Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Második gyermekünk érkezése! fórum

Második gyermekünk érkezése! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második gyermekünk érkezése!

2012. jan. 10. 21:02
Gratulálok! Nagyon szép gyerekek! Szeretettelejes, kedves család, maradjatok ilyennek.Jó egészséget, sok örömöt kívánok!
2012. jan. 3. 20:19
Jaj, Hajni, rögtön levágtam, hogy ez bizony rólatok szól, amikor a képet megláttam! :) Nagyon jó volt olvasni, szép történet. :)
2012. jan. 3. 06:17
Gratulálok!nagyon szép gyerekeitek vannak!:-)és a kitartáshoz is!minden jót,sok türelmet és egészséget nektek!
2011. dec. 31. 14:35
Szuper a cikked! Puszi :*
2011. dec. 30. 17:53
Nagyon szép gyerköceid vannak!Gratula!
2011. dec. 30. 16:18
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jeleket(igyekszem vissza is küldeni :) ))és a hozzászólásokat is..... :)))
6. iglo
2011. dec. 30. 16:00
Sok-sok gratula nektek és további sok boldogságot! Gyönyörű szépek mindketten!:) Örülök, hogy leírtad, hogy milyen más idegen országban szülni.
2011. dec. 30. 13:32
Gratulálok az erődhöz a szülésnél. Ügyesek voltatok. Számomra is felejthetetlen az a pillanat amikor a nagyobbik gyerekem bejött a kórházba és először látta meg a kishúgát... ;( Én nagyon bőgtem... :))
2011. dec. 30. 13:15

Szia Drága!


Megismertem a Hannust a fotón!!! Akkor már tudtam, ogy te írtad a cikket. :-)


Nagy nagy gratula Nektek! Gyönyörű család vagytok.


Hát azért nem semmi, ott még hamarabb kidobják az embert a kórházból, mint itthon. :-(


Sok puszi!!!!!!!

2011. dec. 30. 11:45
Nagyon bátor vagy, hogy ott is vállaltad a gyermeket. Mi idén januárra terveztük, hogy kiköltözünk végleg Angliába, de közbeszólt a mi édes kis angyalkánk. Nem mertünk így neki vágni, hiszen évek óta vártuk a babát. :) Anglia megvár. :) Gratulálok és tüneményesek a gyerkőcök! :)
2011. dec. 30. 10:45

Kedves Hajni!

Elolvastam a kis írásodat és hát ahány ház annyi szokás, mondjuk mi magyarok.Bizonyára furcsa volt számodra az ottani orvosi szokások, de fő a végeredmény.Tündéri kisbabáid vannak.A kislányod egy

kis tündér, a kisfiad tényleg egy kis szőke herceg.

Büszke lehetsz, nagyon szép családod van.Gratula a férjednek a kitartásáért, segítségéért.

Kívánok mindnyájatoknak további boldogságot és jó új évet! Üdvözlettel: Zsuzsa

2011. dec. 30. 10:20
Nem tervezett gyermek a mi kis Szőke hercegünk! Épp új életet kezdtünk külföldön (2010 januárja). Rá két hétre kiderült, hogy állapotos vagyok. Nem volt kérdés, hogy megtartsuk-e a babát. Bár voltak fennakadások a születésével kapcsolatban, meg hogy is zajlik le majd az egész…

Ugrás a teljes írásra: Második gyermekünk érkezése!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook