Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mellfájdalom önmagában lehet terhesség jele? fórum

A mellfájdalom önmagában lehet terhesség jele? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 4. 08:23

Köszönöm a válaszokat!

Ma sajnos megjött. :(

A mellfájdalom viszont nem múlt még el, tényleg csak azért furcsáltam mert szülés óta semmi nemü fájdalmat nem éreztem. Mindegy, új hónap, új esély.

Köszi még egyszer a válaszokat :)

2020. febr. 4. 02:51
Nekem minden mensi előtt fáj a mellém.nem a terhesség jele .vagyis csak a későbbéiben .de addigra már kiderül a terhesseg
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2020. febr. 3. 23:55

Érdekes, mert sosem fájt premens időszakban a mellem.

Terhesség alatt sem feszült. Az én időmben még nem mértek hormonszinteket, lehet, hogy valami nem stimmelt.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 3. 22:21
A mellfajdalom az emelkedett progeszteron szint miatt van.tipikus pre mens tünet. Ha nem jön meg és marad a fajdalom az utalhat terhessegre.
2020. febr. 3. 20:20

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehet e csak a mellfájdalom a terhesség jele?

Már van egy kisfiam, jövő hónapban lesz 2 éves. Amióta szültem, soha nem fájtak a melleim. Most viszont már kb 10 napja. Ma vagy holnap (nem) kellene megjönnie. Mai tesztem negatív, semmi más tünetet nem vettem észre ezen kívül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook