Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A lànyom tegnap sütött palacsintát a szemétszállítóknak.... fórum

A lànyom tegnap sütött palacsintát a szemétszállítóknak.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
55. michelle.r (válaszként erre: 51. - 71ddaa07fa)
2022. szept. 2. 16:59
Óóóó, nem, nem ismertem fel. Kaszás Attilával láttam, soha többé nem néztem meg.
54. brandy85 (válaszként erre: 52. - Timycat)
2022. szept. 2. 14:49
Van náluk víz!
53. globus (válaszként erre: 40. - 8a5caeb182)
2022. szept. 1. 17:11
Nálunk jellemzően akkor szoktak dobozos sört kitenni, ha olyant kérnek elvinni, ami nem szabályos. Pl. + zsák. Nincs gond belőle.
52. timycat (válaszként erre: 47. - Brandy85)
2022. szept. 1. 17:04
Senki nem mondta hogy ne mosnának kezet, de az utcán a kezükbe nyom valaki egy palacsintát. Szerinted hol mos kezet?
51. 71ddaa07fa (válaszként erre: 50. - Michelle.r)
2022. szept. 1. 10:52

Ne mondd, hogy nem ismered!


A Padlás című musicelből való ez az idézet.


[link]

50. michelle.r (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2022. szept. 1. 10:07
De jó kis versike. Te faragtad? 😇
49. michelle.r (válaszként erre: 42. - F6e17c1dbe)
2022. szept. 1. 10:07
Igen, ez is igaz. 😎 bár erről konkrétan nem tudom, mi volt a számla végösszege, mert végül kiderült, hogy a házé a cső, ami eltörött.
48. michelle.r (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2022. szept. 1. 10:05

Nem, nem spiri dolog. Igen, az emberi természet alapjában ilyen, elég sok meló van benne, hogy ne aszerint működjek.


Elmondtam, hogy nekem mit jelent az elfogadás. Nekem ez működik.

2022. szept. 1. 08:18
Jesszusom! 🤦 Mosnak kezet evés elött! Ezt azért tudom,mert a kisfiam imádja a kukásautókat meg az embereket rajta! Képzeljétek nem is bunkók,visszaintegetnek, beszélgetnek a fiammal! Ja és nem nézik le a gyerekemet!
46. timycat (válaszként erre: 44. - Dodi44)
2022. szept. 1. 08:06
Szalvéta? Szerinted ez pótolja a kézmosást? Pláne abban a munkakörnyezetben amiben ők dolgoznak?
45. birebora (válaszként erre: 35. - Epresturmix)
2022. szept. 1. 03:14
Persze, elvileg. Az orvos sem fogadhatna el és még sorolhatnám.
44. Dodi44 (válaszként erre: 43. - Timycat)
2022. szept. 1. 00:33

"Tiszta "kukás" a kezük."

(szalveta hianycikk)

2022. aug. 31. 21:53

Azt vajon mit csináltak a palacsintával? 🤦‍♀️

Tiszta "kukás" a kezük.


Ha én meg akarnám lepni őket - de nem akarom és nem azért mert lenézném őket - akkor lóvét adnék, ha már étel-ital akkor szigorúan gyári, bontatlan csomagolásban. Én egyáltalán nem venném szívesen ismeretlenek által adott, "bizonytalan eredetű" ételt, italt.


Én is úgy érzem, hogy túl van ez tolva.

42. f6e17c1dbe (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2022. aug. 31. 21:45
Ráadásul ha a szakembert megkínálod valamivel, akkor nem is fog olyan vastagon a ceruzája 😉
41. pteri (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2022. aug. 31. 21:41
Ezt nem értem mire írod, nem tik-tokozok. Pàr éve voltunk Korfun, ahol valami vita miatt nem volt hetek óta szemétszàllítàs. Ott mindenki ràérzett, hogy a szemétszàllító emberek munkàja is ugyanolyan értékes, nem lenézendő munka, mint bàrmelyik màs emberé.
2022. aug. 31. 21:39
Hideg sörnek jobban örültek volna :D
39. 71ddaa07fa (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2022. aug. 31. 21:38

Szilvásgombóc, ó-ó-ó-ó, megkóstolható.

Benne van a kenyér, benne van a víz,

benne van a tudás, benne van az íz,

benne van az idő, benne van a só,

benne van a válasz, embernek lenni jó.

38. pteri (válaszként erre: 37. - Globus)
2022. aug. 31. 21:36
Én szoktam làtni, hogy amikor beülnek a fülkébe majszoljàk a szendvicset. Azt nem is akarom tudni, van-e kézmosàs előtte.
37. globus
2022. aug. 31. 21:23
Hazavitték a palacsintát? Telephelyre? Vagy behívta evés előtt kezet mosni? Akik nálunk hulladékot szállítanak, nem hiszem, hogy tudnak enni munka közben.
36. Epresturmix (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2022. aug. 31. 21:19

Ez is ilyen spiri dolog? 🤪

Nem. Nem kell mindenkit elfogadni. Ez nem jelenti azt, hogy én piszkálok valakit, mert nem. De nem tudok mindenkit elfogadni és nem is kell! Ennyi. Te spilázod túl. Pedig az emberi természet ilyen. Akár bevallod, akár nem. :)

35. Epresturmix (válaszként erre: 25. - Birebora)
2022. aug. 31. 21:17
Azt tudtad, hogy elvileg nem is fogadhatnak el semmit?
34. Amaunet (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2022. aug. 31. 21:11

Az emberi dolog, hogy az éppen nálad, több órán át dolgozó szakembert megkínálod valami frissítővel, kávéval, még ha több tízezret gombol le rólad a végén, akkor is.


Nálam is dolgozik egy brigád, holnap lesz 3. napja (ekkor fogják befejezni), mikor reggel 8-tól 17-ig folyamatosan dolgoznak. Természetes dolog, hogy megkínálom őket kávéval, frissítővel.


A kukás nem az én alkalmazásomban áll és fél perc, míg megáll a ház előtt és a hidraulika kiborítja a kukát.

Ezt a fél percet én kifizetem az ő munkáltatójának.

Azt a fél percet várva pedig nem fogok a kapuban állni és várni őket, hogy valami gesztussal megköszönjem (köszönje meg a munkáltatója, neki dolgozik) a félperces munkáját.

2022. aug. 31. 21:02

- Ti mindenen (is) össze tudtok veszni?

- Mindenen (is)!

2022. aug. 31. 20:56

Nálunk ergy pillanat, míg elsuhannak a ház előtt. Még beszélni sem volt alkalmam velük nem hogy sütögetni nekik reggel 6 előtt.

Korábbi lakhelyemen jöttek öten, ki-be húzgálták a kukákat nagy hanggal, majd a kaput nyitva hagyták. Ott apalesetben a takarító feladata lett volna a kukák húzgálása, de fizettek a kukásoknak, hogy ne kelljen ezért eljönniük a házhoz.

Szóval, megkeresték a mellékest.

A kukások ugye alkalmazottak és bért kapnak azért, amit csinálnak?

31. birebora (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2022. aug. 31. 20:38
Kertvégi szomszéd néni ad néha sütit, nagyon megszoktuk köszönni, jól esik és mindig viszonozzuk mi is valamivel. Szerintem is jó és emberi dolgok ezek.
30. michelle.r (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2022. aug. 31. 20:35

Szerintem túlspilázod. Két hónapja csőtörés volt a házban, szétverték a fürdőszobánk sarkát, a vizes kb. három órán át véste a betont, a füléből is folyt a víz. Adtam neki egy hideg gyümölcsös sört. Azt, amit magamnak hűtöttem be délutánra. Egyikünk fejében sem fordult meg, hogy azért adtam, mert lenéztem azért mert vízszerelő, vagy cigány.


Pont az ilyen kis gesztusoktól lehetne szebb a világ. A szomszéd tegnap beállított egy adag szilvásgombóccal. Azt kellett volna gondolnom, hogy lenéz, mert azt hiszi, nem tudok magamnak ebédet venni?

29. michelle.r (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2022. aug. 31. 20:29

Miért marhaság, hogy fogadj el mindenkit olyannak, amilyen? Tudsz rajta változtatni? Szerintem nem. Innentől két választásod van, vagy elfogadod, vagy kattogsz, ellenállsz, hőbörögsz. Amivel kinek is ártasz?


Az elfogadás nem azt jelenti, hogy kebledre öleled, hanem tudomásul veszed, és mész tovább.

2022. aug. 31. 19:38

Szükségem lenne két, nagy (240L) műanyag kerekes kukára, jutányos áron.

Van valakinek ebben ismeretsége???...-))

27. LBO (válaszként erre: 3. - Tünci3)
2022. aug. 31. 17:33
Pénzzel akkor "kedveskedünk", ha valami olyasmit teszünk a kukába, amit amúgy nem szabad. Ha pénzt kapnak, még a jó Istent is elviszik 🤣🤣
26. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2022. aug. 31. 16:31

Értem én, visszataszítónak tartod, hogy kihangsúlyozza, hogy emberszámba vette az embereket.

Innen nézve jogos a felháborodás.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook