Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A külcsín és a belbecs viszonya a párkapcsolatban fórum

A külcsín és a belbecs viszonya a párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A külcsín és a belbecs viszonya a párkapcsolatban

1 2 3 4 5 6
75. 1eb84e4bad (válaszként erre: 56. - Agis)
2010. jún. 30. 14:07

nekem? nekem kevés dolog, mert én bírom az ilyet:-)))

és mégegyszer írom, azt e hsz-t nem a sajt szemszögemből nézve írtam:-)))

74. 1eb84e4bad (válaszként erre: 55. - Agis)
2010. jún. 30. 14:06
határeset :-DDD
73. Ficu00 (válaszként erre: 72. - 3e0ba54fb8)
2010. jún. 30. 13:59
jó, akkor nem strapálom magam! :)))
72. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 68. - Ficu00)
2010. jún. 30. 13:51
Ne strapáld magad! Elolvastam még egyszer a cikket, abban is szó szerint az van leírva, hogy a stílus neeeeeeeeem pénz kérdés. Úgyis mindenki a saját szemüvegén keresztül nézi a világot ;)
71. 778dc2edcd (válaszként erre: 70. - 778dc2edcd)
2010. jún. 30. 12:31

attól hogy Nektek nem úgy megy vagy nincs annyi pénzetek miért kell azokba belekötni akiknek jobban futja a dolgokra???

mert akár belátod, akár nem Te mindíg ott kötekszel ahol a pénzről van szó...

70. 778dc2edcd (válaszként erre: 44. - Bettike2007)
2010. jún. 30. 12:29

szia!

ne haragudj de én még nem olvastam a hoxán olyan cikket, amihez Te ne felháborodva és ilyen hangnemben szóltál volna hozzá.legyen az diéta, gyermekvárás/nevelés mindenhol ilyen felháborodtan kötekedsz!elfolytott agressziód van amit így élsz ki vagy mi???

szabadon lehet váleményt alkotni ez igaz, de hogy Neked semmi soha nem jó!nagyon elégedetlen lehetsz magaddal...

sajnálom de muszály volt már megkérdeznem miért van ez?

69. yardin (válaszként erre: 65. - Agis)
2010. jún. 30. 12:24
Én Levi's párti vagyok. Sajnos az az igazság, hogy még mindig ez az a márka, ami olyan formákat gyárt, amiket szívesen felveszek. Öreg vagyok én már ahhoz, hogy a nadrágom ülepét a térdemnél hordjam. :D Most lehet, hogy megköveztek érte, de szerintem az is igénytelenül néz ki. Viszont ahhoz, hogy megvegyek egy Levi's-t, az kell, hogy előtte gyűjtögessek rá. :) De nekem mindenképpen megéri, mert tudom, hogy sokáig fogom hordani.
68. Ficu00
2010. jún. 30. 12:16

jaaaaaaaj azt egyébként úgy bírom, hogy ha valaki teljesen kifordítja azt amit írnak és teljesen másra válaszol.

nekem van olyan barátnőm, akinél időről időre elgondolkozom, hogy olyan... milyen is? stílusos? például már elgondolkodtam, hogy néhány bizsu fülbevalója van összvissz, de eddig ez nem nagyon tűn t fel. mármint hogy nem egy raklappal van neki, hanem csak néhány. mert mindig olyan jól összepárosítja a ruháit, feldob egy övet egy olyan felsőre, ami nekem eszembe nem jutna, de nagyon jól néz ki, felhúz egy olyan harisnyát vagy úgy fogja össze a haját, hogy teljesen más lesz a fizimiskája. na ez utóbbi az, amihez nekem nincs tehetségem sajnos, úgy irigylem azokat, akik így, úgy, amúgy össze tudják fogni a hajukat!!! :-) én csak simán össze fogom, legfeljebb az változik, hogy milyen magasan van a copf! :)

szóval annyira jól tudja variálni a meglévő dolgait, hogy le a kalappal előtte! és igen van olyan, hogy látsz valakit, akiről lerí, hogy tök pénzes és méis olyan ízlésficamosan van felöltözve, hogy ihaj! mint már írtam: a stílus (jó ízlés) nem pénz kérdése.

67. agis (válaszként erre: 66. - Spinneli)
2010. jún. 30. 12:15
Léccccccci úgy szeretném :)
66. spinneli (válaszként erre: 65. - Agis)
2010. jún. 30. 12:13

ha így folytatod lassan megsajnállak.

:)

65. agis
2010. jún. 30. 12:11

Én hiába akarok Pepe jeans, meg fiszimfaszom farmeroket, ha csak a Retro áll jól rajtam? :(


Anno a Levi'sek jók voltak, de amit szerettem, már nem áll úgy, mint régen.

64. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 59. - Yardin)
2010. jún. 30. 12:07
Igen, erre jó példa pl. a Pepe Jeans farmer. Akinek van rá pénze, 50.000 körül megveheti a márkaboltban. Külföldön jártában nagyjából 30-ért, ha pedig rábukkan egy kivételes darabra egy turkiban, már 2.000-ért is hozzájut. Ha mindenképpen újat szeretne és majd' megvész érte, összespórolja az 50.000-et. Mindenki a saját igénye és lehetőségei szerint hozzájuthat.
63. agis (válaszként erre: 60. - 3e0ba54fb8)
2010. jún. 30. 11:59
Nem parókára gonoltam, hanem csak elgépeltem az "apró" szót:)
62. agis (válaszként erre: 59. - Yardin)
2010. jún. 30. 11:59
Akinek nincs stílusa, annak a pénz büntetés:)
61. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 60. - 3e0ba54fb8)
2010. jún. 30. 11:55
vááááááááááá, parókán :D:D:D
60. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 58. - Agis)
2010. jún. 30. 11:55
aha, már egy jó parókián én is gondolkodtam :))
59. yardin (válaszként erre: 54. - 3e0ba54fb8)
2010. jún. 30. 11:50
Igen, igen, a jól öltözöttség nem pénztárcafüggő. Ez így igaz. De én a márkára gondoltam. Oké, hogy turkálóban a használt márkás cuccokat meg lehet venni kilóját 2500 Ft-ért,de ha belegondolsz abba, hogy azok a cuccok a márkaboltban mennyibe kerültek volna, akkor gondolom belátod, hogy az már pénztárcafüggő. Írod, hogy a turikban is vannak vadi új márkás cuccok. Én még nem találkoztam ilyennel.A turihoz gyomor kell. :D Nem mindenki szeret turiból öltözni, ez is egyfajta igényesség. Legalább is szerintem. :)Most kicsit elgondolkodtam az igényes fogalmán. Teszem hozzá, ezek nagyon eltérőek lehetnek, egyéntől függően. Az én szemszögemből nem csak a tisztát, és a rendezettet jelenti. Láttam én már az utcán olyan női személyt, akiről lerítt, hogy a legmárkásabb cuccokban van, de az összkép az olyan igénytelen volt, hogy ne tovább. Hiába volt márkás cuccba, hiába volt tiszta, nem szakadt, nem kopott, nem büdös (mondjuk nem szagoltam :D ), de az összkép az én szememben igénytelen volt. Nem is olyan egyszerű ügy ez, mint gondolnánk.
58. agis (válaszként erre: 57. - 3e0ba54fb8)
2010. jún. 30. 11:13
PAró kacifántok nálam is előfrodulnak, ha kiegyenesítem biztos párás lesz a levegő és behullámosodik, ha meg behullámosítom, kirúgja magát:) Vagy a párától, vagy amlegtől. :D
57. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 55. - Agis)
2010. jún. 30. 11:10
Én meg szeretném, ha legalább két egymást követő napon ugyanolyan lenne ;)
56. agis (válaszként erre: 52. - Castellina)
2010. jún. 30. 11:04

Itt a anyár, és a repedt sarkak szezonja. 10 nőből 8nak ki van száradva a sarka, a 8ból 4nek ki is van repedve. Korán regel az ilyenek miatt a hányinger kerülget.


Ez egyáltalán nem pénz kérdése...



Kricat: neked mi a cicomás? :)

55. agis (válaszként erre: 42. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 30. 11:03
Húha, nekem évek óta ugyanolyan a hajam, kiestem a pikszisből??? :)
54. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 49. - Yardin)
2010. jún. 30. 10:43

Nem értek egyet veled. Szerintem a jól öltözöttség abszolút nem pénztárcafüggő ma már, hanem ízlés és igényesség kérdése. Van két kolléganőm, sportot űznek abból, hogy egyáltalán nem vásárolnak új ruhákat, kizárólag a Háda angol turkálókból öltözködnek. 2.500 ft egy kiló ruha, mindkettő mindig talpig elegáns és igényes. A lényeg, hogy a saját egyénisége szerint öltözzön, az igényes pedig a tisztát és rendezettet jelenti, nem szakad, nem kopott, nem büdös.

Ami pedig az árakat illeti, ezekben a turkálókban rengeteg Mexx, Tom Tailor, Boss és hasonló márka van, sokszor vadi újként.

53. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 44. - Bettike2007)
2010. jún. 30. 10:37

Csöppet sem felületes, erről biztosíthatlak. Te viszont megint egy szót nem értettél meg abból amit írt. Az, hogy valakinek öt évig változatlan a frizkója koránt sem jelenti azt, havonta kellene fodrászhoz mennie.


Egyébként most pont ugyanazt csinálod ebben a topikban, mint a múltkor az egészséges táplálkozásban. Sem itt, sem ott nem hangzott el, hogy kötelező úgy enni, mint ahogy itt sem, hogy értéktelen az, aki nem költi minden pénzét ruhákra és ékszerekre. Mindkét cikk jó és tartalmas, van mondanivalója, ha neked nem tetszik, miért nem lapozol tovább?

2010. jún. 30. 08:18

Az igényesség nem feltétlenül jelenti a márkás, drága holmikhoz való ragaszkodást. Sokkal inkább a ruha állapota, tisztasága, illetve az ember ápoltsága a mérvadó. Mer márkás ruhákban is lehet valaki igénytelen! Ápolatlan, büdös és koszos, repedt sarkú, lenőtt hajú, lerágott körmű...és még sorolhatnám.

Igényességen értem még azt is, hogy olyan ruhát hordok ami ízléses, előnyös, egyéniséghez illő, és jól is áll! De ez nem feltétlenül kapcsolódik márkához és drágasághoz!

51. bettike2007 (válaszként erre: 48. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 29. 23:10
azért azt nem teszem,tiszta szeretek lenni és azért nem veszek szakadt csúnya göncöket sem,inkább várok még 1-2 hónapot és ha megtudom venni megveszem a kinézett pólót,nadrágot.
50. 1eb84e4bad (válaszként erre: 49. - Yardin)
2010. jún. 29. 22:49

a kisebbek az igényeit nem az én szemszögemből írtam, hanem kisebbek ahhoz képest, hogy minden nap új, cicomás és márkás cuccot viseljen.

Félreértettetek.

Az igényesség legalja az igénytelenség.

49. yardin (válaszként erre: 42. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 29. 22:46
Mit értesz az alatt, hogy kisebbek az igényei? Minden embernek más az igénye. Ha jól értelmezem, akkor szerinted az az igényes, akik cicomás ruhákban jár?? Jesszus, akkor én bődületesen igénytelen vagyok. :D Fel nem venném magamra a cicomás cuccokat. A tisztasággal egyetértek, a kevésbé márkással már szintén nem, ahogy a kevésbé újal sem. A márka, és a minden nap új cuccban járok pénztárcafüggő, a tisztaság nem. Imádom az egy éves farmeremet, ami mindig tiszta, de kevésbé cicomás, és nem is új már. :)Vajon mit árulhat el az életvitelemről? Még eddig senki sem mondta, hogy ejj, de igénytelen vagy, amiért nem jársz minden nap új farmerben. :) A hajamat kb. 30 éve ugyan úgy hordom, igaz, hogy ha jobban vissza gondolok, akkor volt egy-két év, amikor másképpen hordtam, de mindig visszatértem arra, ami nekem a legjobb. :) De az a szép bennünk, hogy mások az igényeink, tartsuk hát ezt tiszteletben. :)
48. 1eb84e4bad (válaszként erre: 47. - Bettike2007)
2010. jún. 29. 22:45

nem, ez nem igénytelenség.

Ez elárul sokmindent az életviteledről.


Az igénytelenség az, ha koszos, piszkos, rendezetlen, össze nem illő dolgokat veszel magadra.

47. bettike2007 (válaszként erre: 46. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 29. 22:42

Idézem:"Ha valakinek kisebbek az igényei, és ő kevésbé cicomás, kevésbé márkás, kevésbé tiszta, kevésbé új ruhában érzi jól magát, akkor ez rengeteg dolgot elárul az életviteléről."


Nekem jók a kevésbé márkás dolgok is,a nem teljesen új is(tiszta az persze ok)


akkor ez igénytelenség???És ilyen emberekkel nem barátkozol????

46. 1eb84e4bad (válaszként erre: 44. - Bettike2007)
2010. jún. 29. 22:34
ki írt ilyet?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook