Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A leghülyébb célzások, vagy vígasztalások a kövérségre fórum

A leghülyébb célzások, vagy vígasztalások a kövérségre (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
218. ab4b6bc17d (válaszként erre: 216. - 22f56b42c8)
2008. máj. 26. 22:28

Ahogy olvasom a soraidat, hogy már most mennyit fogytál... szerintem TÖKÉLETESEN BÜSZKE lehetsz magadra! Nem semmi, amit véghezvittél egy év alatt!


Az az útálatos rokonod meg elbújhatna... szerintem nyugodtan mondd meg neki már most a magadét!

Bár mindig is azon voltam, hogy nem szabad csúfolni a másik embert, de az ilyent csak ezzel lehet leállítani. Mondd neki, hogy sörhasú, meg nagy a füle, vagy kopasz, meg mit tudom én, te tudod milyen hiányosságai vannak még! Ő az a kivétel, aki megérdemli, hogy visszakapja a kötekedését!

217. morkika (válaszként erre: 216. - 22f56b42c8)
2008. máj. 26. 22:06

Ezt nem is lehet elfelejteni... Éppen ezért van azt hiszem erős kitartásod!!!



Tegnap elmentem futni (kb másféléve semmi sem mozgok) és anyira de annyira jóóóól esett! Képzeljétek, megállás nélkül bírtam kb 1500 métert! Ez nekem nagy szó! Sajnos ma nem tudtam, de tervezem hogy minél gyakrabban mozgok. Igyekszem jobban odafigyelni hogy mikor mit eszem. Reméljük lesz majd eredménye is...

2008. máj. 25. 22:33

sokszor eszembe jut hogy ha akkor kislányként nem szemétkedik velem az a rokonom, talán sose híztam volna meg...

de ezt már sose tudom meg:)

hogy mi lett volna ha...

már csak azt tudom meg miylen pofát vág majd ha 65 kiló leszek.... de ha meg mer szólalni esetleg hogy jól nézek ki meg se fogom hallani... mert akkor is ugyanaz leszek.... ugyanaz akit szinte egész életében "terrorizált" ugymond... és én nem felejtek!

2008. máj. 25. 22:30

tudom hogy nem ér másvalakit hibáztatni.... én tudom de akkor is gyerek voltam...

aztán meg már csak a kaja érdekelt...

aztán érdekelt a kaja de kényszeritettek hogy fogyózzak

aztán fogyózás utánvagyis 1 év éhezés után hiztam meg 160 kilóra 4 év alatt, és 1 éve próbálom levarázsolni magamrol ezt a 95 kiló pluszt...


de lelkileg szerintem sose fogom teljesen kiheverni az ilyen bántásokat..

2008. máj. 25. 22:25

én 11 éves koromba kezdtem el hízni... az a rokonom aki a mai napig cseszeget a sulyom miatt.. akkoriban kiskoromban (amikor még anyu szerint is tök jó alakom volt)

szoval ez a dög akkoriban elkezdett engem dagattmadár -nak nevezni... hogy ne egyek annyit mert azért vagyok ekkora hájas disznó... és én meg elhittem és arra gondoltam akor már ugyis mindegy...és bánatomban csak ettem....12 évesen már 65 kiló voltam

16 éves koromra 98 kiló aztán 21 éves koromra 160 kiló lett az eredménye ennek...

16 és 21 éves korom között csak probálkoztam sok sok rossz módszerrel, még tablettát is szedtem jó csomó mellékhatással met rokonom azt mondta szedjem csak fogyjak már le... aztán 2007 májusában saját magam döntöttem el hogy nőiesen fogalmazva szarok rá hogy mit mond az a görény, ugy fogyok le ahogy én akarok, és kész!

aztán az még kérdés hogy sikerül e:)

213. ab4b6bc17d (válaszként erre: 211. - 22f56b42c8)
2008. máj. 25. 22:00

Én életem java részében normális testalkatú voltam és soha nem csúfoltam senkit azért, mert túlsúlyos volt! Sőt, két legjobb barátnőm is duckó most is. De nekik hormonális problémáik is vannak. Ezt egy normális testalkatú miért nem tudja felfogni? Meg egyáltalán miért tartják természetesnek egyesek, hogy a kövéreket, stb. kigúnyolják, kinevessék, stb.? Ez okoz örömöt nekik?


Most, a terhességem után, kb. 4 éve vagyok folyamatosan duckó, persze küzdök ellene, na de azóta ugye megtapasztaltam ezt az oldalt is. S bár néha kényszerevésbe menekülök bizonyos dolgok miatt, soha nem zabáltam! Mint ahogy a soványak hizsik.

2008. máj. 25. 21:54

1 óra mulva kezdődik a végítélet..3. része

bár már az első kettő is uncsi volt.. könyvben tuti jobb lesz ha majd ott tartok hogy elolvasom:) de ha már végig szenvedtem az első 2 részt akkor megnézem a 3. 4. részt is...

211. 22f56b42c8 (válaszként erre: 210. - Ab4b6bc17d)
2008. máj. 25. 21:50

én anyám is szokott piszkálni.... de ezt olyasmi előzi meg hogy pl:

anyu: jaj le kéne fogyni mert melegem van és nem birom magam el, és hogy 60 kiló akarok lenni...(most 80)

én: hát én mondtam mikor elkezdtem fogyózni hogy csináld velem, már régen készlehetnél... és nem nyafognál a fülembe...

anyu: de majd megvárom amig eléred a 80 kilót és akkor én is csinálom veled..

én: akkor meg majd találsz más kifogást


/eltelik egy kis idő/ anyu bejön nagy pupozott tányér tésztával este!!!


anyu: na eszek egy kicsit , éhes vagyok

én: mért eszel tésztát este? tudod hogy az a legrosszabb... állitolag le akarsz fogyni...

anyu: igen persze te mit szolsz bele még mindig nagyon dagadt vagy, ha nem zabálnál annyit már gyorsabban fogynál...


és erre én inkább már nem mondok semmi mert megsértődne...

pl ghogy nem csak nyafogni kéne hanem csinálni is azétr hogy fogyjon meg nem a sült galambot várni...


kb igy szokott menni egy ilyen beszélgetés...

ha én rászolók hogy mért eszik szénhidrátot... akkor mindig az van hogy én mit szólok bele mert én bálna vagyok még mindig...meg ilyenek...

szal megsértődik... pedig ő nyávog állandóan hogy kihizta a gatyáját meg itt szorit ott szorit, de nem csinálja velem, hanem eszi a tésztát és ha rászólok akkor megsértődik és engem bánt meg... mert igy könnyebb elviselni neki hogy igazam van.... gondolom én:D

210. ab4b6bc17d (válaszként erre: 61. - 22f56b42c8)
2008. máj. 25. 21:36

Szia!


Az én anyám is mindig piszkál. Nem tud elfogadni ilyen ducin... baromira fáj, mert a piszkálásával pont az ellenkezőjét éri el, ugyanis én olyankor átmegyek kényszerevésbe. S ezzel tönkreteszem az előtte való diétám... hihetetlen, hogy pszichikailag milyen hatással van rám!

2008. máj. 25. 21:32

Sziasztok! Azt bírom még, amikor megkérdezik, hogy: "Jön a második baba?"

Én meg szépen rájuk mosolygok és úgy válaszolok: "Nem, ez még az első utóhatása!"


Pedig mióta a 90naposat csinálom, már észrevehetően ment le a hasamból...

2008. máj. 25. 11:52
tettem fel ujképeket a kiskutyusokrol:) nézzétek meg:) pénteken voltak két hetesek:)
2008. máj. 24. 22:46
Jól áll neked. Már megszoktunk így!
206. aa84cb386d (válaszként erre: 205. - 22f56b42c8)
2008. máj. 24. 22:46
Sajnos munkát nem könnyű találni lehet akár milyen iskolád. Kitartás!! :)
205. 22f56b42c8 (válaszként erre: 204. - Aa84cb386d)
2008. máj. 24. 22:42

most tök jokedvem lett mert ugy néz ki ebben az évben még jön 2 regény a kedvenc írómtól, merthogy 1 már megjelent az már meg is van:) de tökjó mert elvileg lesz még 2...


ha valaha az életben végre találok munkát annak fogok örülni hogy végre a saját fizetésemböl tudom ezeket a könyveket megvenni:)))

204. aa84cb386d (válaszként erre: 203. - 22f56b42c8)
2008. máj. 24. 22:08
Szia .A rokonod kicsit el van tévedve, mert aki fogyózik az nem csak salátákon él. Sőt van pl. az ATKINS diéta. Ne foglalkozz a gonosz megjegyzésekkel!!!Nagyon nagy dolog amit már eddig is elértél!!!Csak így tovább!!!
203. 22f56b42c8 (válaszként erre: 201. - Aa84cb386d)
2008. máj. 24. 21:42

juuuj ... volt nálunk egy lány középsuliba... hálistennek nem egy osztályba jártunk... egyik haveromnak a barátnöje...olyan magas mint én, 175, és saját bevallása szerint 41 kiló.... és az orvosi vizsgálaton is ezt mondták amikor volt a suliba mert én is ott voltam...

gondolhatod hogy néz ki... se segge, se melle.. a lábai mint a piszkafák... iszonyat...


ma egyébként az a rokonom aki mindig cseszekszik velem megint mondta a magáét...hogy mért nem fogytam már le..(1 hete volt itt utojjára és azt hiszi azóta lefogytam:):) édes nem?:)

meg hogy mért nem birom megállni a ZABÁLÁST, meg hogy a fogyókúrások mint salátán élnek , nekem mért kell hamburgert enni fogyton??

elmondom egyébként több mint másfél éve nem is láttam hamburgert...:)


hogy egy ember hogy lehet ilyen hülye hogy ekkora ostobaságokat beszéljen....na mind1... elég fárasztó volt... miközbe beszélt arra gondoltam mikor akar levegöt venni?:)

202. aa84cb386d (válaszként erre: 200. - 7084e2e161)
2008. máj. 24. 00:08
:))
201. aa84cb386d (válaszként erre: 199. - 22f56b42c8)
2008. máj. 24. 00:08
Ugyan már nehogy már egy ilyen csaj miatt ne menj be a nővéredhez. Ha úgy érzed hogy nálad is próbálkozna (bár nem hiszem mert a tesód tuti orba vágná)akkor röhögj vissza a képébe gúnyosan mert tuti van miért. Ha 45 kg akkor biztos nem egy nőies alkat.
2008. máj. 23. 23:54

Nekem ma mondta a lányom: "anya, hogy le vagy fogyva!"

Na mondom, ezt megnézem mérlegen is. Semmi változás.

Aztán megkérdezte mosolyogva mikor veszek neki gördeszkát...

2008. máj. 23. 23:50

lássuk csak ... szerintem is vannak igazi tuskó emberek...hálistennek nem szeméklyesen velem esett meg kivételesen:D hanem egy idegen nővel.

tehát:

a nővérem egy játékboltban dolgozik, és egy két hónapja, egy duci nő bement a boltba... a nővérem ugy mesélte hogy mindenhonnan folyt annyira szűk cucc volt rajta...

és a nővérem kolléganője valami 45 kilós liba meg végigmérte, kiröhögte a nőt...nyiltan...kiröhögte..

és miután a nő elment, a nővérem megkérdezte hogy hát mért röhögi ki, és a csaj azt mondta hogy azért mert megteheti...


nekem ez rohadtul nem tetszett...szerintem ostoba az olyan aki azt hiszi hogy azért mert sovány kiröhöghet valaki mást aki duci...ez csak azt mutatja mennyire nincs tisztában a saját hibáival..biztos azt hiszi hogy nincs neki....


mondtam is a nővéremnek hogy tuti nem megyek be oda, mert ha a csaj engem is kiröhögne biztos orrbavágnám.... és hogy miért?

mert megtehetem:)


na meg azért mert megérdemelné...beképzelt majom....

ez az eset csak engem háborit fel??

198. aa84cb386d (válaszként erre: 197. - Morkika)
2008. máj. 23. 12:25
Sajnos vannak született bunkó emberek. De mindenki visszakapja azt a gonoszságot amit ö tett.
197. morkika
2008. máj. 23. 10:50
Én is próbáltam. Kb. lesz*rták...
196. senico (válaszként erre: 193. - Aa84cb386d)
2008. máj. 22. 17:00
Igazad van, az tényleg nagyon megsemmisítő tud lenni, ha görényül viselkednek veled, te meg kedves vagy. Én már kipróbáltam és működik, másnak is ajánlom!
195. aa84cb386d (válaszként erre: 194. - Morkika)
2008. máj. 21. 12:54
Ne bosszants mi az hogy magadfajta!Senki sem tökéletes. Azért mert valaki vékony akkor ö már bárhogy viselkedhet. Mindenkit lehet kritizálni mindenkin van valami hiba az meg hogy valaki ezt „megjegyzi” az már a saját intelligencia szintjét mutatja.
194. morkika
2008. máj. 21. 01:53
Szafi, azzal semmire sem megy egy magamfajta. Csak egy pillanatig tart. A látvány és az emberek tekintete viszont megmarad...
193. aa84cb386d (válaszként erre: 192. - Morkika)
2008. máj. 20. 23:12
Szia !Én ha az általad leírt helyzetbe kerülnék biztos hogy valami kedves gesztussal viszonoznám annak a „tökéletes nő”nek.Pl:Én kifejezetten jól tudok szemmel verni vagy „édesen”mosolyogni a görénykedő emberek arcába. Nem szabad az ilyen dolgokat az ember szívére venni. Persze tudom,könnyű mondani.
192. morkika (válaszként erre: 190. - Aa84cb386d)
2008. máj. 20. 11:11
Hát, akkor valószínűleg Neked még nem volt ebben részed. Vagy nem tartozol a mi táborunkba. De hidd el, a sok tökéletes alaú lány mind abban a hitben él hogy ő különb. Én is kaptam már meg... Pedig én szerencsés vagok, kb 5 kiló súlyfeleslegem van (Volt 15 is).
191. 19a8a83451 (válaszként erre: 189. - 22f56b42c8)
2008. máj. 20. 07:46
Füge, komolían mondod, hogy a Nigella 75-80 kiló? Tök jól néz ki, én maax. 65 -re saccoltam volna.
190. aa84cb386d (válaszként erre: 188. - Morkika)
2008. máj. 19. 22:59
Szerintem senki sem hiszi hogy a ducik rosszabbak lennének a soványaknál !!!!Max: ők a plusz kilókkal vágnak vissza ha megakarnak bántani egy ducit. Van egy ismerősöm ,aki asztmás és ö például nagyon duci és nem a kajától hanem a szteroidoktól amit az asztmájára kap. És emellet nem is eszik sokat!!!
2008. máj. 19. 22:58

nem tudom ismered e Nigella Lawson -t.. ez egy főzőcskéző csaj a tvben a spektrumon meg a tvpaprikán adják a műsorait...

na ő olyan töltöttgalamb tipus..

ugy kell elképzelni hogy pl 175 centi vagyok és kb 75 80 kiló közt lennék...

na ez a csaj igy néz ki.... nem kövér, de nem sovány... amolyan kerekded tipus... anyunak pl az ilyen alaku nők tetszenek... és kiveri a víz ha arra gondool hogy 65 kiló akarok lenni:)))))

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook