Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A második gyerekem érkezése fórum

A második gyerekem érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A második gyerekem érkezése

1 2
10. sara1986 (válaszként erre: 5. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 14. 13:32
láttam egyszer egy hasonlót egy tv-s szüléseket bemutató sorozatban. Ott sem akarta elfogadni a babát az anya, azt mndta, hogy ő ugyan egy csepp tejet sem ad neki. Az apuka adott neki testkontaktust, amíg az anya rá nem jött, hogy mi történik vele. Szerintem is depresszió
9. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 8. - Szöszke40)
2011. nov. 14. 12:13
Nekem anyósóm nem kiváncsi a kicsire,egyszer látta 2 hetesen,azóta sem:-(A nagyobbikat imádják,olyan mintha a kicsi nem is lenne az unokájuk.De leszarom...anya és apa kell a gyereknek,nincs is szüksége a nagyira.Addig nem is viszem,amíg ő nem jön.Szóval a kicsi nem is fogja tudni ki a nagyanyja,nagyapja....
2011. nov. 14. 12:01
kicsit megkönnyeztem ezt a történetet,mert mikor én vártam a 3.kislányunkat,senkit nem érdekelt az sem:( saját Édesanyám is olyan megvetöen nézett rám,holott nekünk akkor már saját otthonunk volt.Férjemet se izgatta a dolog,igazából megvetettek.most 11éves az a tüneményes lány,meseszép,hosszú szőke hajjal,kék szemekkel kitűnő tanuló,tanulmányi versenyeket nyer sorra,szóval Ő mindenki szemefénye,és születése után szerették csak meg..
7. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 6. - 2f26e3ce5e)
2011. nov. 14. 11:49
köszönöm szépen
2011. nov. 14. 11:43
Biztosan nehéz lehetett neked!Megértelek!A 9 hónap valószínűleg a szülés után csapódott le benned,plusz még egy kis depi is lehetett.DE Happy End a vége és ez a lényeg!!Gratulálok a családodhoz,sok energiát neked:))
5. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 2. - Sara1986)
2011. nov. 14. 11:06
Igen szoptattam és köszönöm a jó kívánságot.Talán némi depresszió okozta akkoriban,hogy így viszonyultam hozzá,de most már NAGYON-NAGYON IMÁDOM ŐKET!
2011. nov. 14. 10:33

Szia!

Én szeretnék neked tiszta szívből gratulálni a pici babucid születéséhez és kívánom,hogy mindig legyetek ilyen boldog család. :)

2011. nov. 14. 10:21
Nekem is érdekes, nem tudom elképzelni, hogy "közömbös" legyen számomra a kisfiam, akit 9hónapig a szívem alatt hordtam...
2011. nov. 14. 10:07

de furcsa amit írsz, bár öülök, hogy a vége jó!

kíváncsi vagyok, hogy szoptattad-e picit?

2011. nov. 14. 09:29
Nagyon nehéz volt lelkiekben a második fiam érkezése, még a párommal is szembeszálltam, csak hogy ő megszülethessen! Hatalmas teher volt, hogy senki nem volt mellettem lelkileg a terhesség alatt, pedig nagy szükségem lett volna rá.

Ugrás a teljes írásra: A második gyerekem érkezése
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook