Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sokat sírtam tegnap a nagylányom miatt. Tetoválással jött haza :( fórum

Sokat sírtam tegnap a nagylányom miatt. Tetoválással jött haza :( (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. márc. 28. 08:00
Nem derült ki, mi a tetkó?
37. mallow (válaszként erre: 32. - Sylvee12)
2022. márc. 26. 20:45

Ez nem a kapcsolaton múlik, hanem egy életfelfogásbeli különbözőség. Mivel nem vagyok szülő, ezért nem tudom, hogyan élném meg ezeket a dolgokat a mai világban. Én nem vagyok egy maradi ember, de vannak alapértékek, amiktől nem tágítok, mert másképp szemlélem a világot, mint az átlag. Senki nem tudná elmagyarázni nekem, hogy ez jó dolog, mert nem az.

Azt látom, hogy a mai fiataloknak annyira minden megadatott az életben, és közben meg annyira nem kaptak értékre nevelést, hogy a jó dolgukban, meg a nagy szabadságban már nem tudják mit kezdjenek magukkal. Fogalmuk nincs az értékekről, csak majmolják egy manipulált világ sémáit...

Tisztelet az egyre kevesebb kivételnek. Totális kiüresedés felé haladunk.

Bocsánat a fiataloktól, talán nem is ők tehetnek róla.

2022. márc. 26. 20:44
Írd meg privát a címedet, küldök néhány csomag papírzsebkendőt.
2022. márc. 26. 20:40
Nem vagyok tetkó párti de felőlem akinek tetszik az átgondoltan csináltasson magának .Fiaim se tetkó rajongók de nem tudom elképzelni hogy egy normális grafikájú tetkó miatt sírdogálnék. Az viszont probléma ha nincs megfelelő bizalom és elfogadás a szülő és gyermek között.
34. mallow (válaszként erre: 33. - Mallow)
2022. márc. 26. 20:38

Régebben a henna festés volt divatban. Nem mondom, nekem is tetszett a kézfej-lábfej díszítése, de végül nem próbáltam ki. De az csak egy dísz, ami egy idő után lekopik, eltűnik, nem marad rajta a bőrödön egy életen át.

Gondolkozzatok fiatalok! Tényleg ez a legfontosabb az életben?

33. mallow
2022. márc. 26. 20:33

Őszinte leszek, utálom ezt a tetkó-divatot. Boldog boldogtalan tetkót véset magára lassan, ha jól néz ki, ha nem.

Valamikor a rockerekre volt inkább jellemző, egy életfelfogást tükrözött. De ma micsoda? Egy önmutogatás, és sokan, akik önbizalomhiánnyal küszködnek, azt hiszik ettől menőbbek lesznek. Minden ízléstelen szart magukra varratnak az emberek, teljesen elcsúfítják sokan magukat, a testüket, a bőrüket. A halálom, amikor egy szép bőrű, finom arcú, jó megjelenésű lányon meglátom. Elképzelem, milyen lehetne rajta így egy esküvői ruha... :( Ha a lányom lenne, nem engedném, illetve igyekeznék úgy nevelni, hogy az értékeket kövesse az életben, nem ezeket a futó(bolond) divatokat...

Sorry.

2022. márc. 26. 17:02

A tetoválás mindenkinek a magánügye. Örülök, hogy itt sokan toleránsak vagytok.

Jól át kell gondolni, ha az ember tetováltatni akar. Egy életre választunk, a bőr is öregszik.

Nekem mondta a srác, aki csinálta, hogy el lehet távolítani lézerrel, de utána úgy néz ki a bőr, mintha megégett volna.

Nem bántam meg, anyukámnak elmondtam előtte, sőt át is küldtem, hogy mit szeretnék. Támogatta. Nagyon szép lett, a bokámon van, ha akarom villantom, ha akarom elrejtem.

Ebben a történetben nekem az a szomorú, hogy a FI lánya nem merte elmondani az anyukájának.

FI helyében én elgondolkodnék rajta, hogyan lehetne javítani a kapcsolaton anya és lánya között.

Mert ez a tetoválás csak a jéghegy csúcsa.

31. pteri (válaszként erre: 29. - Emmaa1)
2022. márc. 26. 16:30
Én ma sem merném megmondani anyukàmnak, mivel sose engedett semmit, nekem a lànyom viszont màr most elmondanà, ha egyszer szeretne, mert tudja, hogy én nem vagyok régimódi. Nyilvàn a FI lànya is tudta, hogy engedélyt nem kapna csak letolàst, így kikerülte.
30. babyapocakban (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2022. márc. 26. 15:38

Mert? Mi kerül át az élelmiszerre a tetkóból? 😱😵🙄



Nehéz idők jönnek rád, ha nem vagy elfogadó, mert egyre sokszínűbb az emberiség. Nem a tetkó lesz a legnagyobb bajod.

29. Emmaa1
2022. márc. 26. 14:30

Szerintem meglehet,hogy nem azèrt sírt,mert tetoválást készíttetett hanem,mert nem mondta az anyukàjának.

A bizalom hiánya és titkolózás...ha ez volt az előzménye

Nem vagyok règimódi,de ja megértelek

28. tumbo2 (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2022. márc. 26. 13:31
huligán?
27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Tumbo2)
2022. márc. 26. 12:48
Ez a baj! Sőt, ez baj! Nálunk mindenből probléma van. Van gyereked, az a baj. Ha nincs, majd biztosan mész szülni…tetkód van, huligán vagy…minden baj!!!
26. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2022. márc. 26. 12:43
láttam orvost is,meg olyat is,akinek be volt fonva a szakálla.attól még nem utasítanám el a kezelését.de ha valaki egy komoly állásinterjúra megy,nem hiszem,hogy őt választanák.
25. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 26. 12:37
Nem csodálom. Én is ki lennék akadva. :(
24. Oneday (válaszként erre: 22. - Oneday)
2022. márc. 26. 11:57
Ja utóbbit már 37 évesen. Én nem vagyok híve az óriási, sok-sok látható tetoválásnak de nem ítélem el azt, akinek van. Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz. Manapság meg már egy tetoválás nem olyan nagy dolog.
23. globus (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2022. márc. 26. 11:57

Nekem sem tetszik, de inkább közömbösen. Úgy vagyok vele, mint a zsiráffal, szép, de otthonra nem kéne.

Nem ennek alapján válogatom meg ismerőseimet. Mi bajod lehetne egy tőle átvett csomag párizsitól?

22. Oneday
2022. márc. 26. 11:55
Én 20 évesen csináltattam az elsőt, bokára egy nonfiguratív minta. Nem óriási, anyu tudott róla, és amúgy jól megfontoltam. Sosem fogtak szigorúan, nem is voltam lázadó és jó ember lett belőlem :) tavaly egy válság után csináltattam egy szép kis újat a csuklóm belső oldalára. Én figyeltem arra, hogy ne legyenek nagyok és ne legyen olyan helyen, amit nem tudok eldugni, ha akarok. Nem bántam meg egyiket sem. Az utolsót kifejezetten szeretem, egy végtelen jel szívvel.
21. elbb (válaszként erre: 18. - New(l))
2022. márc. 26. 11:45
Egy anya könnyei akár segíthetnek is....🤣😂🤣😂
2022. márc. 26. 11:44
Telefirkalt test nekem sem tetszik. Egy-két darab lehet szép is.
19. LBO
2022. márc. 26. 10:59
Jaj! 🤦‍♀️
18. New(l)
2022. márc. 26. 10:48
Ha sírsz miatta, előbb lekopik róla?
17. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2022. márc. 26. 10:37

Jajj istenem. 🤣

Nehogy egyszer egy tetovált testű orvosra szorulj! Köpeny alatt nem látni! Gondolom tőlem sem fogadnál el semmit, mert mindkét karom vitilligos, telibe. Hogy lehetsz ennyire elutasító? 😞

Egy cm tetkóm sincs, soha nem is lesz, nekem nem is tetszik. De elfogadom ha másnak igen. Sőt, nem is elfogadom-mert ki vagyok én, hogy elfogadjam? Mondjuk úgy, nem foglakozom máséval.

2022. márc. 26. 10:34
Nekem is van, nagyon sok.Mindeniknek megvan a jelentése.Amig várták rám minden percét az adott szituációban éltem meg.
2022. márc. 26. 10:29

Az én lányomnak is van, alig várta hogy 18-legyen.

Egy puma volt az első.

Azóta van musztáng, meg cica, meg mittudom én mi.

Felnőtt, az ő dolga.

14. Auróra2010 (válaszként erre: 13. - Elbb)
2022. márc. 26. 09:43
EZ elsősorban a piros szinű tetoválásokra vonatkozik, nekem nagyon gusztustalan, olyan mintha vérezne a viselője. De akinek tetszik viselje illetve nézegesse.
13. elbb (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2022. márc. 26. 09:30

😯

De miért? Nem mászik át a kenyérre a tetkó.

Vagy viszolyogsz tőle? Furi.

12. Auróra2010 (válaszként erre: 11. - Auróra2010)
2022. márc. 26. 09:24

folyt


én mondjuk azt is igyekszem elkerülni, hogy tetovált karú eladótól vagy szolgáltatótól fogadjak el élelmiszert vagy ételt.


De izlések és pofonok mások, lehet hogy családtagjaimtól, és tőlem viszolyognak hogy nem vagyunk tetoválva.

2022. márc. 26. 09:21

Tetkója válogatja. Én mondjuk hányok Tóh Gabi karjainak a látványától, rövidujjúban kellett volna énekelnie a pápának

De ha egy normális kisméretű tetkó, akkor fogadd el, jobbat nem tudsz. Bizzunk benne nem feltűnő.


én mondjuk azt is igyekszem elkerülni, hogy tetovált kar

10. Bless the child (válaszként erre: 6. - Tien)
2022. márc. 26. 09:17
16 éves kortól lehet, de akkor kell szülői beleegyezés. Nem tudni, hogy hány éves a gyermek. Vagy csalt a leány, vagy nagykorú.
9. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 26. 08:45

Nekem is van tetoválásom 18 éves korom óta, azóta sem bántam meg és a mai napig tetszik is!

Otthon nem volt balhé belőle, sőt még tetszett is!!👍


Ezért ne sírjál nem érdemes! Ha ezt szerette volna hát megtette, nyugodj bele!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook