Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A leghülyébb célzások, vagy vígasztalások a kövérségre fórum

A leghülyébb célzások, vagy vígasztalások a kövérségre (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
278. morkika (válaszként erre: 274. - 22f56b42c8)
2008. jún. 2. 15:04

Igen, szeretek olvani, a nemlétező fantáziámat ilyenkor használom. Nagyon vizuális tipus vagyok, mindent elképzelek amit olvasok és tökéletesen át tudom élni.

Sokféle könyvet szeretek, Robin Cooktóól több könyvet is elolvastam, de szeretem a történelmi könyveket, az ifjúsági regényeket, a krimiket ésatöbbi.

Jelenleg A lepkegyűjtő című könyvet olvasom John Fowles-től, de nemrég olvastam el Ken Follett Kulcs a Manderley házhoz c. hihetetlen izgalmas kémregényét. Ajánlom mindenkinek!


Egyik kedvenc írom Wass Albert. Fantasztikusan ír, eddig minden alkotásán bőgtem. Bármelyik könyvét érdemes elolvasni szerintem.


Szóval Füge, igen, nagyon szeretek olvasni, csak sajnos nemigen van rá időm mostanában :(

277. 22f56b42c8 (válaszként erre: 275. - 56288d981e)
2008. jún. 2. 13:12

bevallom nem ismerem de felébredt az érdeklődésem szal utánanézek:)


amugy King bácsitol most az előbb lett meg 2 regénye tök ingyen.. csak egy kis idő kellett, meg internet:D Rémálmok és lidércek

valamint Ezüst pisztolygolyók

c. regények után már nem kell kutatnom:)))))hihi:))

2008. jún. 2. 12:50
Hamilton. elírtam, bocs.
275. 56288d981e (válaszként erre: 274. - 22f56b42c8)
2008. jún. 2. 12:48

ha szereted a vámpíros könyveket, szívből ajánlom Laurell K Hamiéton Anita Blake sorozatát, a legjobb vámpíros-vérfarkasos könyv(ek), amit valaha olvastam :)

amennyiben ismered, storno :)

2008. jún. 2. 11:14

Én most ezt olvasom:


[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}]:Lisey Története


Lisey Debusher Landon 25 év házasság után vesztette el férjét, Scottot. Két év telt el azóta, s most végre elég erőt érez magában, hogy rendezze az író irodalmi hagyatékát.


Egyre több minden kerül elő, Liseyben megelevenedik a múlt. Scott roppant bonyolult személyiség volt, s gyermekkorában rettenetes traumák érték. Ez tükröződött a műveiben is. Lisey, aki rengeteget tanult tőle a könyvekről és az olvasásról általában, megismerhette a lélek mélységeit is. Később megértette, hogy létezett egy hely, ahová Scott visszavonult - egy hely, amely férjét megbetegítette, de ugyanakkor meg is gyógyította. Most, Scott halála után Liseynek kell szembenéznie férje démonaival, s miközben átfésüli a papírhalmot, kezdetét veszi egy majdhogynem végzetes utazás a Scott-féle sötétség birodalmába.


egyébként 17 éves korom óta Stephen King rajongó vagyok:) ő a kedvenc íróm:) nagyon szeretem a horrort , sci-fit, természetfeletti képességekkel foglalkozó, vámpíros, fantasy s írásokat szoval King pont nekem való:)))))

273. 22f56b42c8 (válaszként erre: 272. - Morkika)
2008. jún. 2. 11:09

:)))

anyum járt egy Niki nevű csajhoz fodrászhoz, és oda járt Soma is..:) de a beceneve nem tetszik..:)


tényleg nem is kérdeztem eddig, hogy te szeretsz olvasni és ha igen van e kedvenc íród ? és pl mit szeretsz? pl a történelmi könyveket, romantikust, vagy esetleg nem szereted a horrort?:)

272. morkika
2008. jún. 2. 09:57

Jaja, láttam hogy ősszel megint kezdődik. Ismét egy igénytelen, embereket a porig alázó műsor...


És a zsűri.... Bele se merek gondolni.

Mamagésa... Már ez is világosan mutatja hogy egy jóó nagy k*rva.... De ha meg a szemébe mondod, akkor tuti megsértődik és kikéri magának :D

2008. jún. 2. 08:57

egyébként megin megasztár lesz tudtátok???:S

ujabb műsor amit nem fogok nézni...:)


kivéve a válogatást mert ott szoktak vicces hangok megszólalni:)

270. 22f56b42c8 (válaszként erre: 268. - Morkika)
2008. jún. 2. 08:56

ááá hát 30 év mulva Vera már nem is biztos hogy lesz az élők sorában ha ennyire beletörődik hogy tulsulyos...

egyébként sztem Liptai Claudiának, és Szulák Andinak van kisugárzása, Verának valóban nincs...


és az az igazság hogy kb tudom miröl van szó mert kockákat láttam a műsorbol és hányingerem lett...

egy duci nő szerintem ha van benne büszkeség ne vállaljon olyan műsort ahol 40 kiklósókat kell kritizálni.... ez ilyen egyszerű...


ha akkora hangja lenne mint amekkorának hiszi akkor meg nem kéne kritizálós műsorokból megélnie...

lehet nem viszik a cd it??:)

amugy nekem abszolut nem jön be a hangja sem....

ha már itt tartunk Oláh Ibolyának jobb....

és tényleg Verának fejébe szállt a siker...

csak ez hamis dicsfény, mert nem fog addig a pályán maradni mint szeretne... mint Madonna:)

de még addig sem mint Britney...


bár ha rajtam mult volna fel sem raktam volna a slágerlistákra...

2008. jún. 1. 19:06
Nagy test, nagy élvezet! :)) Meg hát tudjátok a kövéreken, köztük én is, van mit fogni! :))
268. morkika (válaszként erre: 265. - 56288d981e)
2008. jún. 1. 16:40
Ebben egyetértek, a hugát már a számra sem veszem. Minősíthetetlen a lány... Bár inkább elszomorító hogy a szüleik hagyják őket lyen butának. Nem lesznek mindig fiatalok és sikeresek. 30 év múlva mit fognak csinálni? Utánozzák Cinit? :D
2008. jún. 1. 15:31

"aki szentül meg van arról győződve, hogy a ducisága visszataszító, maga után von számtalan más problémát is. a test nem minden. sőt. Ott van például Tóth Vera vagy Queen Latifah. Mindkettő kis töltött galamb, de van kisugárzásuk, nem is akármilyen. Ha pasi lennék, az életben nem gerjednék rá Heidi Klumra pusztán azért, mert vékony. Az a nő tele van élettel, és inkább azért vonzó. Szerintem. Kicsit csapongtam, de érthető a lényeg, legalábbis remélem :)"


ezt írtam én pár napja. csak a Verás példával nyúltam mellé. ezt próbálom magyarázni, de tőlem körüljárhatjuk még a témát 100x. Eljutott az agyamig, h Vera nem jó példa volt.

266. lindiv (válaszként erre: 265. - 56288d981e)
2008. jún. 1. 15:27
Dorcs, Ancsi pont azt írta, hogy kövéren is lehet valakinek kisugárzása, pl. Szulák, de Verának nincs. Amúgy ostoba húgostól együtt.
265. 56288d981e (válaszként erre: 263. - 19a8a83451)
2008. jún. 1. 14:02

Eléggé belekavarodtunk ebbe a témába, nos, az én hibám, hogy lemaradtam erről a műsorról, és hogy Verát példának hoztam fel. "Amúgy meg Dorcs, kövéren is lehet valakinek kisugárzása." -> én pont ezt mondtam! Csak rossz ötlet volt idekeverni Verát, mert ezek szerint neki pont nincs, vagy ha van, az sem jó :) Az intelligenciához viszont nem kell iskolába járni, az vagy van, vagy nincs. Ha ez is sántít, akkor mégegyszer bocs mindenkitől. Senkit nem akartam megsérteni vagy bántani a hozzászólásaimmal.

Lehet, hogy Vera beképzelt, mióta befutott, és egyébként sem egy észlény, de ha választani kell, én a húgától mászok falra. :)

264. 4536f43062 (válaszként erre: 263. - 19a8a83451)
2008. jún. 1. 13:07
Verának nem 11 osztálya van meg, hanem csak 9, a második középiskolai tanévet már nem fejezte be, de addig is csak épphogy jutott el. Amúgy a Megasztár óta olyan beképzelt liba, hogy az hihetetlen! Én is tapolcai vagyok, mint ő volt. Az igazi nagy emberek szerények, ő vele brutálisan elszállt a ló, eszméletlen minek tartja magát. A szép hang egy dolog, de azért elsősorban EMBERként kellene viselkednie. Ettől ő nagyon messze van.
263. 19a8a83451 (válaszként erre: 261. - Morkika)
2008. jún. 1. 12:33

Nincs mit Morkika, én értettem, hogy mit mondtál, és a műsorból is láttam. :D


Amúgy meg Dorcs, kövéren is lehet valakinek kisugárzása. Ott van. pl. Szulák Andrea, akit lehet szeretni vagy nem, de én az ő szájából gonoszkodó, rosszindulatú kritizálást még senkit illetően nem hallottam...

És az igaz, hogy az intellingencia nem diploma meg iskolai végzettség függvénye, na de Tóth Vera 23 évesen máig nem fejezte be a középiskolát... van vagy 11 osztálya, sok kötelezőt sem olvasott, tanulni sem tanult, szóval valahol nem meglepő, hogy a szókincse (minőségben és mennyiségben is) egy 13 éves átlag gyerekénélleragadt. És akkor még jóindulatú voltam.

262. morkika (válaszként erre: 253. - 22f56b42c8)
2008. jún. 1. 12:08

Jajj füge bocsi, annyira gyogyós vagyok, nem is reagáltam még az írásodra.


Szóval picit megcsúsztál a tésztán? Hát, ez előfordul, de hihetetlen kitartásod van, ne keseredj el!!!

Én nagyon tisztellek az eddig elért eredményért is, szuper vagy!

261. morkika (válaszként erre: 260. - 19a8a83451)
2008. jún. 1. 11:58

Köszi Ancsi!


Ja és Dorcs, én nem bántani akartalak és nem rád értettem a "hülyeségeket beszélni" mondatot. És én nem a műsor primitívségét illettem (mert egy keresetlen szót sem érdemel), hanem Tóth Verát és a nem létező kisugárzását. Ha nem nézel ilyen műsorokat, akkor honnan jön le hogy ki milyen?


Egyébként én is olvasok, nézek filmet stb és képzeld, még meg is válogatom hogy mikor és mit és hogyan stb.

Azért, mert ismerem a kretén műsorokat, attól még nem vagyok tajparaszt és műveletlen.

260. 19a8a83451 (válaszként erre: 259. - 56288d981e)
2008. jún. 1. 11:19
Dorcs! Vera primitív megnyilvánulásai és nagyképűsége nem csak ebben a műsorban jön le! Ott sem aza legfőbb baj, hogy lekövérezi a fele akkora lányokat, mint Ő (bár ez az ő szájából röhejes), hanem az, hogy milyen stílusaban teszi mindezt. Ezt pedig kritikán aluli. Ha 50 kilósan tenné, akkor is. Az intelligens viselkedés nem a kilók függvénye. Erről ennyit. Na, meg ha egy adást sem láttál, akkor fogalmad sincs miről beszélünk.
259. 56288d981e (válaszként erre: 258. - Morkika)
2008. jún. 1. 10:12

Már megbocsáss, de nem hiszem, hogy hülyeséget beszélnék. Nem fogok megnézni egy "húsvásárnak" titulált színvonaltalan műsort egy színvonaltalan csatornán, csak hogy lássam, hogy ki hogy mutogatja magát, és ki hogy szólja le az illetőt frappánsabban, és csak hogy lássam, hogy mennyire "gáz". Ezt anélkül is tudom, hogy megnézném.

Mindenesetre a csatorna honlapján utánanéztem a műsornak - csak hogy ne legyek annyira műveletlen - és nem bánom, hogy nem láttam egy részt sem.

Én meg inkább nem primitív és ötlettelen műsorokról igyekszem "valós véleményt" alkotni, hanem filmekről, könyvekről, zenéről.

258. morkika (válaszként erre: 257. - 56288d981e)
2008. jún. 1. 09:53

Cserháti valóban szemléletesebb példa lett volna! És igen, valóban nem értem mit akartál Verával, mert egy ember nem csak akkor van kisugárzása ha csak áll és kussol, hanem amikor beszél.


Szerintem érdemes lenne a szóban forgó műsort legalább egyszer megnézned, legalább látnád hogy mennyire gáz. Én nagyon sok műsort nem azért nézek meg, mert tetszik, hanem hogy valós véleményt tudjak a dolgokról mondani és ne beszéljek hülyeségeket.

2008. jún. 1. 09:48
Valóban nem. Csak szidjátok, hogy egy kövér csaj hogy mondhat olyat, "hogy le kéne fogynod...." Ha a megasztárban egy Bakáts mondhatta, hogy szr a hangod-holott ő nem tud énekelni, akkor... tovább lehet gondolni. Nagyon ráharaptatok erre a témára, de igazából egyikőtök sem azt érti ki belőle, amit mondani akartam vele. Mindegy. Csak a molettebbek védelmében akartam szólni azzal, hogy nem számítanak a kilók, csak mellényúltam a példával, valószínű, hogy ha Cserháti Zsuzsát hozom példának, akkor nem váltok ki ekkora felháborodást. Amennyit én látok a Verából, nekem az szimpatikus. Vivatv-t meg - mint már említettem, - nem nézek.
256. 19a8a83451 (válaszként erre: 254. - Morkika)
2008. jún. 1. 06:30

Teljesen egyetértek minden szsavaddal!

Dorcs, senki nem azt vitatta, hogy szép hangja van-e...

255. 2577cdcc12 (válaszként erre: 254. - Morkika)
2008. máj. 31. 23:11
Tényleg elég furán hallatszik Vera szájából, a "le kéne fogynod pár kilót" mondat :o)
254. morkika (válaszként erre: 252. - 56288d981e)
2008. máj. 31. 23:08

nalátod. Te magad mondtad, hogy énekesnő. Akkor maradjon meg a szakmában és ne menjen zsűrizni egy "szépségről" szóló műsorba. Igen, felkérték, pénzt kap érte... Mert nem tudnak a mai emberek olyan dolgokra nemet mondani, amihez nem értenek, de PÉNZT kapnak érte... Ez a gáz, nem az hogy kövér. Én sem vagyok vékony, de soha nem bántottam még senkit azért, mert esetleg molett vagy kövér...


A kisugárzás meg onnan jön, hogy ember akkor is "kisugárzik", amikor beszél. És Tóth Vera semmit nem sugároz beszéd közben, mint primitívséget, meg zsíros hajeffektust. Még Keleti Györgyi is választékosabban fogalmaz és beszél mint Vera, bár őt sem tartom sokra...

2008. máj. 31. 19:04

sziazstok:)


na, a héten nem tudtam lenni állati sok meló volt a kertben..:( ráadásul meg voltam bolondulva 3 egymást követő nap és folyton tésztát faltam... meg is lett az eredménye a szénhidrátbombának...pozitiv és negativ is...

igaz hogy elértem a halszál pontos minusz 65 kilót:) de ugyanakkor egyszerüen most megveszek a tésztáért:(((( pedig pont azért mondtam le rola mert enyire függője voltam... most szenvedhetek 1-2 hétig mire vége az elvonási tüneteknek... addigra meg is szünik a sóvárgás...


NEM ÉRTE MEG!!!


kedvenc rokonkám ma is beszólt mint mindig...

"költözzél be szaunába egy hétre és akkor lefogyod a maradék 200 kiló fölösleged!"


milyen édes nem?:)

2008. máj. 31. 17:40

most nem kötözködésből, de folyamatosan szidjátok a pasikat, ha megjegyzést tesznek a - vélt vagy valós - pluszkilók láttán (legalábbis a fórumtéma valami ilyesmi), közben meg ugyanúgy szidtok valakit, aki kövér, és aki lehet, hogy bunkón viselkedik egy műsorban más lányokkal, de ez a dolga. pénzt kap érte - gondolom, meg legalább szerepel. nyilván nem azért hívták meg a műsorba, mert túlsúlyos, hanem azért, mert híres. nem az ő hibája, ha erre van kereslet. én még egy másodpercet sem láttam a műsorból, de ezek után nem is vagyok rá kíváncsi. ez a fogyasztói társadalom. kenyeret és cirkuszt a népnek... berakni egy közel sem modell alkatú lányt, hogy "becsméreljen" olyanokat, akik illegetik magukat egy szál valamiben a tévében, a népek meg persze, hogy felháborodnak rajta. ennyi az egész.

én mindennek ellenére többe nézem Verát. függetlenül attól, hogy nem értek egyet azzal, hogy lealacsonyodik egy ilyen szintre. a vivatv évek óta 12-16 éveseknek szól. primitív.

de ez csak az én véleményem.

ja, és a félreértések elkerülése végett, nem vagyok Tóth Vera rajongó. egy énekesnőt nem azért szeretek, ahogy kinéz, vagy ahogy ripacsoskodik egy primitív tévéműsorban, hanem a dalaiért. és az azért elvitathatatlan, hogy Verának vannak jók. mert benne van a dalokban. és ez az a kisugárzás, amiről beszéltem. még mindig nem értem, hogy jön ehhez ez az egész vivatv-s történet.

2008. máj. 31. 12:31
Na ja, és a molett jelzővel még finoman fogalmaztál...
250. morkika (válaszként erre: 249. - 56288d981e)
2008. máj. 31. 10:02

A magyar zenetévé (viva- csak az előtőekben nem akartam leíri)tavaly elindított egy műsort, a neve Szexi vagy nem.

Nnna, Tóth Vera ebben a műsorban egy szanaszét szilikonozott "modellel" és egy igen furcsa beállítottságú stylisttel alkot egy zsűrit.

Amellett hogy szánalmas, még undorító is.


Igen, felkérték a zsűribe, ahol kritizálni kell, nade akkor kérem ne vállaljon már el egy molett lány egy gebékről szóló műsorban zsűrizést. Milyen alapon osztja azészt, ráadásul primitív stílusban...na mindegy.

249. 56288d981e (válaszként erre: 248. - Morkika)
2008. máj. 31. 08:48

Nem tudom milyen műsorról beszélsz, de ha így van, akkor már kicsit árnyaltabb a kép. Ha felkérik zsűrizni, nyilván ez a dolga, hogy kritizáljon. Csak azért, mert neki nem adatott meg a 90-60-90, már fogja be a száját? Véleménye neki is lehet, és ha valaki "vásárra viszi a húsát", tűrje el a kritikát. Engem nem szól le mert vastag a combom - mert nem mutogatom magam. Ennyi.

Szerintem meg igenis van kisugárzása (bár nem tudom, hogy a kisugárzás meg a kritzálás hogy kapcsolódik egymáshoz...)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook