Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A legjobb a szexben... fórum

A legjobb a szexben... (beszélgetős fórum)


77. 5e67f791bc (válaszként erre: 76. - Mandella)
2007. febr. 21. 19:23

Na tessk ezt az onsajnalatot azonnal abbafejezni!:) Es tessek engem meggyozni arrol, hogy miuan mar 3 honapja nem szeretkeztem, es meg 4 honapig nem fogok... nem fogom elfelejteni, hogyan is kell csinalni, ugye?

Egyebkent a szex olyan, mint a havazas, nem tudni hany centis lesz, es, hogy meddig tart!

76. mandella (válaszként erre: 75. - Enikö)
2007. febr. 21. 19:20

nem-nem. nem akarnám, hogy felismerjenek, ezért változtattam nemrég nicknevet is, mondjuk érdekes, hogy még a régi néven is fellelhető vagyok, és beazonosítható, úgyhogy mindegy.

A szemem? Állítólag szép. Ha igazuk van - én nem tudom magamról megítélni -, akkor örülök, mert legalább van valami rajtam, mi szép.

75. enikö (válaszként erre: 73. - Mandella)
2007. febr. 21. 19:15

hát igen...evel kell számoli!:((sajna:(((((

miért nem teszel ki valami fényképet hadd lássuk a ...szemeidet.....????nnaa

2007. febr. 21. 19:13
sajnálom, lehet, hogy offoltam ezt a topikot, hiszen már rég nem arról beszélnk, mi a legjobb a szexben. bocsánat.
73. mandella (válaszként erre: 71. - Enikö)
2007. febr. 21. 19:12
Szia, de kedves megszólítás! Köszi, megvagyok. Csak hiányzik egy picit.
72. mandella (válaszként erre: 68. - Pici Lulu)
2007. febr. 21. 19:11

Hogy miért van velem? Hát ez is nagyon jó kérdés. A legvalószínűbb, hogy vágyott valami újdonságra, meg az is lehet, ő is izgalmasnak tartotta a tényt: három év kerülgetés/ismeretség után kipróbálni...

Mondjuk az erős túlzás, hogy "velem van", ezt én így nem mondanám...

Persze tudom én is, hogy független pasi kellene nekem, de ha egyszer ilyen nem akad a hálómba...! Illetve most nemrég akadt, de ő meg közel sem tetszik annyira, mint az iménti, szóval ugyebár a tiltott gyümi varázsa...

71. enikö (válaszként erre: 70. - Mandella)
2007. febr. 21. 19:04
na szia te kis szerelmeske!!!!!hogy vagy???:))
70. mandella (válaszként erre: 67. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 21. 19:00
Köszi. Én is ezt kívánom magamnak, hidd el. Nálam jobban senki nem kívánja! Amúgy már nem ez az első ilyen "viszonyom", már néhányszor megégettem magam, és látod, mégsem tanultam belőle... szóval tudom, hogy szenvedni fogok. Lehet, hogy mazochista vagyok?
69. mandella (válaszként erre: 66. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 18:58
Nos. A helyzet az, hogy mellette nekem is van egy másik, és ő itt van, helyben. Szóval én is megcsaló vagyok... Ez van. Kövezzetek meg, én egy céda vagyok. Hát most mit csináljak? Ölbe tett kézzel ücsörögjek, míg a herceg fehér lovon egyszer csak kopogtat? Igen, sokáig ezt tettem, de nem kopogtatott.
2007. febr. 21. 17:55

Kedves Mandella.. én is jártam már hasonló helyzetben, csak én megkaptam a pasit, először ő kezdett belém szerelmesedni, aztán én, és a legszebb az volt, hogy neki és nekem is volt párja de egybe jártunk.. fél évig ment ez a húza vona, majd összejöttünk.. ő a mostani pasim is, másfél éve..! A másik csajt a pasim exnőjét meg nem sajnálom, az magára vessen, ha annyi árulkodó jelből nem vette észre, hogy már nem szeretik és megsalják! Elég feltűnően csinálta a barátom akkor, és az a lány meg nem vette észre.. pedig már mondta is neki, hogy nem szereti meg ilyenek..és nem vette észre, hogy valami gáz van a kapcsolatában! ez nem általánosítást, tehát ne vegye magára az akit megcsalt a párja, hogy akkor ők is ilyenek... én csak azokra mondom az ilyet, hogy két heti kimaradás, már 100x adják a tudtodra, hogy nem szeretnek és szakítani akarnak veled.. meg a szülinapon névnapon nem vagy vele...! Szóval ilyen apróságokból már sejti az ember, hogy van valami más is a dologban!

Egyébként a pasi miért van veled (nem rosszból írom csak kivi vagyok)? Ha ő nem szerelmes, mert valami ilyesmit olvastam... de a legjobb ha egy független pasit szedsz fel...

67. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 65. - Mandella)
2007. febr. 21. 17:41
Kivanom Neked, hogy talalkozz egy rendes, normalis pasival, hogy megkimelhesd magad attol, amitol igy nem biztos, hogy meg fogod tudni.
2007. febr. 21. 17:34
Ha igy marad, ugye tudod, hogy be kell rendezkedned varakozo allaspontra. Tenyleg jo ez igy neked? Csak visszanezve nehogy ugy erezd, hogy elvesztegetett ido volt....
65. mandella (válaszként erre: 64. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 17:31

Oké. Finom leszek. :-)

De még hosszú-hosszú napok telnek el, míg talákozhatunk... na, ez például nagyon rossz ebben.

64. 5e67f791bc (válaszként erre: 63. - Mandella)
2007. febr. 21. 17:29
Finoman csinald. Nem kell "ajtostul" rontani a hazba. Tenyleg csak beszelgess, ne vadolj. Igen. A pasik nem szeretnek szamukra kenyes temarol beszelgetni, de ha ez neked fontos es nem hajlando veled errol beszelni, az mar uzeneterteku!
63. mandella (válaszként erre: 62. - 5e67f791bc)
2007. febr. 21. 17:23
Jó, megpróbálok vele erről majd beszélgetni, bár van egy olyan érzésem, hogy ő nem szívesen beszélne erről. Nem tudom, miért. De rákérdezni azért csak lehet. Megpróbálom.
62. 5e67f791bc (válaszként erre: 61. - Mandella)
2007. febr. 21. 17:01

Mindig tedd azt, ami boldogga tesz! Ha ez tesz azza, csinald, de tudd, hogy vallalni kell utana a felelosseget is. Ami lehet egy terhesseg, egy lelki fajdalom, egy harmadik no...

Beszelgess vele. Nyugodtan kerdezz ra mit gondol a baratnojehez fuzodo kapcsolatarol, es mit rolad. Sokszor egy jo kerdes, mindent tisztaz.

61. mandella (válaszként erre: 57. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 21. 16:50
Én nem gondolok arra, hogy mikor és mit csinál a másik nővel. Kizárólag rra koncentrálok, amikor velem van, satöbbi.
60. mandella (válaszként erre: 55. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 21. 16:46

"Mondta neked miert teszi ezt?"


Nem. Igaz, én sem kérdeztem. Vajon megkérdezzem? De hogyan?

2007. febr. 20. 23:38

Mandella!

Jelentem en teljesseggel elfogult vagyok! DE CSINALD!

58. 5e67f791bc (válaszként erre: 56. - Mimo)
2007. febr. 20. 23:37

Koszi, Draga!

En csinalnam, csakhogy mar 3 honapja vegetalok...de mar csak 4 honap! Floridaban vagyok. A baratom meg otthon. A kezem meg keves...igy edzek...:)

Ha-ha-ha, ez k... jo!

57. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 56. - Mimo)
2007. febr. 20. 23:26
Na jo, de lehet aznap meg a masik novel is egyutt van. Ez jo erzes? Hat ez csak akkor boldogsag, mig vele van, kozben nem tudom elkepzelni.
56. mimo (válaszként erre: 54. - 5e67f791bc)
2007. febr. 20. 23:21
Én megértem Mandellát, sajnos egyszer élünk, carpediem!!!!!!Amig jókat kapsz ettől a férfitól miért hagynád ki a közös kalandokat?????A tiltott gyümölcs mindig édesebb!!Sok pajnán éjszakát neked!!!!DDDDDDDDDDDDDD
55. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 53. - Mandella)
2007. febr. 20. 23:15

Ha belegondolsz, te erzelmeket viszel bele, o pedig nem. Ha belegondolsz, Te veszitheted a tobbet.

En igazabol nem ertem egy ferfi miert csinalja ezt. Te nem csalsz meg mast, de o igen.

Mondta neked miert teszi ezt?

2007. febr. 20. 23:14

Visszaterve az alaptemahoz, en imadom a szexben mikor hasznalnak...mikor gatlastalanul es vadul "megszeretgetnek"...

Egyebkent a kommunikacio mindent megold, szerintem. Mandella eseteben teny, hogy keteselyes a dolog, egy pasit nehez megeroszakolni, ha o nem akarja.

53. mandella (válaszként erre: 52. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 20. 23:04

Nehéz kérdés. Mármint hogy megéri-e. Most mondjam azt, hogy nem érdekel a másik ember? Mármint a barátnő. Ezért itt kövezés jár.

Igen, lehet, hogy csak használ, de éppen annyira használom szerintem én is. Mindenhez két ember kell.

Nem vagyok büszke arra, amit teszek, de annyit szenvedtem már (meg még fogok is)...

52. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 42. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:52

Hogy tudod elviselni, hogy csak hasznal? Ne ertsd felre, de te irtad, hogy baratnoje van, szeretoje vagy csak, es o nem szerelmes, raadasul atvertek egy masik embert, aki nem tud rolad, a baratnojet.

Megeri?

51. enikö (válaszként erre: 50. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:40
szívesen,máskor is!!!!:))
50. mandella (válaszként erre: 49. - Enikö)
2007. febr. 20. 22:39

:-)))

még jó, hogy tudunk rajta "nevetni"


Köszi, hogy beszélgettél velem!

49. enikö (válaszként erre: 48. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:38
:))))
48. mandella (válaszként erre: 47. - Enikö)
2007. febr. 20. 22:38
bárcsak úgy lenne. csakhogy akkor meg én lennék a barátnő... és ezt inkább nem gondolom most tovább...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook