Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kényeztetés... fórum

A kényeztetés... (beszélgetős fórum)


17. New(l)
2021. máj. 12. 15:19
Én eddig azt hittem levegő nélkül nem lehet élni...
16. Mézes-Krémes (válaszként erre: 10. - Gentlmen)
2021. máj. 12. 11:25
Ha a kapcsolatotok legelején és az első 5 évben sem akarta, akkor nyilván nem fogja akarni később sem. Azt megértem, hogy enélkül élni nem akarsz, de erre akkor kellett volna gondolnod, mikor megkérted a kezét... Sajnálom, de úgy fest, hogy így jártál. :(
15. 3922e0e3cc (válaszként erre: 14. - Miss Angel)
2021. máj. 10. 13:38
Teljes mértékben egyet értek veled :)
14. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 13:00

ha engem mindig ezzel nyaggatnának,előb utobb az együttléttől is elmenne a kedvem,úgy az egésztől.Ha

nem akarja oka van,minek erőltetni,ne csak a sajat igényeidről szóljon az együttlét,hanem a párodérol is,és ha vmit nem akar,tudomásul kellene venni,h nem akarja.Már az erőszakoskodás is elveheti a kedvét az egésztől,szimplán csak önmagában,az első lépésnek annak kellene lennie,hogy egyelőre békén hagyod ezzel.

2021. máj. 10. 11:22
Jobb lenne ha pszihomókushoz mennél,az legalább megért,mert itt aligha fognak.
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 10:32
Bunkóság lenne azért szakítani mert nem egyeznek az igények, és nem kapsz meg valamit ami nélkül úgy érzed, nem tudsz élni? Szerintem nagyobb bunkóság 5 év elteltével fórumokat nyitogatni az asszonyról... Tudtad hogy nem szereti, te elfogadtad úgy, akkor ez van.
11. df1e1c376c (válaszként erre: 10. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 10:31
Azért, mert az igényeik nem passzolnak nem bunkóság. Viszont aki meg akarja változtatni a másikat,az naiv vagy erőszakos (vagy mindkettő).
10. Gentlmen (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2021. máj. 10. 10:25
Ki az a bunkó aki 1 honap után ezért szakít?? Gondoltam majd formálódik és változik.
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 08:26
Amúgy ez nem olyasmi ami a kapcsolatok elején tisztázódni szokott? Ha neked ez a "hogy lehet enélkül élni" kategória, akkor minek maradtál vele amikor gondolom kb. az első egy hónapban már tudni lehetett...? Nem azt mondom hogy ez a legfontosabb, de ha neked ilyen fontos, ami tök oké, akkor lehet ezt is számításba kellett volna venni a családalapítás előtt 🙄 Mert az viszont nem oké hogy sorban nyitod a fórumokat szegény nőről hogy milyen problémáid vannak vele... Mire vársz tippeket? Hogy vedd rá olyasmire amihez nyilvánvalóan semmi kedve...?
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 07:57
Örülj neki, hogy egyáltalán lefekszik veled, ha tudná miket irsz róla, lehet azt se tenné többet. Elég undoritó fazon vagy.
2021. máj. 10. 07:53
Az összes fórumod az asszony kitárgyalásáról szól. Tök rendes faszi lehetsz
6. simple (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 07:10
Az elején sem akarta? Mert akkor sosem fogja.
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. máj. 10. 06:14
Ráadásul 5 év nem túl sok, még javában forrnia kéne a vérüknek.:D
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 06:12
Ha 5 éve nem akarja, akkor sosem fogja.
3. NomNom (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 06:02

Hagyjad már a azt a szerencsétlent szülés után. Én azt hittem soha többé nem fogom élvezni, aztán most már magamtól bújok oda a férjemhez.

Ha máshoz van kedve akkor tedd össze a két kezed. Idő kell a hormonoknak.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2021. máj. 10. 05:52

Így ismerted meg, így vetted el, így csináltál vele két gyereket. Milyen csodát vársz?


Azért mondott rá valamit, mert már megint nyaggattad.

2021. máj. 10. 05:33

Pár hónappal korábban, a feleségem,így válaszolt amikor az orális kenyeztetést szóba hoztam: "miért nem várod meg hogy magamtól akarjam"


5 éve vagyunk együtt, mi változhat ebben?? Ha eddig nem,minek kell történni e? Hogyan élhet így egy férfi hogy ezt nem kapod meg?

Én csinálom neki élvezem,bármikor, bármeddig, amikor ő szeretné.

Igaz most nincs semmi szülés után 5 és fél hónappal vagyunk.


Kössz a tippeket, ötleteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook