnyű volt, és elviselhetetlenül SÖTÉT!


[link]


2. Jennifer Perez - A pokol valóságos, mert ott voltam!


[link]

419. 5758a48989 (válaszként erre: 418. - 83e25137af)
2011. márc. 17. 16:21
Megköszöntem! :)
418. 83e25137af (válaszként erre: 411. - 5758a48989)
2011. márc. 17. 16:20

hoppsz.


azért a sületlenséget kikérem magamnak :) ezek igenis fontos dolgok voltak. DE abban igazat adok hogy észrevétlenül ugyan de szétoffoltuk a fórumodat.


HABÁÁÁR némi köszike jár nekünk ang.-al mert életben tartottuk :))) méééég ha nem is a témához feltétlenül szorosan összefüggő hozzászólásokkal.


Lucifer, a pokol, kataklizma és egyéb angyalok szerepeltek bennük :)))


Na akkor én is balra el :)


És bocsika


Hátraarc. bye bye :)

2011. márc. 17. 16:18

1. A téma lényege:


Kérem, hogy komolyan vedd! Köszönöm!


Egy kitalált történettel kezdem, és a végén két Videót fogok Veled Szerettel megosztani. Lementem ezt a fórum oldalt! Ha megtekintetted a Videókat, vagy láttad már őket, akkor Kérlek, hogy komolyan szólj hozzá! Minden gúny és durvaság nélkül! Köszönöm! :)


Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisbó l Floridába. A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre. Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre: Szerető feleségemnek Időpont: 2005 okt.13, péntek Tárgy: megérkeztem! Drága szerelmem, Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem.Már számítógépük is vanaz ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni. Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk. Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém. PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!!


A történethez kapcsolódó Videók:

Megtörtént esemény alapján!


1. 23 percet töltöttem el a pokolban! :( Szörnyű volt, és elviselhetetlenül SÖTÉT!


[link]


2. Jennifer Perez - A pokol valóságos, mert ott voltam!


[link]

416. 83e25137af (válaszként erre: 412. - 03feca27e2)
2011. márc. 17. 16:16
Lucika csak szeretethiányos kicsi babukaaaa :)))))))))
415. 03feca27e2 (válaszként erre: 411. - 5758a48989)
2011. márc. 17. 16:13
Akkor jó ámítást Ildikó és Többiek! Lucifer puszipajtása lelép! Sziasztok!
414. 5758a48989 (válaszként erre: 412. - 03feca27e2)
2011. márc. 17. 16:13
Sajnálom! Amit NEM akartok megtudni, azt NEM is fogjátok!
413. 83e25137af (válaszként erre: 409. - 5758a48989)
2011. márc. 17. 16:12
neeeem utál. aki nem aput szereti azt miért utálná? :)
412. 03feca27e2 (válaszként erre: 409. - 5758a48989)
2011. márc. 17. 16:12
De most komolyan...hova vezet az hogy ha ő utál akkor mi is utáljuk már ezért...még mindig nem értem...
411. 5758a48989 (válaszként erre: 408. - 03feca27e2)
2011. márc. 17. 16:12

Szeretnélek kérni benneteket a komolyságra, mert több embert írt már felém, hogy Tőletek NEM tudnak írni a fórumra, mert értelmetlen sületlenségekről írtok! Szerintem igazuk van. Nem lehetne, hogy privát üzentek egymásnak Drága Ang. és Andicca?


Megértéseteket Igazán Szeretettel Köszönöm! :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook